Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość gość
"Wy" określa waszą grupę wsparcia.Jakiś palec to wystukuje,więc niewątpliwie wegetujecie. I oczywiście "wy" macie zawsze rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda kobieto my tu nie mamy racji my tutaj tylko bawimy się słowem.Podpowiedziałem.Może w końcu zrozumiałaś nasz byt tutaj i różnice między dwoma świtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywali?:-oKapciem to żadna perwersja garnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ona tylko w ten sposób pokazała znużenie Tobą i Twoją postawą. Chyba pomyliłaś grupy tu są starszaki.Krzyś i reszta twoich kolegów i koleżanek są w biedronkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego odpowiadasz?Przecież mój fetysz to zostawienie posta do przeczytania.Nie rób mi satysfakcji i nie czytaj.Skoncentruj się na opowieśiach kogoś,kto seks zna z internetu.Żar bije z każdej literki,a ty tu stękasz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaschnięte na amen :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię drugą kawę kochani.Mam dziś wyjątkowo dużo czasu na relaks w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo jesteście w związkach i jakie zmiany odczuliście w dziedzinie erotyki i seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu za kapcie dziękowałam już.Nie zwracaj na mnie uwagi,bo temat rozmowy z pewnością z góry zostanie skreślony.Sprawiajcie sobie jak codzień przyjemność,a ja będę się bawić po swojemu.O gustach się nie dyskutuje,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam tyś tu gospodarz.Przez G powinno być nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz w sumie czy małżeństwo?Ja mam 13 stażu+2 przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie besztam.Nie odróżniacie tutaj tylko troli od kogoś,kto wypowiada swoje zdanie,które jest nie po nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy seks się zmienił? na pewno, te 20 lat temu prawie to były jednak inne czasy, no i inne podejście, może bardziej romantyczne, wtedy seks na pieska był pewną perwersją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z czasem,jeśli dobrze rozumiem jest tylko lepiej.Nie miało się kiedyś,jak mówisz bo czasy były inne.A teraz nadrabia się zaległości.Widzisz,dużo mamy wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, odkrywa sie nowe smaki po prostu, z mozołem poznaje sie też co partnerka naprawdę lubi, bo nie powie tego wprost przecież ;) no i trzeba iść do przodu, bo trzy pozycje te same wciaż robią sie w pewnym momencie nudne, no chyba że seks traktuje sie jako czynność fizjologiczną tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat. seks jest... lepszy. niewymuszony. stal przyjemnoscia dla przyjemnosci. i znamy sie jak lyse konie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie tak samo jednak gospodarzu.U mnie radość,że czasy się zmieniły jest obustronna.Nie ma mozolnej pracy,jest rozmowa wprost,a raczej żadna często rozmowa tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka,ku zaskoczeniu ogromnemu stwierdzam wciąż(i to jest fantastyczne) że nie znam go jednak jak łysego konia.Tzn łysy koń do niego pasuje,ale tylko wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×