Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

bywa tu jeszcze ktoś ze starej ekipy?

Polecane posty

to trzeba było dzwonić na policję, że on cię atakuje, byłbyś czysty. nawet jak uderzysz przestępcę to w tym kraju TY będziesz winien. jeszcze tego nie skumałeś? :o tak tu już k***a jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jest modny, nawet chciałam spróbować ale u mnei w mieście nie ma było takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaDonnikova -Po pierwsze to nie pobiłem go,wydałem mu polecenie aby puścił rower,nie chciał go wykonać, więc uderzenie w dolną cześć szczęki, upadł, daje mi kilka kopów w nerki i jak na złość jadą psy no i zatrzymują się i z tego są właśnie problemy, bo nasze zeznania są różne a ja mówiłem tak jak było a menel inaczej,mówił że go zaatakowałem bez powodu, jedyna nadzieja w kamerach z sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychol:O jak potrzebujesz komuś dowalic to się zapisz na jakiś boks czy karate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaDonnikova dziś [13:13-Jak ty potrzebujesz wibratora a baterie ci siadły, to dzwonisz siąsiada by by pomgół czy kominujesz innym sposobem? Facet nigdy w pierdołowatych sprawach nie dzwoni na psy,bo inaczej staje się albo pierdołą albo pedałem. Bóg mi dał pięści a nie komórkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś -Nie odczuwam potrzeby komuś dowalić,nie jestem zaczepny,ale jak ktoś mnie zaczepia, albo kogoś mojego bliskiego, to atakuję a nie uciekam,"chcesz pokoju, to szykuj się do wojny." Menel mógł żebrać a nie teroryzować ludzi, gdyby działał na zasadzie "co łaska" to bym nawet na niego nie spojrzał, ale terorryzować się nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ty potrzebujesz wibratora a baterie ci siadły, to dzwonisz siąsiada by by pomgół czy kominujesz innym sposobem?" X nie mam wibratora i nie jest mi on potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie odczuwam potrzeby komuś dowalić" Odczuwasz. Mogłeś odepchnąć a nie "uderzenie w dolną cześć szczęki, upadł, daje mi kilka kopów w nerki", kopanie leżącego na to nie ŻADNEGO usprawiedliwienia. I o ile uderzenie mozna uznać za obronę, to twoja agresja jest chora i to nie jest obrona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaDonnikova dziś Aseksualna nie jesteś, seks miałaś,więc****ewnie jakieś potrzeby też, nie wiem jakie tam zabawki masz, ale jak chcesz seksu, to przecież nie dzwonisz po kolegów itp. To tak jak z policją, jak ktoś ci da po mordzie w grupie, to nie dzwonisz na psy,tylko organizujesz sie i idziesz na rewanż, po psy to dzwonię chyba w jakieś ostateczności koniecznej, aczkolwiek znając siebie i milicjantów, to chyba i tak bym zrezygnował z tej formy, twierdząc że milicja(propagandowa nazwa policja) i tak przecież g****o zrobi.Tu masz przykład milicji jak działa:https://www.youtube.com/watch?v=Z8osPYLCw20 Jak sama widzisz, wolę polegać na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś -Kurwa mać, czy ja nie mogę wziąć swojego roweru z przed sklepu? Nie chciałem z gościem bijatyki, powiedziełm mu żeby poszedł w p**du, bo kasy i tak mu nie dam, k***a mać czy ja w swoim kraju,w swoim wojewódźtwie w swojej wsi mam się dawać teroryzować menelom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu -Atakowałaś kiedyś, biłaś się? Wiesz co to są emocje, bijatyki itp? To jak narkotyk, to jak zabijanie świni czy nawet królika, musisz dać drugi szlag aby sie upewnić. Skąd mogę wiedzieć że menel noża nie wyciągnie i mi go nie wpakuje w plecy? Ja już z noża dostałem, więc wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć problem z agresją niż z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny,jestem zły i tyle, jak menel zacznie was teroryzować, to zapewne się w mnie zakochacie a jak na razie macie w mnie wroga, szanuje wasze zdanie i opinie, ale ja jestem prawica,jedynie przyszłość i wasze przygody przekonają was do moich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brunet to z takich, który by mnie obronił w razie zagrożenia, to dżentelmen ale męski i nie uciekłby tylko zachowała jak mężcyzna. co nie oznacyz że szukałby zaczepki i reagował agresją, mó brunet to siła spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś [14:18Twój brunet to fikcja, bez emocji i wkurwienia nie ma bijatyki. Jak go coś nie wkurzy, to nie startnie do gościa, znaczy że się boii.... Wiesz ile znam lasek coś my ją w chamski sposób podrywali, kilku moich kolegów skinów w dupę ją sobie klępło a jej facet udawał że nic nie widzi i na siłę chciał się z nami zakumplować aby tylko zadymy nie było, miał gdzieś że ją fagasy po jej pupie klepią a ją to wkurwia. Jak by mnie ktoś klępnął laskę po tyłku, to bym taką zadymę zrobił, że masakra, 340v by w mnie wstąpiło, tam by była krew,ból i wszystko cona wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuMikuu
Brunet to facet z jajami, on by nie udawał że nic sie nei stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikuśna, już widziałaś jego jaja?Opisz historię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, nie wiem, czemu kazda dyskusje sprowadzasz do seksu. jest wiele innych, ciekawszych rzeczy na swiecie niz bzykanie sie i dawanie komus po mordzie. serio. X Fiku - brunet jest idealny, bo nigdy nawet nie bylas z nim na randce, nie mowiac juz o mieszkaniu z nim. moze chrapie i puszcza baki przez sen i juz po jednej nocy mialabys go dosyc na zawsze :P twoja fascynacja brunetem przypomina zakochanie nastolatki w przystojnym aktorze. chyba gdzies na tym poziomie emocjonalnym sie zatrzymalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Argen, co za niespodzianka :) 🖐️ co u ciebie slychac? :) u mnie pogoda w weekend byla cudna i chyba nadal sie taka utrzyma. az chce sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looser jedzie na eliminacje do 1 z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
Co u mnie, Żabo? Ano do przodu. Dzwoniłem w parę miejsc w sprawie nowej roboty (może się uda). Poza tym uczę się programowania w C++ i Javascript, komputery naprawiam za kasę :D A jak dobrze pójdzie to w maju może do komisji wyborczej się załapię. Teraz rzadko bywam na kafe, ponieważ freelancing mnie pochłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bsa to taki nieokrzesany samiec, od ktorego lepiej trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×