Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknie za byłym a dokładniej za sexem z nim...

Polecane posty

Gość gość

Mój były był świetny w łóżku, uwielbiałam z nim uprawiać sex. Ma dużego i dostarczał mi wielu mocnych wrażeń. Uwielbiałam z nim też sex oralny. Gdy byłam z nim to byłam o niego bardzo zazdrosna, ale teraz kiedy już nie jesteśmy razem to kręci mnie myśl, żeby popatrzyć jak jakaś inna laska robi mu loda np. A dokładniej mam na myśli moją przyjaciółkę. On zawsze jej się podobał. Nieraz mnie pytała jaki jest w te klocki... czy ma dużego i w ogóle... widziałam po niej że chętnie by się z nim przespała. Mam ochotę zaproponować mu sex we troje... ale obawiam się czy on się zgodzi. Jak byliśmy razem to zwłaszcza on mi dogadzał jeśli chodzi o sex oralny a ja chciałabym mu się odwdzięczyć i zafundować mu sex z przyjaciółką. Jak myślicie ucieszyłby się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że na pewno by się ucieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobny problem i go rozwiązałam.Tak nakręciłam męża ,że zgodził się na trójkat z nim.Powiedział mąż ,że jak zobaczy to nie będzie zazdrosny o wcześniejszy seks z nim.Tak zrobiliśmy i mamy z raz w miesiacu seks z byłym w trójkącie.Bo zdrada sam na sam z byłym to by byla ohydaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to masz fajnie...sex z dwoma na raz...też bym tak chciała, ale póki co chciałabym sprawić byłemu przyjemność, żeby miał w łóżku nas dwie, ale nie wiem jak podstępem go do tego nakłonić... jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×