Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwiazek na odleglosc

Polecane posty

Gość gość

jestem w zwiazku naodleglosc od 6 miesiecy. poznalismy sie za granica, ale na co dzien on jest we francji, ja w polsce. Mamy po 35 lat. widzimy sie srednio co 3-4 tygodnie. kiedy jestesmy razem jest super i czuje, ze mnie kocha. Problem w tym, ze on nie lubi rozmow przez telefon, skypa etc. na poczatku rozmawialismy przez tel codziennie. ale z czasem jest coraz gorzej, on twierdzi, ze czuje sie zobowiazany do codziennych rozmow ze mna a czesto po prostu nie ma na nie ochoty. wiec zdarza sie, ze nie odbiera telefonu. wtedy po jakims czasie pisze smsa, co robi i ze mnie kocha. denerwuje sie gdy dzownie do niego kiedy spedza czas ze swoimi znajomymi. wtedy nie odbiera. albo w czasie pracy. jesli juz rozmawiamy to tez za wiele nie moge sie od niego dowiedziec, raczej ja mowie, bo on tak jak pisalam wczesniej nie lubi takiej formy kontaktu. na smsy odpisuje czasami po paru godzinach. generalnie ciezko mi sie z nim kontaktowac, a uwazam, ze codzienny kontakt jest podstawa utrzymania zwiazku na odleglosc. z czasem jest coraz gorzej i gorzej. ostatnio mial czesto wylaczony telefon bo mial problemy z ladowarka. ale nie probowal dac mi znac w jakikolwiek inny sposb - mailem itp, ze taki problem sie pojawil. po prostu mial wylaczony tel. mnie to kosztuje duzo nerwow. tlumaczylam mu to, zle on uwaza, ze mam do niego niesluszne pretensje. kocham go bardzo , ale coraz ciezej mi to znosic. co sadzicie? czy jestem przewrazliwona i powinnam byc bardziej wyrozumiala? kiedy sie juz widzimy jest super. ale kiedy mam w perspektywie, np 3 kolejne tygodnie "dobpraszania sie" o kontakt z nim i napotykania na wylaczony telefon itp to robi mi sie niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie ma szans na przetrwanie związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrzymanie związku na odległość wymaga od dwojga ludzi dużo siły, cierpliwości, wyrozumiałości, poświęceń... Jeśli jest Wam ze sobą dobrze, może warto czekać te 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×