Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja bratowa nie nadaje się na żonę i matkę. Jak mam to uświadomić bratu?

Polecane posty

Gość gość

Jest po prostu żałosna, ja od początku wiedziałam co z niej za agentka. Brat nie dość, że pracuje to musi gotować, sprzątać i zajmować się dzieckiem! A ona co robi? Chodzi sobie po koleżankach albo kosmetyczkach. Wstyd było mi tak męża wykorzystywać! Mama zwróciła kilka razy uwagę bratu, to on się obraził i przez pół roku nawet nie zadzwonił do rodziców. Jej się nawet piersią karmić nie chciało, byle by tylko szybciej bratu dziecko podrzucić. Jak ja mam mu uświadomić, że marnuje sobie z nią życie ? Tyle jest dobrych, gospodarnych kobiet, brat na kogoś takiego. A nie takiego leniucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jad z Ciebie zionie,Ty pewnie wszystko za męza robisz,jestes żałosna,zajmij sie sobą a nie ludziom w zycie chcesz sie wpierdzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siebie opisałaś autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tu już kiedyś bardzo podobny temat a autorka została zjechana bo nie powinna się wtrącać, i prawidłowo. To ich życie, więc może zajmiesz się swoim i sprawdzisz czy jest takie idealne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat nie dość, że pracuje to musi gotować, sprzątać i zajmować się dzieckiem! A ona co robi? Chodzi sobie po koleżankach albo kosmetyczkach. no a może brat nie chciał kucharki i sprzątaczki tylko ekstra d**encję, wyfiokowaną, na maksa zrobiona, której zazdrościliby mu kumple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on ją kocha ? Nie pomyślałaś o tym ? Może nie wyobraża sobie wiązać z jakąś inną obcą mu kobietą. Poza tym gdyby ci tak zależało na jego dziecku (bo tak by można było wnioskować bo trosce o karmienie go piersią) to byś nie namawiała brata na rozstanie z żoną partacząc dziecku życie. Ale nie. Ty masz gdzieś to dziecko. Tu chodzi wyłącznie o twoje poczucie bycia lepszą od bratowej i złe intencje rozbicia rodziny. Ja też nie lubię swojej bratowej ale umarłabym chyba jakbym miała brata namawiać do rozstania "bo coś tam", ze wstydu bym się spaliła, to by było poniżej ludzkiej godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że zależy mi na bratanicy. Mój brat mógłby sam ją wychowywać, wystarczyłoby w sądzie opowiedzieć jak to nawet się jej piersią karmić nie chciało, niby że pokarmu nie miała haha :D. Opowiedzielibyśmy, cała rodzina, jak to mój brat ciężko tyra, a ona wszystko ma w nosie. Tylko o własnych rozrywkach myśli, zamiast zająć się rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczyłoby w sądzie opowiedzieć jak to nawet się jej piersią karmić nie chciało, niby że pokarmu nie miała haha smiech.gif . Opowiedzielibyśmy, cała rodzina, jak to mój brat ciężko tyra, a ona wszystko ma w nosie. nie wystarczyłoby... prawnik ci to mówi :) a w ogóle dość zabawna prowokacja, tylko za często ja powtarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srowo nie prowo. Odsuwa go od rodziny i tyle, dorosły chłop, a własnego rozumu nie ma, tylko baby się słucha. Podobno wraca do pracy teraz, a dziecko do żłobka oddaje. I to ma być matka? Która woli pracować niż wychowywać własne dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka głupia, jak kilo gwoździ. Jeśli to prowo, to słaaabeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są mężczyźni, którzy wolą zrobione kobiety, piękne i pachnące i naprawdę tyrają na taką kobietę, bo traktują swoją zonę jak księżniczkę :D z drugiej strony, pff, niech facet robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tyle, dorosły chłop, a własnego rozumu nie ma, tylko baby się słucha. Podobno wraca do pracy teraz, a dziecko do żłobka oddaje. I to ma być matka? Która