Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podrywana

Jak reagować na publiczny podryw?? Ważne pomozcie

Polecane posty

Gość podrywana

Już kilka razy w życiu miałam tak ze jakiś koleś próbuje mnie poderwać robiąc zamieszanie w okol mnie. Nie próbuje normalnie zagadać tylko nakreca ludzi na mnie. Mowi ze jestem fajna do luidzi. Jakimiś tekstami do mnie wlai publicznie krzyczy cos. Zazwyczaj to jest liderem w grupie. Pozniej ja mam przez takie sytacje problemy. Bo ludzie zaczynają mnie dziwnie traktować. jendi mnie bardziej lubią inni nienawidzą jeszcze inni się ze mnie nabijają i z takich sytuacji. Dziewczyny mnie często nienawidzą. Mowię że ejstem nikim. A normalnie nikt mi tak nie mówi jak nie dojdzie do takiej sytuacji. A to nie moja wina ze koleś się przywalił. Olewanie nie pomaga jak każde się odwalić takiemu też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest za środowisko. Czy to są twoi znajomi ? bo tak by to jednak wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to są moi znajomi ze szkoly studiów. Dowali sie jaikiś idiota zawsze do mnie i mi robi obciach publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywana
Tak to są moi znajomi ze szkoly studiów. Dowali sie jaikiś idiota zawsze do mnie i mi robi obciach publicznie. sorry ze nie zmienilam nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywana
No okej fajnie ze mam powodzenie ale jak reagować zeby nie być pośmiewiskiem dla innych i nie zostać znienawidzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywana
ktoś sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet atrakcyjny to zgadzam się na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego zchowania zawsze trzeba podchodzic z dystansem nie ty jedna milas okazje poznac co to prymitywny podryw, najlepiej taka sytuacje obrocic w zart np.ze tylko tacy w tobie gustuja, a przystojniacy wybieraja twoje kolezanki, od razu humor im sie poprawi, bo widocznie chcialy by nawet takiego podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciesz się. Wkrótce uroda przeminie i sama będziesz zaczepiała facetów na ulicy. A oni wtedy "spadaj pokemonie" Zgadzam się. Też miałam ze 3 podobne akcje i też sie wkurzałam. Uważałam że facet nie powinien robić takich podchodów przez osoby trzecie. Ostraszało mnie to. A teraz jestem już stara i nikt już się tak nie czai na moją urodę bo jej już nie posiadam heh. A kiedyś byłam taka laska że dzisiaj aż można w depresję wpaść. Tęsknie za tamtymi czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywnie uśmiechnąć się a nawet zagadać nie bać się. Zapytać o co chodzi? co się dzieje? Powodzenie to mega sprawa wszyscy to lubimy. A co do zaistniałej sytuacji to zapytaj gościa o co chodzi i wyjaśnij sytuację a następnie przejdź nad nią do porządku dziennego. I najważniejsze bądź szczęśliwa z takich zachowań bo po pierwsze wiele dziewczyn i facetów nigdy nie doświadczy takiej sytuacji po drugie za kilka lat już tego nie doświadczysz bo wejdą młodsze roczniki. A sprawa ostatnia to to że zawsze znajdzie się kretyn który podryw doprowadzi do takiej sytuacji w której zamiast dobrej zabawy będziesz się bała. Takim od razu wór na głowę bo niszczą sztukę podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się dziewczyno!!! Uwierz mi, ze o wiele gorzej jest, kiedy nie jesteś podrywana. Domyślam się, ze to może być męczące i wkurzające, jednak ja na twoim miejscu bym się szczerze cieszyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, najlepiej z uśmiechem. Po prostu odpowiedz i zacznij rozmawiać. Może po krótkiej pogawędce okaże się, że ten facet jest całkiem fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
36 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Normalnie, najlepiej z uśmiechem. Po prostu odpowiedz i zacznij rozmawiać. Może po krótkiej pogawędce okaże się, że ten facet jest całkiem fajny?

A jak ktoś nie chce się poznawać, bo nie szuka przyjaciół, bo już ma? Albo nie ma ochoty ogólnie, bo nie jest w humorze w danym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, *кєяi* napisał:

A jak ktoś nie chce się poznawać, bo nie szuka przyjaciół, bo już ma? Albo nie ma ochoty ogólnie, bo nie jest w humorze w danym momencie?

Wystarczy kulturalnie odmówić, tak by nie zniechęcać do dalszego podrywania. Normalna osoba zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×