Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mi strasznie szkoda tych ludzi z rozbitego airbusa

Polecane posty

Gość gość
moze zle sie wyrazilam, jest mi niewyobrazalnie szkoda wszystkich pasazerow ale jakos tak o dzieciach zawsze mysle w pierwszej kolejnosci xxx bo mają na twarzy niewinność i taka młodość. no i niewiele jeszcze przeżył, smierć dziecka jest taka symboliczna, na wskroś pesymistyczna, jakby życie stłumione w zarodku, zwiędnięty pąk kwiatu. To zrozumiałe, ze o dzieciach sie tak myśli, ale ja dodatkowo rozumiem, że myslimy o nich w ten sposób własnie zokreslonych powodów. Dzieci tez niczym nam nie zwwiniły, a dorośli bywają wredni itd. Jednak tu wychodzi nasze człwoieczeństwo. Wady mamy wszyscy, a dzieci nie są lepsze tylko dlatego, że są dziecmi. przestaną nimi byc.I będa jak inni. ludzie jak ludzie.I dorosły cżłowiek więcej niby przeżył, ok...ale jak przeżył? a moze dopiero co zaleczył jakąś chorobę lub dopiero wyszedł z biedy? może dopiero co sie zakochał? Może teraz dopiero zaczynał żyć po latach użerki? WYpowiadam tylko swoja wrażliwość, uważam, że jest najobiektywniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedyś płynęłam statkiem i bałąm się że zatonie jak titanic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, kazdo ludzkie zycie przerwane tak nagle w tak okropny sposob to wielka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak dzieci i emerytów żal jakby mnbiej. dzieci i emeryci to koszt. a nie zysk. najbardziej żal wykształconych w wieku produkcyjnym specjalistów. choć bulu nie ma bo chętnych na ich miejsca jest pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.35 "bulu" :o a co ty, prezydent? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj po tobie tez by "bulu" nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemieckich emerytow to w ogole nie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraińska Natasza od Judasza
ja żal niemiecki turysta zostawiać dużo napiwek nie być skąpi jak Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę mniej szkopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze myslalam ze jednak latanie po Europie z europejskimi standartami jest bezpieczne , w Afryce i Azji do samolotu bym nie wsiadla ale Lufthansa ???? no ale coz latali na "arbuzach " :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna tragedia... to co mówicie o dzieciach jest prawdą, stety-niestety. Mi też jest szkoda tych dzieci, właściwie już nastolatków, nie mówcie, że oni nie mieli świadomości, mieli przecież już z 16 lat chyba. Żal, bo tak mało przeżyli, tak mało sie nacieszyli życiem, tyle przed nimi było, niedoświadczyli tak wielu rzeczy, zawsze tych młodszych jest najbardziej szkoda. Tak samo np. na pogrzebie dzieci, młodych ludzi nikt nawet nie ma odwagi się uśmiechnąć, kwintesencja ludzkiego dramatu i rozpaczy, ale już na pogrzebie starego człowieka a raczej na stypie inaczej się do tego podchodzi, są żarty, normalne rozmowy, bo taka kolej rzeczy, swoje przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co się tak spuszczacie ! myślicie że szkopa obchodziłoby ilu Polaków zginęło ?! Otóż NIE ! oni mają to w du...pie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty piszesz czlowieku ! tu nie chodzi o narodowosc ale o ludzka tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 czy 10 latek chyba nie masz świadomości nieodwracalności śmierci x wtf?! ja już jako 4 letnie dziecko doskonale orientowałam się co to śmierć, przez jakiś czas miałam jazdy i płakałam po nocach, że kiedyś umrę i mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem, że mnie to obchodzi bo sama latam w granicach własnie Europy, nad Alpami, odległości nieduże tak jak tutaj bylo i nigdy nawet nie pomyślałam, że mogłabym zginąć a to mnie jakoś uderzyło ;/ zresztą kiedyś się nie bałam latać, wsiadałam jak do samochodu a teraz coraz częściej się boję, byle dolecieć, nie czerpię z tego przyjemności. Samoloty to dziwny środek transportu, z jednej strony uważany za najbezpieczniejszy bo wypadki są dość rzadko, ale z drugiej najczęściej 100% w katastrofie ginie, nie lubię i już chyba nie polubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego dochodzi jeszcze swiadomosc jak sie ginie w samolocie :( tez duzo latam i tez nie jest to dla mnie nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtforlajf
"Dzieci najbardziej się żałuje, bo właśnie zaczęły życie, bo są z reguły najsłabsze. To jest przyczyna, bo najsłabszych się chroni." Czy ja wiem... osoby starsze też są najsłabsze, a jakoś społeczeństwo nie ma dla nich tyle serca. Mnie najbardziej żal osób starszych i zwierząt. Też brak możliwości obrony, a jakoś nikt ich nie żałuje. Dzieci żałują wszyscy. A samoloty... no właśnie, niby są bezpieczne, są ludzie, którzy latają tak często jak ja jeżdżę autobusem. Mimo to zawsze jest ten lęk... Ja nigdy nie leciałam samolotem, ale już wiem, że za pierwszym razem będę srać w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja kogo zal bardziej, czy dzieci czy dorosłych jest skrajnie kretyńska. Mi jedno co przychodzi do głowy jesli chodzi o tego typu katastrofy, ze niestety w nich to mozna stracic nie tylko jenba osobe, ale i cała rodzine, co musi byc potworne. Przeciez na te urlopy jada całe rodziny, i potem np. jedna osoba zostaje w domu bo pilnowała np. firmy, a cała jej rodzina, np. żona z dwójka dzieci zgineli. nie wiem jak mozna wytrzymac coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie latam już kilka lat. chciałabym lecieć na wakacje ale nie wsiądę, nie i koniec!!! boję się panicznie. Moja znajoma lata ale już 2 tyg przed zaczyna brać psychotropy i jak leci jest już odurzona, mąż tam się nią zajmuje, ona nie musi mysleć gdzie iść na lotnisku etc. jest otumaniona. Mam też znajomych i facet jest lekarzem, zawsze sobie przed lotem cała rodziną aplikują jakąś mega uspokajającą pigułę i lecą. Ja tak nie umiem. tak wiele mnie omija ale co zrobić ;( Mnie też ta tragedia poruszyła, mój byly facet był Niemcem, aż się przeraziłam i zadzwoniłam czy wszystko u niego w porządku i czy rodzina cała, bo naprawdę się martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byl zamach.zostaly drzazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpsychologisbns
Ale trzeba byc interesownym w zyciu c****jem zeby napisac ze najbareziej zal ludzi dobrze wyksztalconyxh w wieku produkcyjnym-to straszne ze tak wartosciujesz ludzzi jak towar w sklepie -jestes socjopata chyba bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam rosla wysoka brzoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie latam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam szkoda a oni sobie w najlepsze nic z tego nie robią mieszkam tu i własnie słyszę jak sobie ktoś petardy puszcza śmiechy zabawa jakby nigdy nic :D ot cali niemcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diadia Wania
Tylu Niemców co zgineło to ja codziennie ubijał w Stalingradzie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak być powinno :) mój dziadek zawsze mawiał że dobry niemiec to martwy niemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8min spadał, czemu nie dają spadochronów, wszyscy by wyskoczyli spokojnie, albo przynajmniej połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taaa, szkop chytry zaoszczędził na materiale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie i taki rezultat, przecież kupując bilety po 50-100zł nie pokrywa się nawet połowy kosztów lotu. Szansa że słabo konserwowany samolot z braku funduszy i potem takie sytuacje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×