Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz85

Moja żona unika seksu ze mną...

Polecane posty

Gość gość
Ja tak mam jak twoja zona, mozesz sobie skladac pozew o rozwod, nic to nie da. Poprostu byles do d**y mezem I kochankiem, a juz szczegolnei po porodzie dales w ktoryms momencie ciala I dlatego tak ma... Zreszta zadziwiajace jest ze faceci jakos tyle lat jako kawaler moga jechac na recznym, a jak sa zonaci, to kobieta ma byc ich zaspokajaczem kazdego dnia, niewazne ze dziecko ryczy za sciana, a trzeba do niego wstac ilka razy w nocy, niewazne ze sie od 2 lat nie przespalo calej nocy, ze mamuska meza ze szwagierka przychodza I lypia okiem czy aby dobrze dba o synusia I braciszka itd itp... W momencie jak powiemy tak mamy z radosnych dziewczyn w jednym momencie zmienic sie w stare matrony z niekonczaca sie lista obowiazkow... Zakladaja nam oprocz obraczki niewidzialne chomata I mamy rypac jak te konie pociagowe I sie nie skarzyc... Faceciku z bozej laski zafundowales swojej zonie rekonstrukcje pochwy po porodzie? Jezeli nie, to zapomnij o seksie, bo ona juz cie nie czuje tam... Przez jej pochwe przeszedl 3 kg noworodek, wiesz co to jest? Moze jak przepchniesz pilke od tenisa przez dziurke w swoim fiucie to zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinales pepowine a nie wiesz ile maja wagi noworodki po porodzie?... Prawda jest taka, ze jakby faceci dostawali sex tj chca to wogole nie zorientowaliby sie, ze w ich malzenstwie cos nawala... Brak ochoty kobiety na sex to pierwszy znak, czesto juz nienaprawialny... Byles w ktoryms momencie kiepskim mezem, ojcem czy kochankiem, skoro zona woli inne telaksowanie niz z toba sex. Nie chcesz przyjac tego do wiadomosci. Poza tym smiesza mnie takie gadki, ze przed slubem to by jaja urwala a oo slubie to nie chce... Przed slubem to ona byla dziewczyna bez obowiazkow, nie mysiala sprzatac kibla, do ktorego teraz sra jej kochanek, bo wtedy robila to mamusia. Jak cie chlopie nie stac na sprzataczke, kucharke i opiekunki do dziecka, szczegolnie w nocy i ze swojej narzeczonej a teraz zony z niej to zrobiles to sie nie dziw ze nie jest wulkanem seksu... Doba ma 24 godziny, lepiej sie wyspac, niz dawac sie wbijac w materac... Dibry sen jest wiecej wart niz te smieszne ruchy i sapania... Tak wogole, smieszne dla mnie jest jak to zonac***isza jacy to sa wysportowani, zadbani itd itp. U mnie w pracy tez wielu zonkosiow plakalo ze zona im nie daje... Pomijajac firme wypowiedzi, ze zona jest od dawania, smiec mi sie chce bo kazdy z nich wyglada jak pol d**y zza krzaka... Ale w lustrze w ich mniemaniu wygladaja super. Do trzydziestki wyglada to jak kryminal, a po 30tkce zaczyna przypominac lecha walese. Ja to sie wogole dziwie, ze zony sobie kochankow jeszcze nie znalazly, bo jak sie wogole podniecic takim czyms... W dodatku zalosny zonkosiu bo przecioles pepowine i zaniosles corke do ogrzania to juz jest ok. Piszesz to consjmniej tak jakbys to ty sam to dziecko urodzil.. Wejdz sobie na dzial zdrowie, na topik plastyka pochwy i poczytaj co kobiety ukrywaja przez lata przed swoimi mezami, bo to jest tabu w PL, nawet ginekolodzy zbywaja kobiety i mowia ze to normalne, rozlazaca sie rana po nacieciu, zle zszycie, poszerzona pochwa, ze nieczuje sie penetracji partnera, wypadajace narzady, infekcje na wskutek posiadania szerszej pochwy po porodzie. Co ty meska cipo mozesz o tum wiedziec, w koncu to nie ty rodziles, ale ile ty masz na ten temat do powiedzenia, tj hakbys conajmniej 10 rodzil... Nue dziwie sie ze zona nie chce z toba sexu, ty uwazasz siebie poprostu za chodzaca doskonalosc, ktora w ogole by nie widziala, ze cos jest nie tak gdyby mial sex... Och ach jestem taki cudowny, pomagam w domu, a zona nie chce sexu... Kolejny zalosny zonkos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampo
