Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę babcią

Polecane posty

Gość gość

Moze to zadna sensacja,ale mam 4-letniego synka,sama mam 41 lat,a moj 16-letni syn za chwile zostanie tatą.. Kiedys tu pisalam,jak tylko dowiedzialam sie o ciązy,a teraz za chwilke urodzi sie moj wnuczek... Jakos sie wszystko poukladalo,tzn.rodzice dziewczyny zajma sie maluszkiem,my pomozemy,no i jakos musimy dac rade.Ale uczucie niesamowite....exh...zycie... A tak chcialam wygadac sie ;-) dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wychowalas syna na bezmozgiego zalewacza to sie martw. Nie Ty pierwsza nie ostatnia bedziesz mloda babcia. Ale porazka...on bedzie mial 32 lata a jego dziecko 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję! Super, że wspieracie młodych rodziców - to jeszcze dzieci, ale założę się, że są o wiele bardziej dojrzali niż niektóre kreatury tu szczekające na forum :P Tacy szczekacze nie mogą znieść myśli, że ktoś ma kochającą i wspierającą rodzinę. Wszystkiego najlepszego dla Maluszka, jego rodziców i Ciebie, Babciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy...mow ,alium ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tak wcześnie,jeszcze całe życie przed nim żeby się wyszaleć i dorosnąć,przecież to jeszcze dziecko...ale mimo wszystko życzę wytrwałości i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziekuje za mile slowa,to zawsze buduje wiare w drugiego czlowieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mow :) jak widzę sytuacja się i zagęściła ale i wyjaśniła :) a jak ty sie w tym wszystkim odnalazłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ochlonelam,przetrawilismy z rodzicami dziewczyny,no i bedzirmy pchsc ten wozek,dopoki malolaty szkol nie skoncza,no bo co innego mozns ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No byle tylko nie wyszło na to, że to dziadkowie będą wychowywać wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn sie trochę ogarnął ? czy ta świadomości spowodowała jakąś zmianę w jego zachowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patola.... nie czaruj, ze jest tak różowo, bo raczej ten związek na 99% ten związek nie przetrwa, oni szkoły nie skończą żadnej, a jeszcze będziecie błagać żeby wam wnuka pokazali, bo twojego synalka nawet do chaty nie wpuszczą teściowie :o i pamiętaj, że alimenty też was nie ominą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patola-srola :( i co z tego, że będziecie pisać takie głupoty? To w czymś pomoże? Mleko się rozlało, zaraz będzie dziecko na świecie. I super, że autorka podeszła do tematu konstruktywnie i wraz z rodzicami dziewczyny będzie uczestniczyła w wychowaniu dziecka. Wiadomo, łatwo nie będzie. Ale trzymaj się kochana, dobrze, żeby syn nie stracił konktaktu z dzieckiem, żeby uczestniczył w jego życiu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, fajnie, ze tak ludzko sie zachowaliscie i wsparliscie mlodych. Dobro do was wroci. Wszystko jakos sie ulozy ale dopilnuj, zeby mlodzi skonczyli szkole i poszli na studia nawet zaoczne zeby jakos to potem bylo i dobrze sie wszystkim zylo;) podziwiam cie i zycze wszystkiego dobrego. Dziecko to zawsze blogoslawienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że tak wcześnie,jeszcze całe życie przed nim żeby się wyszaleć i dorosnąć,przecież to jeszcze dziecko...o o o a wiec teraz bedzie szalal i poznawal zycie w towarzystwie swojego s dziecka i jego mamy. i jest ok. oby tylko mlodziezy wystarczylo odwagi i zapalu no i oczywiscie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne :o szesnastolatek teraz nagle dorośnie :P Ja mu daję pół roku wytrwałości i poleci do kolegów się bawić. Dowalą wam alimenty i g...wno dzieciaka będziecie widzieć ale tak bądź z siebie i z syneczka dumna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka Coz...nigdy niewiadomo,co los nam na drodze postawi.Mowicie,ze patologia...ze gowniarz,ze nic nie skoncza...ze nie wierzycie,ze dorosnie....ciekawe,skad to wiecie ? Bo nawet ja nie wiem,ale staram sie to ogarnac,bo co mozna innego zrobic ? No co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes dobra kobieta.wszystko pouklada sie a mlodzi rodzice maja szanse skonczyc szkole i stanac na nogi.pomagajcie im tylko a bedzie dobrze.zycze powodzenia i duzo zdrowka dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam Cie wczesniej autorko, zycze wszystkiego najlepszego, zycie rozne pisze scenariusze, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo na sercu sie robi,jak sie wie ,ze i zyczliwi ludzie sa na swiecie :-) .Dziekuje serdecznie ,bo to daje sile do zycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogłaskaj jeszcze synka po ku/tasku w nagrodę i powiedz : "dobra robota" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pisalam,ze jest rozowo,tylko,ze sie poukladalo.Trudne chwile za,ale rowniez i przed nami,mam tego swiadomosc i trzeba sie wziac w garsc .Jak to mawial Shrek-gdzie wola,tam znajdzie sie sposob :-) . Alium,pytalas,czy mlody sie ogarnal...a i owszem,jest dobrze.Moze i to dziecko ,to po to ,zeby poczul odpowiedzialnosc za kogos... Cos dzieje sie po cos...zawsze tak uwazalam,nawet jesli dzialo sie zle...czemus mialo sluzyc,zeby wyciagnac wnioski i bylo dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shrek :o no, no masz autorytety :o a jakiegoś pisarza umiałabyś zacytowac? nie odpowiadaj, bo znam odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKIE jesteście mądre :P Sama jestem matką , syn ma 9 lat wiec nie oceniam bo cholera wie co mi/nam przyniesie los. Przecież żadna z Was nie chciałaby by jej dzieciak został tak wcześnie rodzicem . A WY jesteście wstrętne ! Stało się i już.Trzeba teraz szybciej dorosnąć , a z pomocą rodziców z tych dzieciaków jeszcze będą ludzie ! Nie ma co ich przekreślać . Moja sąsiadka też urodziła b.młodo - miała 15 lat . Nie mówię że było pięknie i kolorowo bo piękne chwile z solo poszło zapomnienie.Ale miała rodziców i siostrę którzy ją wspierali. Skończyła szkołę,studia , ma świetną pracę,dom , cudowne dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 13.39 Nic o mnie nie wiesz,kim jestem,co robie,kim jestem z zawodu.Pozwolilam sobie na anonimowym forum zrzucic czesc emocji,ktore sie we mnie wzbieraja,bo jak sie czlowiek z kims podzieli,to mu lzej na duszy.A tu prosze- portret psychologiczny mi wymalowalas i na podstawie czego ? Ze spotkala mnie taka sytuacja ? A wg ciebie,jak powinnam sie zachowac ? Powiedz,prosze,moze twoja rada okaze sie bezcenna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już nic nie zrobisz :o masz następnego bachora na utrzymaniu, bo wychowałaś syna na pustaka i bzykacza. Debil pewnie się nie uczy i z koleżkami papieroski popala? Tak oczywiście zmienił się :o masz pretensje o to, że niektórzy widza to inaczej czyli jak jest na prawdę i nie chcą ci klaskać? owacje chciałas dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 14.06 nie oceniaj.nie wiesz co moze ciebie spotkac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam do nikogo pretensji,zreezta o co ? Dziwi mnie tylko fakt,z jaka latwoscia mnie ocenilam,nic o mnie nie wiedzac.I o jakich oklaskach ty mowisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenilas,oczywiscie,mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×