woli pracować niż wychowywać własne dziecko ? no to juz pewne ze to prowokacja jakiejś idiotki. A tak na marginesie to ktoś tego chłopa na pipę wychował, wiec pretensje do mamusi, że ci brata wykastrowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie to ktoś tego chłopa na pipę wychował, wiec pretensje do mamusi, że ci brata wykastrowała x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jak sie w domu napatrzył na zaniedbana matkę i siostrę, dwie utyte kuchary w rozczłapanych kapciach i dresach, to stwierdził ze jednak woli mieć luksusowa d... niż obiad. Do mamuśki może mu po prostu nie dygać w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, on i tak się z nią nie rozstanie bo najwidoczniej ją KOCHA. Wiesz co to oznacza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj mojej mamy podła żmijo! Rodzice wpoili mi i mojemu rodzeństwu prawdziwe wartości: Bóg, rodzina, miejsce kobiety jest w domu, mąż ma zarobić na rodzinę, a po pracy należy się mu odpoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokój ta idiotka nie raz już tu pisała zadne argumenty nie bede do niej docierac i bedzie w kółko pisac to samo po co sie produkowac dla takiej kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj mojej mamy podła żmijo! Rodzice wpoili mi i mojemu rodzeństwu prawdziwe wartości: Bóg, rodzina, miejsce kobiety jest w domu, mąż ma zarobić na rodzinę, a po pracy należy się mu odpoczynek! buk, chumor chyba :) no może jeszcze muhomor :). Jakby rodzice ci coś wpoili to pilnowaliby żebyś mnie pier... głupot w internecie tylko zrobiła coś pożytecznego, np gacie przeprała. Bo nawet z wartościami nie znajdziesz chłopa jak będziesz miała brudne gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze jak ja dziekuje bogu, ze moj maz nie ma siostry, takie jak Ty są gorsze od przysłowiowych tesciowych. Co Cie to obchodzi jak zyja ludzie? Jestes zalosnym zazdrosnikiem i chcesz zbawiac swiat? Chronic brata? A co cie to czlowieczku maly obchodzi? mnie sie tez nie chce karmic piersia, czesto maz wiele rzeczy robi w domu, bo mnie sie zwyczajnie nie chce-mam prawo byc zmeczona, a ze jestem wygodna to moja sprawa i mezowi to nie przeszkadza, Bezczelu zajmij sie swoim zyciem, bo musisz je miec wyjatkowo ubogie skoro za zadanie masz naprawianie cudzego zycia/.Jak brat bedzie chcial to sam ja zostawi bez twojego podjudzania. Jezu jak ja nienawidze takich babsztyli jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twój brat to skarb potrafi i zająć się dzieckiem i ugotowac i sprzątać , a twoja bratowa widocznie na to zasługuje , może jest piękna i inteligentna może ma dobra praca i dobrze zarabia nawet wiecej od męża A że nie karmiła piersią bo nie miała pokarmu tak się zdarza -i co miała zrobic - to nie jest zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag19000
a ja się zgadzam z autorką. prawdziwa żona i matka powinna siedzieć w domu i zajmować się domem i dzieckiem, a nie do pracy chodzić. poza tym to żona powinna sprzątać i podawać mężowi zawsze ciepły obiad jak wraca z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag19000
A jeszcze dodam że też mam bratowa która pracuje i ma w domu totalny syf a obiady musi gotować mój brat także wiem co czujesz autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zgadzam z autorką. prawdziwa żona i matka powinna siedzieć w domu i zajmować się domem i dzieckiem, a nie do pracy chodzić. poza tym to żona powinna sprzątać i podawać mężowi zawsze ciepły obiad jak wraca z pracy. buahahaha, mentalność baby z kruchty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci gosc

Ja tez nie Karmie dziecka I co??? Baa nawet korzystam z pomocy Niani ;p radze zyc swoim zyciem a nie Twojego brata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×