Lukasz,dasz rade! a Twoja zone to bym pacnela w ucho zeby oczy otworzyla jakiego ma fantastycznego Meza! Nie zapomne slow ksiedza na naszym slubie "jak bedziesz utrzymywala cieplo w lozku to maz chetnie do domu bedzie wracal". Moze pierwszy raz "po" nie byl dla niej przyjemny i sie troche zrazila, a w ogole rozmawiacie o swoich potrzebach? samo "pokochamy sie?" nie wystarczy. U nas sex nigdy nie byl tematem tabu, juz w okresie przed ciaza zafundowal mi kulki Gejszy zeby wzmocnic miesnie Kegla, w czasie ciazy tez rozmawialismy jak to bedzie po, co mozemy zrobic zeby utrzymac nasz sex i nie zwariowac na punkcie dziecka. Udalo sie, Maz byl dla mnie wielkim wsparciem, do tej pory jest ;-) a ten pierwszy raz "po" oj....ostroznie, z lubrykantem zeby nie bolalo...i sie udalo! a podniecenie takie jak za pierwszym razem ;-) Dla mnie sex tez jest wazny, i czasami sama wychodze z inicjatywa, bo taki facet to skarb! nie dosc ze dobry Maz to fantastyczny Kochanek, az sie chce ;-) trzeba dbac w zwiazku o wszystkie potrzeby ;-) a ze zmeczona? to z rana nadrabiamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 9:42, chyba sama masz problem z pochwa. Nieladnie odjechalas autora dyskusji. Problem krocza, pochwy jest do obejscia jesli kobieta dbala o te sprawy, cwiczenia, masaz krocza... do tego jak juz Maz uczesticzy czy porodzie to chyba sa na tyle ze soba blisko ze temat pochwy to nie tabu, i staraliby sie ten problem rozwiazac. zwlaszcza przy takim wsparciu ze strony Meza, moze penetracji by nie bylo, ale sa inne alternatywy zblizena i pieszczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pisz jak potoczyla sie twoja historia .jestem ciekawa o co chodzi twojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iga
Wysypia sie bo przecież siedział wczoraj do pozna przed komputerem. Podejrzewam, ze nie wstał rano zeby zająć sie swoją dwulatką. Zona wstała, zajęła sie dzieckiem, zrobiła zakupy ugotowała obiad wyszła z małą na spacer, wysprzątała dom. Ciekawe czy wieczorem bedzie miała ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dobry jesteś chłopie, trzeba lać po mordzie przynajmniej raz na tydzień, innaczej księżniczki msją cię w d***e. A może ona dyma innego??? Może kogoś z pracy? Spytaj ją prosto z mostu i zobacz reakcje. Albo udaj że coś wiesz o oskarż ją wprost o zdrade, zobacz reakcje. Jak miałbym taki problem już dawno bym poszedł dymać inną. Ogólnie jesteś pantofel i piz/da nie facet, ona robi z tobą co chce. Masz jaja czy omlet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zakładała spiralę , skoro nie współżyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź komputer i telefon , bo wyglada , że moze byc inny facet. Jestes pewny , ze Ty jestes ojcem? 30 % facetów wychowuje nie swoje dzieci , statystyki są porazające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz czy była na pewno u kolezanki? mozesz jakoś to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko na pewno jest moje, było planowane, bardzo długo się staraliśmy. Tak, była u niej, bo dobrze ją znam - zresztą często się odwiedzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza się , że wychodzi sama po pracy czy wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Cię zdradza , albo załozyła spiralkę z myslą , że jednak bedzie się z Toba kochać , a później zmieniła zdanie. Czeka Was powazna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALCATEL GIRL
żona owinęła sobie Ciebie wokół palca i straciła tobą zainteresowanie ... zrób coś , zaskocz ją postaw się jej .. ty też masz potrzeby i uczucia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada nie jest powodem , żeby przyznać opiekę ojcu , musiałbyś udowodnic , ze jest złą matką. Masz szansę na rozwód z jej winy i nie tylko w razie zdrady , ale tak dlugie odmawianie współzycia , niechęc do wyjasnienia przyczyn , odmowa terapii , są wystarczające. Jak coś to zrób z orzeczeniem o winie , unikniesz płacenia alimentów na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książeczka zdrowia? Naciągane. Kto