Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasna

ciasna cipka

Polecane posty

Gość ciasna

Czy ciasna cipka dla was panowie to plus czy minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus, bo więcej czuć. Minus, bo więcej czuć. I można szybciej skończyć. Ale generalnie plusy dodatnie przeważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej minus. Kiedyś nie dość, że była ciasna to jeszcze sucha i sobie poobcierałem. Nie wiem czy moje 15 cm. to gruby, ale musi mieć smarowanie by wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następnym razem rozpal babkę, a nie pociumkasz cycki 10 sekund i pchasz jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze faceci lubia ciasne. Wydaje mi sie, ze moja tez jest ciasna. Ale nie probowalam jeszcze z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nigdy nie miałaś w sobie faceta, w takim razie na 99% jesteś ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie minus. Mam duży sprzęt i przy ciasnej cipce muszę naprawdę się namęczyć opóźniając wystrysk poprzez napinanie mięsni PC. Czasami przesadzę i napięty mięsień do tego stopnia zwęży swiatło tętnic, że słabnie mi wzwód. Zdecydowanie lepiej rżnie się luźne ryczące 45-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie są fajne ciasne cipki, ale przy zbyt ciasnej może być niewygodnie i dziewczynę boleć, a wtedy nie ma przyjemności z seksu. Warto zadbać również o ty żeby była bardzo wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie miałam faceta, ale wydaje mi się, że moja nie jest ciasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasna
Ja jestem po porodzie i jestem nadal ciasna :) na poczatku stosunku boli ale po czasie przechodzi i jest przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z wiekiem wszystko wiotczeje. Cipka też, penis też i trzeba potem trochę się wspomagać. Trochę inaczej, trochę gadżetów i trochę z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki maja na ogol bardzo ciasne. Oczywiscie nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet ma małego penisa to każda dla niego będzie luźna. ..mój eks zawsze mi mówił ze nie jestem ciasna. ..szkoda tylko że nie rozumiał przez 8; lat miałam penisa 18 cm a on miał może z 12:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście każdy facet woli ciasna. ..czasami martwię się ze jestem zbyt luzna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było ćwiczyć mięśnie,a nie liczyć że trafi się kolejna 18-tka egoistko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Ja tam lubie luzne i ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki maja na ogol ciasne. Ale cipka jest elastyczna, wiec nawet jezeli facet ma wiecej jak 20 cm, to tez wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam Cię czule :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie sprawdzę twoją cipka, powiem ci czy ciasna czy luźna i doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mu schi
A jak to chcesz sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzić jest prosto, wystarczy włożyć penisa, poruszać i wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci lubia ciasne jak luzne, moj byly mi mowil ze mu w lozku odpowiadam na wiecej jak na 100% ze wzgledu na ciasna cipke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy cipkę da się wyćwiczyć, żeby była ciasna i sprężysta? Kulki kegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwod
Cisne ciiipki mają są milsze dla faceta, ale podstawą jest odpowiednie nawilżenie!!! Można uzywać różnych kremów i lubrykantów, ale NIGDY nie róbcie tego na sucho. Sam śluz kobiety czasem nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miałam nie ciasną lecz płytką.Dopiero po porodzie (z resztą uczestniczyłem przy nim) wchodzę do końca pochwy.Wcześniej by nie robić bólu wchodziłem do połowy,amiała wcześnie orgazm.Lubila mi robić loda z finałem w ustach.Przy zabieraniu cnotki żonce byłem prawiczkiem i gdy widział go to się wystraszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest ciasna, ale jestem jeszcze mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę te luzniejsze najważniejsze by była mokra i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysztof

Zawsze negatywnie odbieram tych Panów, którzy szybko wchodzą do środka muszelki, a ze względu na małą i ciasną muszelkę
w kilka minut dochodzą.

Gdzie jest gra wstępna, delikatność, wrażliwość na bodźce dotyku, zapachu, smaku i szacunek dla pięknego ciała partnerki i siebie samego? Beznadzieja.

Wiem, że czasami też szybki seks jest potrzebny, lecz gdy czujesz każdy jej ruch, każde jej drgnięcie, jej naturalny zapach
przed stosunkiem, w trakcie i po orgaźmie jesteś tym właściwym i na właściwym miejscu.

Mnóstwo ludzi się rozstaje tylko dla tego, że nie wiedzą co to seks, nie mają pojęcia, co w tym wszystkim jest najważniejsze.

Jaką wolę muszelkę, odpowiadając na pytanie? Nie ma znaczenia czy mała czy duża, dla mnie liczy się delikatność, wrażliwość i bezgraniczne wzajemne oddanie, nie licząc ilości razy, długości stosunku, czy też budowy i kształtu kobiecego, cudownego ciała.

Kto tego nie czuje jest bardzo ubogi.

każda kobieta, ta szczupła, i grubsza, ta z ciasną i nieco większą muszelką jest wyjątkowa i seks z nią jest wielkim przeżyciem, jej ciało tak samo jak i mężczyzny  jest wyjątkowe, ale tylko dla tych, którzy to widza nie koniecznie poprzez długość swojego członka.

Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

świata nie zmienię i zmieniać go nie chcę, gdyż i tak jest piękny, Jestem szczęśliwym, że mogę kochać, czuć, być przy tym spełnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety ciasna ci.p.ka to moje przekleństwo 😢 miałam 5 partnerów, żaden, nawet ten najbardziej doświadczony po 40, nie wytrzymał we mnie dłużej niż minutę 😔 od razu po wejściu słyszę teksty: "zaraz zwariuję", "można oszaleć", "aleee jesteś ciasna", "dochodzę" i jest finisz przy jękach i stękach. Tak bardzo lubię czuć w sobie pe.ni.sa a nawet nie mam okazji się tym nacieszyć. Ginekolog mówi że taka moja anatomiczna uroda i mam czekać do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×