Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

nie_realny I bardzo dobrze, bo mają czuć. Wzrok przeszywający na wskroś mówi sam za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
No ja wiem. Ja tu nowicjusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Gdyby było łatwo i bez przeszkód to nie byłoby takiej frajdy z zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden Na pocieszenie mogę napisać, że te osoby są w ilości tylko 2 sztuk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline niby tak, ale nieraz fajnie jest ot tak po prostu spontanicznie bez żadnych warunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie😠 To mnie obdarłaś z wszelkich złudzeń Jeszcze 5 min sam siebie zaliczałem do nieświadomej większości,a teraz już wiem,,że jestem jedynym,który jest tu ciemny jak tabaka w rogu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Cel celowi nierówny a i zależy jakich środków do jego osiągnięcia użyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
Tak?Mój konik? Okazałem się już tutaj pamiętliwy? :) Czy chodzi tylko o skromną pamięć do szczegółów?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
No i to jest najdziwniejsze,bo wszyscy to zauważają(sam zresztą też) a z drugiej strony jak coś można popsuć to na pewno popsuje,bo przypadko zahaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami szybciej się mówi niż myśli i wtedy niespodzianka gotowa. Ale bez takich haczyków byłoby monotonnie, więc i one potrzebne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
Jeśli o mnie chodzi,gdyby nie było korektora to były by tutaj tylko takie haczyki.Nie wiem czy łatwo miała byś z rozszyfrowaniem mojego tekstu.nie tylko klasyczne ortografy ale np zamiast k wstawił bym m lub jakaś litera było by o 3 pozycje dalej niż ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×