używa dziś książeczki zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzyj jej telefon , tylko dokładnie , bo zdadzajacy często na bieżąco kasują wiadomości , ale czasem slad zostaje w doręczonych. Jak bedzie wyczyszczony do zera to może być coś na rzeczy bo normalnie ludzie aż tak nie kasują na bieżaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość21;21, miała luzem kartkę wrzuconą w książeczkę z konsultacją... ech pewnie wrzuciła to tam odruchowo, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się o dziecko , lepiej teraz niz za kilka lat. Dziś jest zbyt mała żeby cokolwiek rozumieć , za kilka lat nie będzie o tym pamiętać i normalne będzie że tata mieszka osobno. Moja córka , już jako dorosła kobieta , a jest po pedagogice , pracuje z dziecmi , stwierdziła , że dobrze , że tak szybko podjęłam decyzje o rozwodzie , bo dorastała w poczuciu , że tak jest ok. A ojca miała kiedy potrzebowała tyle że z nami nie mieszkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol, świetnie czyta się te babskie bluzgi na faceta. Wam nie jest potrzebny facet, zachodźcie sobie w ciążę z fiolką z banku spermy. Poza tym plucie na faceta za to że po porodzie wątroba wam wypada to jakiś ponury żart. To WY macie wsciekliznę macicy, facetowi jak nie ma dziecka to nie jest ono do niczego potrzebne, dopiero po fakcie budzi się w nim ojciec wiec nie pierdolcie tu że to facet jest winny temu że między nogami macie wiadro. Po pierwsze, nie trzeba było zachodzić. Po drugie, jak już zaszlyscie to trzeba było sobie cesarkę zrobić to krok nie pękał by wam od dupy po pępek. I jeszcze jedno - nikt was na rękach nie będzie nosił za fakt urodzenia dziecka, zejdźcie na ziemię. Po kij zmuszacie faceta do ślubu jak wystarczy zrobić wam dzieciaka i już macie wszystko w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zazdroszczę tej kobiecie takiego męża :-) ożeń sie ze mną :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna rzecz do autora, nie wiem jakiego telefonu używa żona ale przy androidzie przez kontakty w książce telefonicznej możesz odczytać nawet skasowane smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego kontakty - wybierasz konkretny kontakt, otwierasz go, wywołujesz opcje kontaktu i wybierasz historię. Nieważne czy skasowane czy nie, tam Ci je wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iga
Pierwsza napisałam, że to mitoman albo prowokator. Wpis w książeczce rany co za bzdury. Rozwód bo nie ma seksu i to tylko z winy żony, gość ideał bez wad. Każdy kto go nie wspiera w tej wydumanej historii to troll. W małżeństwie liczy się wiele wartości a seks jest jedną z nich nie jedyną. Gdyby z jakiegos powodu mężczyzna nie był zdolny do seksu to żona powinna od niego odejśc? Mimo że go kocha? Czy ludzi nie łączy nic poza seksem? Jest jeszcze jedna prawda stara jak swiat wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety w małżeństwie są ważne tylko te "wartości" które jej pasują. Kto by się tam popędem seksualnym męża przejmował, w końcu to tylko biologia, popęd można wyłączyć, babskie pisemka przecież tak twierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas jest na odwrót. Ja mogłabym kochać się z mężem codziennie, a jemu wystarcza raz na tydzień. Jakie to życie może być pokrętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol nalozyla spirale byś nie zaszła w ciążę ,no bo jak skoro nie spicie razem..baby sa podle mimo ze jestem kobieta chca tylko wykorzystać kasę faceta i złapać na dziecko by miec sponsora do końca życia.patologia.pisze czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dzisiaj Lukas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj sie wprost Co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że możesz teraz myśleć o różnych rzeczach, ale póki nie złapiesz jej na gorącym uczynku, póki nie znajdziesz dowodów, siedź cicho z zimną krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×