Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiadaniel

gdzie kupic wizytowki

Polecane posty

mam problem ze znalezieniem drukarni w ktorej zamowie 1500 wizytowek ze złotymi rogami. Zalezy mi na wysokiej jakosci wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do pasażu drukarni Poligrafiko -jesteśmy portalem dla niewielkiej liczby wyselekcjonowanych drukarni, które są w stanie zapewnić wysoką jakość druków oraz doskonałą obsługę Klienta. U nas nie ma miejsca dla firm, które oferują masowe usługi na minimalnych marżach, bez indywidualnego podejścia do każdego zamówienia! Nasza idea to dotarcie wyłącznie do wymagających zleceniodawców, którzy są w stanie odpowiednio zapłacić za produkt na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania w sprzedaży online. Sprawdź nas i lepiej poznaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecic swietne miejsce gdzie kupisz etui na wizytowki http://wojtplast.pl/. Maja bardzo bogata oferte i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam firmy zajmującej się wizytówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wizytówki zamawiałam z http://www.fortis.net.pl/. Bardzo dobra drukarnia, wizytówki są twarde i mocne. Ceny również są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nawet na allegro znajdziesz masę takich firm ;) Poczytaj jakieś opinie i działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drukuję w sprwdzonym miejscu, www.viperprint.pl Solidny druk, świetne podejście do klienta, duzy wybór podłoży i uszlachetnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości wizytówki w bardzo dobrej cenie zamówisz z drukarni internetowej Labcreation, przez ich stronę http://drukowanieulotek.pl. My tam zamawiamy, pakiet 250 sztuk wraz z dostawą kosztuje 28 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zajrzała na tą stronkę http://www.citycolor.pl/. My od nich zamawiamy dużo materiałów na szkolenia i jestesmy zawsze zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - sprawdź koniecznie drukarnię Labcreation. Z pewnością wydrukują Ci piękne wizytówki - ile tylko będzie trzeba. A do tego będziesz miała pewność, że będą się dobrze prezentowały. Dbają o jakość, zamówienie zawsze jest zgodne z wytycznymi, a dostawa sprawna i terminowa :) To też bardzo ważny aspekt współpracy z drukarnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaKizia
Coraz częściej w internecie można znaleźć drukarnie które posiadają swój kreator wizytówek, co oznacza że i twój projekt powinni wykonać skoro pozwalają projektować co się chce. http://anee.pl/gdzie-najlepiej-kupic-wizytowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.fortis.net.pl , to niezawodna drukarnia, która ma m.in. usługę druku wizytówek, więc możesz ich się dopytać o interesującą Ciebie ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam drukarnię online LABCREATION. Zamawiam tam wszystko - od wizytówek aż po katalogi reklamowe. Są super bez względu na rozmiar materiałów i ich nakład. A na wizytówki akurat co rusz mają fajne promocje, warto sobie to sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Takie rzeczy jak wizytówki, ulotki, plakaty zamawiamy w Kordesie, mają też stronę internetową Kordes. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Drukarnia Enveloper w Komornikach przykłada dużą wagę do jakości świadczonych usług. Zamówione przeze mnie wizytówki były dokładnie takie jak oczekiwałem. W swojej ofercie mają również plakaty i ulotki firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaaa

Ja ostatnio zlecałam wykonanie wizytówek drukarni estilab. Spisali się nieźle, mogę nawet powiedzieć, że bardzo dobrze. Zależało mi na czasie, dotrzymali terminu, zamówienie otrzymałam mega szybko. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina

Wizytowki fajne robią w estilabie ogolnie drukarnia spoko bardzo,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

Po założeniu działalności szukałem miejsca gdzie wydrukuję ulotki, wizytówki i parę innych materiałów drukowanych do firmy. W a3extra.pl znalazłem wszystko czego szukałem- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
Dnia 16.12.2019 o 20:15, Gość adrian napisał:

Po założeniu działalności szukałem miejsca gdzie wydrukuję ulotki, wizytówki i parę innych materiałów drukowanych do firmy. W a3extra.pl znalazłem wszystko czego szukałem- polecam

To fakt, a3extra.pl są naprawdę swietni. Ostatnio drukowałam tutaj cały nakład etykiet na produkty firmowe i jestem zachwycona jakością, intensywnością kolorów i projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Perlak

Ja zamówiłem w grudniu http://dobra-reklama.pl/w-jaki-sposob-korzystac-z-programu-do-tworzenia-wizytowek/ jestem bardzo zadowolony świetny projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to stempleks.pl robią wizytówki na zamówienie, bardzo dobrej jakości firma zamawiałm u nich baner i stemple i mega jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×