Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

azaliamag

Zespół Bydgoszcz

Polecane posty

Cze ktoś zna zespół muzyczny Konkret Band? Może ktoś był na weselu, na którym grali jak Wam się podobało? Koleżanka z pracy bardzo ten zespół zachwala - niestety to tylko jedna opinia jaką znam, a przydało by się więcej by podjąć decyzję o ich wynajęciu. Obejrzałam w sieci jak grają i spodobało mi się. Fajnie,że oprócz biesiadnej grają również covery no i ten saksofon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie było by gdyby rzeczywiście grali na tych wszystkich instrumentach, a nie lecieli z gotowych podkładów tak jak robią to niektórzy. Albo grają z podkładów i niech śpiewają, albo jak mają w ofercie instrumenty to niech na tych trąbkach dogrywają na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje fajnie by było gdyby tak grali. Oglądając filmiki można wywnioskować, że właśnie tak grają (https://www.youtube.com/watch?v=JZ7A1sYozsg&feature=youtu.be ). Poszukuję zespołu na imprezę rodziców. Szukam inspiracji aby im móc podpowiedzieć. Jak napisałam powyżej poleciła mi ich koleżanka, ale chciałabym znać więcej opinii na ich temat. Dlatego może ponowię pytanie czy bawił się ktoś na imprezie, na którym grał zespół muzyczny Konkret Band?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekcich64
Widziałem ich na żywo :) grają i śpiewają na żywca . Wybawiliśmy się niesamowicie do samego rana a potem jeszcze poprwiny ja już nie dawałem rady jakby nic nie zmęczeni . Ceny nie znam ale pewnie trochę to kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Utwierdza mnie ona w przekonaniu, że wybrany zespół muzyczny Konkret Band będzie odpowiedni. Mam nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny no i najważniejsze, że rodzice i goście będą zadowoleni tak jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×