Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Lubisz całować, lizać?

Polecane posty

Lizać ostro, ale mimo wszystko z wyczuciem? Chodzi mi o takie całowanie prawie z pluciem sobie do ust połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w tym obleśnego? Jeżeli pożądasz kogoś, to aż chce się robić takie obleśne rzeczy. Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaccessible89, chodzi mi o to, że całujesz się namiętnie i mówisz- " napluj mi do ust, dziękuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Deviant Jestes kobieta odrzucona przez Koke zazdrosna o Ole i dlatego starasz sie przedstawic Koke w jej oczach jako potwora ktory dopuszcza sie pedofili bo liczysz ze jak ona go odrzuci to wroci w twoje ramiona nie kojarzac cie z tym co robisz pod przykrywka Devianta. Oskarzenia o pedofilie to juz dno moralne ktorego sie dopuscilas. Dla mnie jestes karykatura kobiety i czlowieka nie dziwie sie ze Koke cie olal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polać WIlkowi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke nigdy nikogo nie odrzucił. A dewiant to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant skończ się wpierd/alać do spraw Kokeja Narazie ostrzegam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ale lubicie całować czy nie? No. No, to pocałujcie się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Władna.:) Ja też, może nie najbardziej, ale bardzo. Ale całowanie lizanie tak, to jest to.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze za włosy subtelnie acz stanowczo:classic_cool:, głowa do tyłu i wessanie w szyję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Deviantko Mowia ze w Milosci i na Wojnie nie ma zasad ale mysle ze sa granice nieczystych chwytow ktorych nieprzekracza nikt kto chce byc godny miana czlowieka. Ty je przekroczylas kreaturo kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gromi Naprawde nie widzisz tego ze rozmowa z kims kto bezpodstawnie oskarza kogos o pedofilie jest okazywaniem akcetacji zachowaniu takiej osoby??? A to wlasnie zrobila Deviantka oskarzajac Koke o pedofilie zeby zrobic z niego potwora w oczach Oli. Pozostawiam to twojemu sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant dziś Koke, bo czy to nie jest potworne? oczko.gif Stworzyłeś wizję siebie jakim chciałbyś być (nie jesteś) i Ola- dziewczyna wymarzona. Się pojawiła. Prawdziwa Ola. Tak blisko, a jednak nieosiągalne.smutas.gif Od początku wiedziałeś.smutas.gif I jak to musiało zaboleć, gdy...nad krainę "miłości" nadciągnęły ...ciemności.cool.gif Czarna dziura zaczęła wchłaniać wszystko.ziewanie.gif Pustka. smutas.gif A deviant, gdy już zdobył Olę, to rżnął ją w gardło, związaną i sponiewieraną p/i/e/r/d/o/i/ł w d/u/p/ę. Torturowane piersi, spuchnięte, fioletowe od siniaków, nakłuwał i zlizywał wyciekającą krew. Robił to po to, by wycisnąć jak najwięcej łez z Oli. Łez które uwielbiał spijać wymieszane z krwią menstruacyjną. Najlepsze połączenie: łzy, śluz, krew. Mmm...usmiech.gif Koniec. x x Quuu/urwa za takie słowa masz w łeb i tracisz chłopie zęby 😡 skończ te intrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kyrie elejson.... tutaj też?? :O Deviant kojarzy mi się to z seksem lwów, samiec tak fajnie przygryza kark lwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty jesteś Wilk żeby decydować za innych? Znowu na krzywy ryj wchodzisz do cudzego tematu i się panoszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gromi To nie sa moje wymysly poczytaj temat Koke i co pisala Deviantka to byly oskarzenia o pedofilie!!! Chyba ze to dla Ciebie be znaczenia??? Nie bede ci zaburzal tej milej rozmowy z ta kreatura kobiety i czlowieka. Kazdy sam dobiera sobie w zyciu rozmowcow a jego wybory swiadcza o nim samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko u mnie, czy ogólnie, ale długo dogrywa. Kiedy indziej najwyżej dokończymy. 😭 Miłego dnia Gromowładna, miłego Inaccessible. Wilk opuść temat, nie jesteś mile widziany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Za nikogo nie decyduje uswiadomilem tylko Gromi z kim milo rozmawia. Wyborudokona juz sama czy kontynuoawc z taka wiedza ta rozmowe. A Deviantka rzucajac tak ochydne oskarzenia na Koke sama pozbawila sie praw jakie moim zdaniem ma kazdy Tworca Tematu. Powinna byc poddana za to ostracyzmowi na ERO i kompletnie ignorowana. Tak zachowuje sie kazda normalna wspolnota ludzka nakladajac sankcje spoleczna chociazby w tym wymiarze na osobe ktora dopuszcza sie tak ochydnych pomowien. Jak dla ciebie nie ma znaczenia ze ktos pomawia kogos o pedofilie swiadczy to o tobie samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty już dawno zostałeś wykluczony ze społeczności kafe, a mimo to wchodzisz na cudze tematy z brudnymi buciorami. Jesteś ostatnim który może kogoś oceniać prostaku wyzywający kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczupuś
Może być, ale trzeba doprecyzować - czyj palec w czyjej d***e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczupuś
Ech Kicia, powiedz co trzeba zrobić aby od misiu usłyszeć te słowa: miłości mojego życia :classic_cool: Tak mi sie marzy "keczupuś miłości mojego życia"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk- znawca od ilośc***enisów przyjmowanych przez męski o***t. Zawsze to wiedziałem że jesteś ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×