Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki na szyi

Polecane posty

Gość ZmarszczkaOna
O skórę szyi należy też odpowiednio dbać. Ona jest jeszcze delikatniejsza od skóry twarzy. A zmarszczki są różne, zatem nalezy też dopasować odpowiednią pielęgnację. https://portal.abczdrowie.pl/rodzaje-zmarszczek Ja preferuje delikatne metody pielęgnacji skóry, szczególnie w młodym wieku. Na mezoterapię, liftingii i te sprawy jeszcze przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i twarz super ale na szyji i dekolcie zrobiły sie bruzdy.Kupiłam za grosze w akcie desperacji serum w avon i rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast botoxu proponowałabym wypełnienie kwasem http://www.techderm.pl/ . Botox bardziej nadaje się do zmarszczek mimicznych na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKa
Jeśli to faktycznie widoczne zmarszczki a masz dopiero 23 lata, to warto skonsultować to z kosmetyczką. A niezależnie od tego nawilżać i odżywiać skórę szyi i dekoltu. Regularnie i konsekwentnie. Ja ostatnio do nawilżania ciała kupiłam olejek sezamowy z www.neutrogena.com.pl i jestem pozytywnie zaskoczona efektami. Warto też poszukać w internecie ćwiczeń napinających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to genetyczne, co? Ja mam 42 lata zmarszczki na szyi, ale podejrzewam, że to z racji mojego wieku :D Dziewczyny, a co myślicie o zabiegach w klinice medycyny estetycznej? Zastanawiam się nad usuwaniem zmarszczek laserem Emerge. Słyszałam, że jest dobry. Czy ktoś z Was był na takim zabiegu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby pozbyć się zmarszczek a przede wszystkim im zapobiegać to trzeba regularnie stosować odpowiednie kremy, u mnie się na przykład ten dobrze sprawdza - http://bielenda.pl/produkty/botanic-spa-rituals-opuncja-figowa-aloes-krem-przeciwzmarszczkowy-dzien-noc skóra jest po nim napięta i widać że zmarszczki się spłycają a do tego bardzo ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoją ulubioną klinikę cosmetologice dr Michajłowskiego i byłam już jakiś czas temu na zabiegu laserem Emerge! :) Jest to najlepszy wybór jeśli macie właśnie jakieś zmarszczki na szyi i dekolcie. Moja skóra jest wygładzona, ale nie napięta i nawilżona, nie mogę przestać patrzeć na siebie w lustrze haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek to cudo, zwłaszcza happy per aqua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje ten zabieg laserem w Klinice we Wrzeszczu u tego doktora? Bo ja już słyszałam o tym laserze i o geneo + ale nie wiem, co lepsze i na co sie zdecydowac. Mieszkam na Aniołkach więc do tej kliniki mam blisko... A ktoś był tam na konsultacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj. Najlepiej Happy Per Aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinapaulina
dokładnie, przede wszystkim nawilżanie! takie bruzdy zaczęły mi się robić od pracy przy laptopie i ciągłego pochylania głowy w dół :/ tutaj trzeba działać natychmiast bo to bardzo szybko postępuje! ja mam ten krem http://www.hadalabotokyo.pl/pl/product/1344/hydro-zel-wypelniajacy-skore-na-dzien-i-na-noc/ nawet podreperował sprawę, bruzdy się spłyciły, nie pojawiają się nowe. nawilżanie to podstawa, dobry treściwy krem, serum, regularne używanie masek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliczka
Niektórych głębszych to się chyba nie da usunąć kremami. Mi pomógł dopiero dermapen, czyli nakłuwanie igłami. Robiłam w clinica cosmetologica, to nie boli, bo jest znieczulenie, a faktycznie zmarszczki zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Pamiętam jak kolezanka masowala mi twarz i przeszła tez na szyje, zwrocilam jej uwagę bo czulam ogromny dyskomfort , owszem można ja masowac ale nie przód a jedynie boki i kark... Jeśli chodzi o pielęgnację to stosuj masc z witamina A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ale na noc, latem krem z filtrem Pewnie sa jeszcze inne kosmetyki, jak nakladass maskę na twarz możesz tez nałożyć na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tzw wampirzy lifting by pomógł? Czyli zabieg z osoczem? Ja się też nad takim zastanawiam, widziałam w ofercie Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/, bardzo by mi się przydała taka dogłębna regeneracja skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżamy i nawilżamy! Najlepiej kremem happy per aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję maski od L'biotica, w końcu jest jakieś sensowne odżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może maski l'biotica? Cudowne nawilżenie i idealny kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, genialne te maski zwłaszcza różana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czesto skóra na szyi, dekolcie jest po prostu wysuszona i przez to wygląda źle. Warto wtedy pomyśleć o profesjonalnym zabiegu. Super sprawą jest zabieg z użyciem produktów Restylane Skiboosters. 2 serie i zobaczysz, że szyja będzie wyglądała od razu inaczej. Po jednej już bedzie efekt a drugi tylko go utrwali na dłużej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł dobrać odpowiednie zabiegi .

 

http://lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoryVictoria

Myślę, że bardzo ważne jest ujędrnianie tej skóry, żeby się zmarszczki nie pogłębiały. Ja do twarzy i szyi używam linii kremów ProRenew, które kilka miesięcy temu wypuściła firma Ava. Dla mnie są okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka

Jak pytanie: "Jak się pozbyć?" to ja już spiesze z odpowiedzą -> medycyna estetyczna to teraz magia. Ja na zmarszczki szyi jak i na inne zabiegi chodzę do Dr Dethloff do jej kliniki. Zaczeło się, ze moja siostra tam chodziła i tak poszło dalej ;-)! siostry wariatki 😉 Na szyje obie bardzo polecamy mezoterapie igłową! Ładnie sobie radzi z zmarszczkami! WARTO! Szyja zyskuję 2 i kolejne zycie! A, ze teraz promocja trwa w wakacje to az zal nie skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam olejek do twarzy- Serum 7 olejów zamiennik kremu, bardzo wydajny, fajnie się wchłania, stosować  można na twarz,na dekolt, szyję i na ręce. Olejek pomaga na zwiotczałą skórę, dłużej można młodość zachować. Na prawde bardzo dobry jest , działa przeciwzmarszczkowo,stymuluje kolagen, chroni skóre problematyczna, wrażliwą. Stosuję go głownie na szyje i dekolt , na twarz i ostatnio na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×