Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

jak na osobe, ktora 'tylko w wolnej chwili wpada' jestes bardzo dobrze zorientowany/a w materii. zaprzeczasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gościu ;) zresztą każdy pisze tutaj w sposób jaki mi się podoba. Ja się kiedyś tam zarejestrowałem, aby uniknąć przypominania na wstępie "hej to znowu ja, pisałem wczoraj o godzinie XX.XX" przy wpisywaniu posta następnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikt z was niebieskich w tej chwili się nie przyzna ile czasu tu spędza,bo to przeczyłoby znowu informacjom,którymi się wymieniacie.Takie "do wieczora" na przykład. Kotka wiesz,że wykonalnym jest wpaść i przeczytać ciągiem w czasie picia kawy to,co stukasz cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tematy z 1 str ero? to ta kawa musi byc w wiadrze 10l. btw, ja nie wiedzialam, e taki sobie i ja facet to ta sama osoba, moze jednak nie jestem takim no lifem jak probujesz mi wmowic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz kotka?Pewne nicki biją tu w oczy.Ciekawe,że wcześniej czy później wychodzą kity,które tu próbowano wcisnąć.Lubię mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka,jak się tyle udziela na forum co ty to raczej nie jest nawet w twoim przypadku możliwe,by wiedzieć wszystko.Nie zmienia to natomiast faktu,że jesteś jedną z tych,które można tu spotkać zawsze.Podziwiam organizacji.Ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to ph?Przecież gdybyście ze mną tutaj nie rozmawiali teraz nie macie tematu.O pogodzie już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ironią kotka tylko,ale podziwiam kreację.Zawsze to jakieś w życiu osiągnięcie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy by cos osiagnac, nie potrzebuja spedzac calego zycia w kieracie, na ciaglym stresie ;) niektorzy maja szczescie w zyciu i korzystaja z niego calymi garsciami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz chyba dorosłych uświadamiać kotka.Chętnie z ph pogadam,tylko że prócz rozmów jak ta,niczego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczucie humoru zależy od wielu składowych...nastroju, nastawienia do do ludzi i świata, sytuacji życiowej, i kilku innych indywidualnych cech. A przewodnią cechą ph jest zmienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupanie w miejscu gospodarzu to nie moja natura. I widzisz?Już zaprzeczenie.Mowa o zmienności a tu to samo i to samo.Rano pogoda,potem udowadnianie,jak się czas da podzielić,potem wymiana z trolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz humoru? zacznij sama, mandarynko:) w koncu to ty zaczelas ta dyskusje... btw. dygresja kocura na temat artykulu w gazecie pt ' tabletki anty obnizaja libido' i jego uwaga rzucona w moja strony z nad filizanki kawy:' dzieki bogu, ze ty bierzesz tabletki. bo by nam dni w tygodniu i por dnia zabraklo..' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospoś jak twój fjut? Wylizany wczoraj przez lubię? A cyce dobrze jej miętoliłeś? Pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz gościu 11:05 i teraz nie wiem czy to z 11:22 to Ty pisałaś czy nie, no niby nie, ale kto to może wiedzieć ;) Dlatego fajnie jest mieć jakieś imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pytał o ph w międzyczasie ? :) może to : - Panie doktorze, mam bardzo brzydką żonę, czy mógłby jej pan zrobić operację plastyczną? - Oczywiście, ale będzie to drogo kosztowało... - No to nic z tego, nie mam pieniędzy. Na drugi dzień lekarz spotyka pacjenta spacerującego wraz z żoną po ulicy. Lekarz popatrzył na żonę i odciągnął faceta na bok. - Proszę pana, pan tak nie może żyć. Zrobię tę operację za pół ceny. - Już nie trzeba. Leśniczy za pół litra obiecał ją zastrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli klikacie tak tysiąc postów bez sensu czekając,aż ktoś przyjdzie i zacznie z sensem i z tym waszym ph pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepychanie się z gośćmi to żaden temat.Jeśli ktoś już się tu melduhe,te kapcie zakłada to powinien się jakoś wykazać.Pomysłem,powabem,humorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×