Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulkaczarnulka

źle przyjęta tabletka anty

Polecane posty

Witam! piszę tutaj pierwszy raz i naprawdę potrzebuję rady. otóż nie właściwie przyjęłam tabletkę antykoncepcyjną. między 16 dnia nie wzięłam jednej tabletki (czwartek), zatem w piątek przyjęłam tabletkę czwartkową a dopiero w sobotę zorientowałam się, że została mi jedna tabletka extra właśnie z czwartku więc wzięłam w sobotę dwie tabletki. czy antykoncepcja jest zachowana? przyjmuję tabletki VIXPO, na ulotce jest napisane, aby przyjąć zaległa tabletkę i bez robienia przerwy zacząć nowy blister ale opuszczoną tabletkę przyjęłam z dużym opóźnieniem. czy jeśli nie zrobię przerwy to antykoncepcja zostanie zachowana? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepiej się dodatkowo zabezpieczyć niż zaliczyć wpadkę. Moim zdaniem u ciebie ochrona nie została zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabezpieczam się dodatkowo :) ale czy jeśli teraz nie zrobię przerwy i zacznę nowy blister to ochrona zostanie "przywrócona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś? coś? czy mogę czuć się bezpieczna jak zacznę kolejny blister bez przerwy czy dopiero od jeszcze następnego miesiąca?wyczytałam, że czas od źle przyjętej tabletki do powrotu ochrony wynosi 7 dni, czy tak będzie i teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×