Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donJon

Uwielbiam starsze kobiety

Polecane posty

Hej mam 24 lata i mój problem wywodzi się z tego iż uwielbiam i pragnę znacznie starsze kobiety od siebie, otóż raz już byłem w takim układzie czysto seksualnym z kobietą w wieku 44 lat, którą poznałem niechcący przez internet i było super niestety z pewnych powodów musieliśmy zakończyć spotkania, nie wiem tylko jak ponownie poznać taką kobietę bo pasja i pożądanie nadal we mnie zostało i uwielbiam sprawiać kobietom przyjemność, jestem z Białegostoku i na prawdę nie wiem jak poznać jakąś miłą panią która wie czego chce i lubi młodszych mężczyzn, mam nadzieje, że ktoś mi udzieli ciekawych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio w ciągu tygodnia pojawia się tu dwudziestu takich samych jak ty chłopaków i każdy jest przekonany, że on pierwszy wpadł na pomysł, żeby zarzucić sieci na babskim forum.Oczywiście liczysz na to, że jest tutaj tłum niewyżytych pań napalonych na młode mięsko. Prawda wygląda tak, że jeśli nawet pojawi się tu czasem taka kobieta, to statystycznie ma do wyboru kilkunastu takich desperatów jak ty. Naprawdę, lepiej rozejrzyj się w realu, bo tutaj tylko tracisz czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej w realu ale gdzie o to mi chodzi, gdzie poznać taką kobietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może właśnie w tej chwili kobieta która mogłaby być twoja, przechodzi ulicą, a ty tracisz życiową szansę, bo wolisz siedzieć przy kompie i szukać porad na głupawym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np w Realu:) Podasz takiej pani pudełko z wyższej półki i olśnisz swą młodzieńczą witalnościa... A nie, to potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku pewnie co druga to Krysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że podawanie w internecie cudzego numeru telefonu podlega karze z Art. 190a Kodeksu Karnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywalec, jesteś z******ty 😍, lubię czytać Twoje teksty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krysia zosia bernadeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że pomimo morderczej konkurencji powinieneś próbować tutaj. A co? Tych 20/tydz. mają mieć łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu to raczej ciezko realnie kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Dobry towar zawsze się sprzeda. Oczywiście trzeba zadbać o marketing;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To banalnie proste, o ile jesteś posiadaczem nietuzinkowej osobowości. Podejmij grę. Panie lubią być adorowane. Cenią błyskotliwe poczucie humoru. Zabawiaj je. Adres w stopce bądź w profilu może się w końcu przydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiem zabawiać i adorować na żywo, na forum nie ma to takiej mocy :D co do stopki to dzięki już zmieniłem, mam nadzieje, że ktoś się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój problem się tylko z tego wywodzi bo jest mi z tym bardzo dobrze, że pragnę takiej znajomości,a problemem jest znalezienie takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×