Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Frido, mówisz i masz...super super lekkostrawny ...;) [usta light]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja się nie obawiam tycia więc też dorzucaj i dla mnie.;-) frida,ty weź torbę spakuj z majtkami na zmianę i szczoteczką do zębów,więcej ci na ten urlop nie trzeba;-) a ja starego podk***ię,żeby ssanie miał na czas jak trzeba.Będziesz jak nowo narodzona,choć na początku,wiesz,musisz być twarda.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja, jak miło, i cała przyjemność po mojej stronie ;) No i już mam po co tu co rano wpadać ...;) :D Jeszcze muzę dorzucę i uśmiech ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie zabieraj mi całej przyjemności!:-D Zawsze miło jest wpaść tutaj,gdy można zbudować rozmowę o wszystkim i niczym...gdzieś nad wszystkim :-) z kimś pozytywnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam.Pamiętajcie o środzie.Życzę,żeby temat ssania przyjemnie się rozwinął...gdzie powinien,ze smakiem i żarem ciała ;-) PSuju 👄 gdybyś wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się poprawiam ...;) przyjemność obopólna ;):D Tak, masz racje, fajny przerywnik w robocie...inaczej można zwariować ...:) a pozytywna energia jest bezcenna ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja:) miłego popołudnia i dla Ciebie 👄 ...a ja właśnie zamierzam popołudnie środowe wykorzystać maksymalnie ...;):D Do miłego :) Specjalne pozdrowionka dla zabieganej Luizy 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
Oli dziękuję 👄 reszta co tu w ciągu dnia zajrzała 👄 ..kolejny dzień wyssana przez pracę 😭 Słonik co Ci się nie podoba w moim awatarze ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co.. nie moge do dziewczecia mlodego mowic per "gryzeczku".. jak szanownemu panstwu nie odpowiada, moge mowic "gwiazdo" lub "gwiazdko" .. do wszystkich dziewczynek tak mowie :classic_cool: w takim razie, od tej chwili gryzek jest dla mnie "gwiazdka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz cholera.. okienka mi sie pomylily.. przepraszam was. pisze znowu z berdyczowa i niestety gdzie indziej czytam, a gdzie indziej pisze.. a spiewaja mi jeszcze gdzie indziej, bo moja obecna bramka jest muzycznie niema :) zaraz sie wynosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry calusni :) .. milego dnia 👄 zabieram jednego mega light buziaczka. ciekawe czy na caly dzien wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniowy 👄 to chyba trochę jednak waży,ryzykantko frido.:-p Chłopaki nie spać!Zamiast życzyć przyjemnego dnia proszę uprzyjemniać,a nie znów liczyć na ślepy los i na szefa,który dziś nie będzie chciał ssać.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
Buziaczki :))))))milego dnia:))))MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Jednym to ja się chyba nie rozbudzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu :-) Ja zupełnie nie o tym,ale całusy proszę trzy:👄👄👄 i z liścia🖐️......noooo i? Zapałeś ostrość?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówka Oli :-) Aż by się chciało zdjąć buty i po łące pospacerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×