Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roxanna90

Kapcie emu z defektem za bezcen

Polecane posty

Gość Roxanna90

Witajcie :) Mam możliwość zakupu za grosze (25zł) nowych jedynie mierzonych kapci EMU, jak patrzyłam u nas ceny za nie grubo powyżej 100zł. Kapcie z metkami, pół rozmiaru większe niż noszę jednak pasują bardzo dobrze jak mierzyłam, jednak żeby nie było tak pięknie jest z nimi jeden problem. Przywiezione z Anglii, a takie tanie dlatego, że były przemoczone, tzn. dostałam informację, że znalazły się na około godzinę w czystej wodzie, patrząc z jakich materiałów są wykonane domyślam się że musiały bardzo mocno nasiąknąć, nie wiem jak to się stało ale to akurat nie ważne. Nie mają żadnych zacieków ani plam, choć wiadomo nie wyglądają tak idealnie jak te same na zdjęciach w internecie, jednak woda musiała zostawić ślad. Doradźcie czy warto je brać, czy nie. Wiadomo, że ponad 100zł za kapcie nie dam, normalnie noszę zwykłe skórzane które mnie wyniosą około 20zł, mogę do tych dopłacić ale nie mam pojęcia jak takie emu znosi kontakt z wodą a nie chcę mimo niskiej ceny kapci które zaraz mi się rozkleją, zdeformują, podeszwa będzie się kruszyć czy nie wiem co tam może się stać. Jak mierzyłam jest ok, ale z drugiej strony za tę cenę mogę mieć pewne nowe kapcie choć nie tak markowe jak emu. Co byście wybrały na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×