Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marekprzybysz

"glebokie gardlo"

Polecane posty

Witajcie kobiety:-)Mam pytanie,pewnie tylko dla wtajemniczonych,ale pojawi sie na koncu wpisu.Nie chce opowiadac historii,ale mam kolezanke w pracy z ktora tak sie zgadalismy ,ze lubimy oral w moja strone(na co dzien wogole nie rozmawiamy tylko wystarczy jej albo moj sygnal).To chyba jakas chemia w tym przypadku ,ze chodzi nam tylko o to.Ona atrakcyjna 40 mezatka ,ja troche mlodszy.Nie chce tu opowiadac historii,ale ja lubie "glebokie gardlo" i przyznam ,ze sie tego dopiero uczyla.Nie mam sprzetu wielkiego ,jakies 16 :-) tez niespecjalnie gruby:-)tak zwana glowka tez nie wybiega poza "fi" I teraz do sedna.Widze jak chce calego ,ale brakuje jeszcze jakies 2 cm choc sa postepy:-) Szkopol w tym ,ze jak jest gleboko to czuje bol i mam otarcia naskorka ponizej "glowki" az do krwi.Ona chce i widze pragnie probowac glebiej ,ale to mnie boli.I moje pytanie ,o co chodzi,dlaczego tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pchasz jej pod proteze?.niech ja wyjmie przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej pozycji tego próbujecie? I jaki kształt ma Twój wojownik? Najlepszą pozycją do gg jest gdy kobieta leży na plecach a mężczyzna 'działa' nad nią sam. Wtedy nie powinno nic Cię obdzierać, a ona niech nie ściska zbytnio gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj się jej męża, może ci coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 22.33 kobieta. spieta jest bo gg powoduje odruchy wymiotne, zwłaszcza po świeżo zjedzonym posiłku lub wypiciu płynów. Jeśli jesteś 'podkrecony do góry' to najlepiej na plecach. Jeśli w dół to niech kleczy przed Tobą. Jeśli się nie da, trudno, musisz spasować, nie każda kobieta da radę tak się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec "luzne gardlo":). Cos na zasadzie rozluznienia miesni. Ja 1 raz zrobilam gdy moj chlopak lezal na plecach, a ja usiadlam tylem do niego,ale przodem do wacka:). Nie mialam zadnych odruchow wymiotnych. Podobna dobra technika jest wlasnie jak kobieta lezy, glowa opuszczona troche poza krawedz lozka, ale nie wiem, nie sprawdzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×