Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papugara

Nie lubię swojej siostry!

Polecane posty

Gość Takagość
Droga Papugaro, Cieszę się, że masz wsparcie w tacie. Mama Cię pewnie nigdy nie zrozumie. Wiem, jakie to może być trudne, ale im mniej będziesz myślec o swojej siostrze tym lepiej dla Ciebie. Ułóż swoje życie po swojemu. Na pewno będzie inne niż Twojej siostry, bo jesteście innymi osobami. Ekstrawertykom łatwiej jest znaleźć sie w świecie, łatwiej sie adaptują do nowych warunków, łatwiej im zdobyć zyczliwosc innych. Z kolei introwertycy sa bardzo często lepszymi obserwatorami świata i dzięki temu moga uniknąć wielu pułapek życiowych. Mój brat tez jest faworyzowany, ale udało mi sie całkowicie odciąć od niego. im szybciej przestaniesz o niej myślec tym lepiej. Gdy już sobie wszystko ułożysz i minie ten destrukcyjny żal będzie Ci łatwiej. Życie niestety nie jest sprawiedliwe, ale jeśli dasz radę będziesz miała świadomość, ze udało Ci sie to zrobić bez protekcji i niczyjej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagooooo
Papugaro- rozumiem doskonale twój punkt widzenia, sama jestem raczej skrytą osobą. Sąsiadów obok których mieszkam 40 lat na małej osiedlowej uliczce nie znam prywatnie :), plotek nie słucham, a jak ktoś mówi- od razu zapominam. Jednak, by cokolwiek uzyskać w jakichkolwiek relacjach międzyludzkich, trzeba umieć się porozumiewać. Jesteś inteligentna i wygadana, ładnie budujesz zdania, używasz argumentów. Brawo. W życiu może niekoniecznie chodzi o to by być lubianą przez wszystkich. Jednak, by zdobyć pracę, utrzymać się w niej, by mieć dobre relacje w domu i poza nim- należy być miłym i uprzejmym!!! Żaden pracodawca nie zatrudni osoby która będzie burczeć w odpowiedzi. Nie dziw się, że spotykają Cię niemiłe zdarzenia, jeśli ty zachowujesz się wrednie (nie twierdzę że zawsze i wszędzie, bo przecież nie widzę Twojego zachowania na co dzień, mówię o ewentualnych zdarzeniach). Spróbuj jeden tylko dzień być miła, uśmiechnij się tak sobie bez powodu do pani w sklepie, powiedz komplement sąsiadce- że ładnie wygląda, uśmiechnij się do jej dziecka. Momentalnie zmieni się świat do Ciebie. Nie musisz opowiadać o sobie czy słuchać plotek- bądź tylko miła dla innych :) A siostrę zaskocz w ekstremalnej sytuacji argumentem a nie trzaśnięciem drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej szybko skończ szkołę i się wyprowadź bo potem będziesz miała przekichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×