Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Hehehe nie mów,walczyłeś z wiatrakami?Tutaj nawet gabaryty respektu nie przyniosą.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słaby ze mnie Sancho Pansa. Nie mam takiego miecza jak on, rumaka zresztą też więc chyba z góry jestem skazany na porażkę z tymi wiatrakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh gdybyś jak gibson podciągając kilt wypiął się na wroga...to bym przyszła popatrzeć.:-D:-D:-DDaj się ludziom bawić.Sporo tu nie ma innego zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Haja, Słonik Ja nawet nie zajrzałam na kafe przez ostatnie dni ...za to uległam w czym innym ..Greya obejrzałam :D ..teraz jestem "w większości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty możesz wiedzieć o rumaku :classic_cool: chodzi o to by yebnac z kopyta pelna moca gdy jedziesz po mokradlach, by sciagnac cugle i dac porzadnie w dupsko by sie nie operdalal kiedy ... yyyyy kiedy musi galopowac to ma galopowac, kiedy ma zwolnic ma zwolnic, kiedy nie ma juz sily ma pedzic dalej. Taki jest dobry kuń, taki jest mój kuń . Dobry kuń to skarb aha jesli chodzi i miecz :D ma klasc na kolana i wprawiac w drżenie odbierac oddech. ehhhhh fakt walka z wiatrakami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie musisz latać.Stań na wzgórzu,zatrąb.Odwróć się tyłem,podciągnij materiał i za sprawą ruchu bioder daj niech polata.:-D Gest byłby jednoznaczny,nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Luizka wrażenia po filmie? Nie wiem czy mogę go tak wypuścić na wolność żeby sobie polatał, a co jeśli nie wróci? Trochę szkoda byłoby go stracić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe tak tak.Słuchaj błędnego rycerza.On już zjeździł królestwo razem z karczmami,zaorał co było...dobrze,że zasiać tu nie można.Cześć błędny.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonik...jak na taki szumny film..seksu za mało :P ...w ogóle najbardziej erotyczne scena to ..pocałunek w windzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słoniu.Ryzyk-fizyk.Ja się na porażkę bez walki nie godzę.Kiedy natomiast szkoda na to energii,wystarczy gest.Jeden.A potem tylko silna wola,żeby nie dać się sprowokować.Że też bezpłatnie takich cennych porad udzielam...:-p Luizo prawda że za mało cukru w cukrze było?4 sceny,do tego urwane to stanowczo za mało.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu ten nick?:-D Dżuma była lekkim katarkiem przy tym.:-D Weźcie,bo sama kilt ubiorę,zapuszczę włosy na nogach i ...i zamanifestuję... porażając wszystkich bladością półkul.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz opalić?Przyjemne z mało w sumie pożytecznym?:-D Czuję,że masz też chęć,a gibson przecież nie stał sam na tym wzgórzu.;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jeszcze mi plikiem tylko słońce wyślij,albo polej setę...inaczej się nie zmuszę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pchać jeszcze?qwa,co to za forum,gdzie nawet się opalać nie da.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Luiza :-D a obok widziałam też ogórka fasolek...Chciałam też wizję zrobić,ale gdy wujkowi hasło wypięte pośladki podałam...odesłał mnie do tematu sex na pieska.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju 👄 dobrze,że ty jesteś poza podejrzeniami,bo w końcu doszłoby do tej manifestacji.:-D Jak zwykle zabiegani oboje,tylko dziś ja biegam po wzgórzu,a ty po drugiej,tej mniej baśniowej stronie tęczy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Kupię chyba lornetkę i będę czatował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×