Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Nie przeszkadzać popełniamy zbiorowe samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ale jestem nadziabana. Teraz moglabym mojej ukochanej powiedziec wszystko, na szczescie jestem z dala od niej. Moja kochana, cudowna, jedyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Siemaaa :) Alex co Ty Twoja legia puchar zdobyła a Ty tu o samobójstwie piszesz :) rzeczywiście cisza tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ja wlasnie robie se dryna, rebeccu, Beznadziejka wasze zdrowie dziewuchy, Beznadziejka a gdzie tak balowałas? Zmienmy nazwę forum na zakochana we flaszce z monopolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle, dziabnięta:-D w rytmie skocznej muzyki, warto się upić pozdrawiam serdecznie wszystkie panie i pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Pepek ja myslalam ze zawału dostanę jak Lech strzelił na 1:0 a my piach graliśmy, na szczescie wygraliśmy uffffff, ja kocham moja Legie tak nawet bardziej jak Deniske, bo z wzajemnością i od 23 lat nigdy jej nie zdradziłam, a kasy na mecze i podróże za klubem to wydałam w zyciu tyle ze mogłabym za to kupic piekarnie drożdżówek i sad pomarańczowy, no wasze zdrowie robaczki, chlup w głupi dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Ja cieszyłam się dzisiejszą wiosną :) a co do mojej, to też lubi wypic, ale raczej ze smutku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Daleko od niej? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Rebeca niestety nie, ja jej proponowałam żebyśmy sie poszły nawalić, wtedy co ona mnie wiozła po imprezie, a ona mowi ze zadko pije, ja mowie to zacznij cześciej a ona mowi, ze jak y sie poszła ze mna nawalić to by mi płakała w rękaw bo ona sie upija na smutno, cos w podobie tak powiedziała, Np moja matka tez sie upija na smutno, a ja na normalnie ani mi wesoło ani smutno, tzn teraz to tez sie upijam na smutno, ale ogolnie to nie mam po wódce jakich jazd jak ludzie maja ze im sie film urywa czy co, albo ze rzygaja, ja co wypije to nie oddam, wątroba moja jak serce twarda jest choc sie juz nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) a widzisz Alex dobrze że niedostałaś tego zawału:) wypij za mnie przyda mi się :) Rebecca .. Co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Kurde my tu same pijaki hahahaha i złodzieje, bo kazdy pijak to zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pępek raz lepiej raz gorzej. Wierze ze to sie w koncu skończy i nie bede sie juz wiecej dołować bo szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, zakręcona na punkcie polskiej ligii, klubu:-( no słabe to jest, reprezentacja też wszystko do du.y zaorać dziadostwo, kolokwialnie może inwestować w Polsce w inne dziedziny sportu: np. żużel:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze denise miała ciulowe towarzystwo stad ten dół po alko. Zaproponuj jej eksperyment, napijcie sie i zobaczcie cZy bedzie tez na smutno, nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) alex ja nie złodziej bo nie pijak :) Rebecca poczta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Rebecca dobrze prawi.. Alex weź Ją na wspólny balet wypijecie zapoję zrobisz z pomarańczy na zagrychę drożdżówkę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dzis nie wroce, to oczywiste, ale dorwe Cie Skarbie w poniedzialek, lub wtorek i obiecuje, ze juz nie puszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Rebecca co ci mam odpisać dzieciaku, jakby chciała sie ze mna nachlac to okazja była, ja wiem na bank ze ona by chciała cos ze mna zaszaleć, ale nie zrobi tego bo ma pozycje, dom, chłopa i dobrze jej z tym, nudno ale stabilnie i choćbym ja nie wiem jak sie nakręcała to chooy z tego bedzie, pisałam 100 razy, gdybym ją poznała jakies 2-3 lata temu jak nie miała jeszcze tego chłopa i domu z nim i była sama, to co innego ale nie teraz, taka prawda, moze jakis mały numerek albo skok w bok dla rozrywki kiedys tam w przyszłości, tak mysle jak ona bedzie chciała, ja nie chce jej juz w głowie mieszać, bo mi w koncu powie cos niemiłego i nie chce tez jej krzywdy zrobic, ona wrażliwa psychicznie jest, ja to mam psyche ze stali, a ona nie bardzo, 10 lat po psychologach ganiała na terapie ze swoimi aspergerami, nerwicami natręctw, pedantyzmem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) wyślij jej takiego smsa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehehe no, w końcu! ;p a do kogo to było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Gosciu zakręcona jestem nie na punkcie Ligi a Legii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mojej ukochanej to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×