Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

To alleluja, że jest edytor chociaż kiedyś go tu nie było, to unowocześnienie kafe i akurat to jest in plus a wiadomo plusy są dodatnie i ujemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
Oby jak najmniej tych ujemnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna przyszła, wszystko będzie widać w jaśniejszych kolorach nawet ujemne plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
Tak,słońce powoduje to,że mamy we krwi więcej hormonów szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy na dodatek na pupy sadystycznie wciągacie miniówki o dekoltach nie wspomnie ;) U co słabszych z nas to czasami ociera się o zawał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tam sadystycznie, dbamy tylko o Wasze efekty wizualne:) Dorzucamy do tego szpilki, rozpięty płaszczyk.....ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
O nas dbacie?Zapewne też,ale to usilny nakaz hormonów.Nam ludziom tylko się wydaje,że mamy zupełnie wolną wolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co się opierać, niech sobie ta wola popatrzy do woli, krzywdy tym nikomu nie robi (chyba) , no może czasami patrzącemu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
No właśnie o tym mówię...;) Z wiekiem pod ciśnieniem krew jest tłoczona nie tam gdzie trzeba... i zawał gotowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku to chyba teraz będę chodziła w ciągłym stresie czy przypadkiem nie miałam swojego udziału w jakimś zawale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
ha ha ha Spokojnie sami muszą się nauczyć bronić przed tym co im szkodzi. Ja mam zgagę po tłustym to nie jej tłustego,bo wiem jak się to dla mnie kończy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
No dajemy z akcentem na my czyli one i oni....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D ostatni tydzien operdalania sie:D nareszcie ile mozna siedziec w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciała a tu nie ma bata, trzeba pracować plus czas przedświąteczny. To sobie pomarudziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale marudzisz;) ok zeby ci nie bylo smutno ze tylko ty to ja tez pomarudze :D boszzzzz jak ja nie lubię kiedy mi nie wychodzi :( a kiedy mi wychodzi tez nie jest dobrze :D nie lubię upału, nie lubię zimna, nie lubię głodu, nie lubię uczucia nadmiernej sytości, nie lubię kiedy muszę i ... choleraaaaaaaaa nie lubię narzekać :D dobrze mi poszło?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie umiem lepiej:O aaaaaaaaaaaaaaaa i znowu mi wyszło :D jak ja pieknie narzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×