Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suchy kaszel u dziecka

Polecane posty

Gość gość

syn od 10 dnima suchy kaszel, lekarz przepisał syropki, nie było poprawy, drugi lekarz stwierdził, że to od nosa, przepisał krople otrivin, wodę morską. Psikamy już trzeci dzień, pijemy te syropy a syn dziś rano znów miał taki męczący kaszel. Jeśli znacie jakieś domowe sposoby na suchy, męczący kaszel to podzielcie się proszę, syn osłuchowo czysty, gardło lekko zaczerwienione, po gardle spływa wydzielina. Jeszcze jedna nieskuteczna wizyta i skończy się zapaleniem oskrzeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traaa

Jeśli chcecie kupić inhalator to polecam zajrzeć do oferty Sanity – bardzo dobra marka, która ma do zaoferowania wiele ciekawych urządzeń inhalatory na dobrym poziomie, w tym specjalny inhalator dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 9.09.2019 o 14:48, Gość traaa napisał:

Jeśli chcecie kupić inhalator to polecam zajrzeć do oferty Sanity – bardzo dobra marka, która ma do zaoferowania wiele ciekawych urządzeń inhalatory na dobrym poziomie, w tym specjalny inhalator dla dziecka.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

U mnie w domu jest inhalator, ale jak dowiedziałam się w aptece dla dziecka może działać zbyt intensywnie i dlatego zaproponowano mi specjalny inhalator dla dziecka i faktycznie działa doskonale i dziecko już teraz nie boi się inhalacji. Więc na pewno taki inhalator dla dziecka będzie dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×