Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAYZ

Deweloper Kraków

Polecane posty

Gość JAYZ

Cześć! Czy ktoś z Was słyszał coś na temat dewelopera tętnowskiego? Potrzebuję rzetelnej informacji, bo znajom chce tam kupić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_angela
ja nic nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w budynku wybudowanym przez tego dewelopera i jak znajoma chce kupić to niech kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAYZ
A w którym miejscu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wrocławskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAYZ
Taki ceglany budynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie...taki jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAYZ
A to znajoma chce kupić mieszkanie w jakimś ceglanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skaryfikacje.dmuchaną lalke .wódke koks.fete .wibro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale deweloper ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebujesz dobrego dewelopera to nie musi on przecież być tylko i wyłącznie z miasta, w którym mieszkach, ponieważ różne dobre firmy mają inwestycje w całej Polsce. Ja jestem z małej miejscowości, a kupowałam mieszkanie z firmą http://www.pbg-erigo.pl/ i nie powiem, że mieli ułatwione zadanie. Tutaj liczy się również fakt, aby zapoznać się z opiniami o danej firmie, ponieważ jest wiele takich, które kantują chociażby na metrach. Polecam tylko tych sprawdzonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKorska
Bardzo atrakcyjne mieszkania na sprzedaż oferuje http://www.apartamentyrekawka.pl/o-inwestycji/ na Starym Podgórzu. Mnie bardzo taka lokalizacja się spodobała i zamierzam kupić u nich mieszkanie, tym bardziej, że warunki zakupu są wyjątkowo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanittaa
My kupiliśmy mieszkanie na Czyżynach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszkanie z rynku pierwotnego, bardzo dobrze wykonane, sam budynek nowoczesny i z dużymi udogodnieniami. infodeweloper.pl w mieście jest bardzo dużo różnych inwestycji, z którymi warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z activ investment i ich realizacji w postaci Konopnicka City park - świetna robota, wyjątkowe mieszkania - układ rewelacyjny! Patrząc po projektach nie bedzie żadnych problemów z urządzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadamiana1
Ja jestem zadowolona z mojego mieszkania od dewelopera Gama-M. Miałam możliwość wyboru kuchnia otwarta czy w osobnym pomieszczeniu.Zależało mi na tym drugim rozwiązaniu no i do mieszkania przynależy ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam kontakt z biurem „Bracia Sadurscy” ( www.krakow.sadurscy.pl). W samym Krakowie mają ze 4 oddziały jeśli dobrze liczę. Na duży plus to kwestia prowizji jest u nich, gdzie można się trochę targować, na pewno jest to u nich kwestia do negocjacji, nie trzymają się tak sztywno jak inne agencje. Inna sprawa to ubezpieczenie OC przeprowadzanych transakcji, które tutaj jest wysokie bo na 500 tyś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie korzystalam z dewelopera, wolałam przez biuro nieruchomości, w sumie kupilam u nich nowe, ale w lepszej cenie ;) korzystalam z NowodworskiEstates, maja bardzo dobrych agentow, i tez duzo mieszkan w ofercie i nowych i z wtórnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welkaqe
Najlepszy na świecie developer w Krakowie to budopol (http://budopol.pl) Rok temu kupiliśmy z mężem od nich mieszkanie, to był dobry wybór:) mieszka nam się cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egnnes
Kraków przestał już być tak bardzo atrakcyjny jak kiedyś a to dlatego że deweloperzy stawiają teraz gdzie popadnie. Ale np we Wrocławiu już jest zupełnie inaczej. Wystarczy przecież zapoznać się z ofertą https://vantage-sa.pl/ Gdzie jak na dłoni możemy zobaczyć że inwestycje w nieruchomości są w bardzo przemyślany sposób. Dlatego Wrocław jest tak właśnie atrakcyjny w szczególności dla młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jednym z nielicznych deweloperów, za którym nie ciągną się żadne afery i machlojki, jest Ekopark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fronton.pl Jest to jeden z najstarszych i najuczciwszych krakowskich deweloperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najlepszy i godny zaufania jest Fronton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy deweloper to Ekopark www.ekopark.pl Mają inwestycje w Krakowie i w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie tylko Fronton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym krakowskim deweloperem jest Maxus. Terminowy, dokładny. Ma też opcję wykończenia pod klucz co u mnie się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxus najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatne info, dzięki wielkie :) Przyd mi się z całą pewnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronton działa na krakowskim rynku od kilkudziesięciu lat. Sprawdzony deweloper z dużym dorobkiem i ogromną ilością sprzedanych mieszkań! www.fronton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Nie słyszałam w Krakowie o lepszym deweloperze niż Ekopark https://www.ekopark.pl świetne podejście do klienta, mega doradzają ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×