Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tak wyglądają początki ciąży?

Polecane posty

Gość gość
no ja jestem w połowie ciąży i już mnie piersi w ogóle nie bolały, a od wczoraj znów zaczęły boleć i stały się nabrzmiałe - znów urosły (u mnie ciążę można rozpoznać po wielkich cycach, nie po brzuchu, którego jeszcze prawie nie widać ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W I trymestrze też ciągle byłam senna i miałam tak, że jak głowa do poduszki to od razu spałam. Energia i brak senności II trymestr powrót senności nastąpił niedawno jestem w 8 miesiącu i cały czas chce mi się spać. Uroki ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec u mnie jest to dziwne wg mnie. dodam ze jestem szczuplutka bardzo i tylko 1,5 kg przytyłam a juz krągłości na brzuszku są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nic nie ciagnie
czemu ? jak mozliwe ze w ogole brzuch mnie nie boli ? jestem w 6 tc help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy organizm jest inny, spokojnie :) na pewno niebawem poczujesz że zachodzą jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, ja w 20 tyg. i przytyłam w sumie 4 kg, ale na początku schudłam wymiotując...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie miałam i nie mam zadnych mdłości i wymiotów może i lepiej :) i pewnie dlatego juz 1,5kg mam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Dokładnie, każdy inaczej odczuwa. Mnie teraz też już nic praktycznie nie boli (tzn. podbrzusze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kobieta ma mdłości druga nie, jedna jest senna a druga wulkan energii niektóre z nasboli brzusio a Ciebie mnie wiec nie masz się czym martwić na pewno :) bo tak jak dziewczyny mowią dzidzi to nie pomaga a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asss, mi się wymioty zaczęły gdzieś koło 9 tygodnia i trwały jakoś do 14... więc jeszcze możesz wymiotować, ale nie życzę ci tej codziennej udręki, gdy trzeba jeść po dwa posiłki, bo ten pierwszy zawsze ląduje w muszli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
dziewczyny, nie ma co sie przejmowac objawami lub ich brakiem, dla mnie takie porownania co komu jest sa interesujace tylko przez zwykla ciekawosc, wcale nie mam potrzeby sie nakrecac. u mnie waga bez zmian (koncowka 6 tyg.) za to "objetosciowo" jest mnie wiecej co zauwazyl moj maz i co ewidentnie widac w spodniach - mysle ze to zatrzymanie wody w organizmie bo pij***ardzo duzo (ciagle mnie suszy) a do toalety wcale czesto nie biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję ze nie bede wymiotować. nie chciałabym tego przechodzic a co do tego ze "ciągle suszy" to tez tak mam ale tylko w nocy jak sie budze. moge pic leitrami wode i za chwile znowu jest susza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
O tak, ja również nie chciałabym przechodzić przez wymioty. Nie cierpię tego... No i nastał wieczór i wszystko czuję jakoś bardziej, delikatnie pobolewa podbrzusze, np. podczas wstawania z fotela, piersi bardziej obrzmiałe i bolące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zauważyłam przed kąpielą siateczki z żył na piersiach widocznie bardziej niż zwykle i ból tez wiekszy niz za dnia ale taki ból to sama przyjemność. :) no i brzusio... podolewewanie i deligatne ciągnięcie a raczej rozciąganie macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi dziewczyny jak u Was jest i było na samym poczatku? od kiedy zaczeły rosnac i czy rosły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o piersi oczywiscie bo jakos zjadłam to słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Ja miałam tkliwe sutki i większe piersi niemal od samej owulacji. Tak pozostało do teraz. Wiecie co, martwię się, bo nie czuję, by coś tam się w brzuszku działo, no zupełnie nic... :/ A w ogóle to dzisiaj obudziłam się z drapaniem w gardle, katarem i lekkim bólem kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś chciała żeby się działo u ciebie w brzuszku? To chyba normalne że na początku nic nie czujesz. Na ruchy zdecydowanie za wcześnie. Katar, ból gardła każdego może dopaść nawet ciężarną i nie jest to jakiś patologiczny objaw nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Dziękuję za odpowiedź, martwię się całe życie, to i martwię się teraz, nic nie mogę na to poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cię nie pocieszę, bo od teraz już przez całe życie będziesz się martwiła o swoje dziecko, taki już los matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u was pozostale dziewczyny?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarem się nie martw. Czasem się zdarza, że katar jest spowodowany zachodzącymi zmianami hormonalnymi. Jest w necie o tym kilka artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
u mnie wlasciwie bez zmian, chociaz wydaje mi sie ze wczoraj i dzis mialam momenty kiedy mnie troche zemdlilo. czekam na pierwsza wizyte w przyszlym tygodniu i licze ze bedzie tez usg, na ktorym wszystko sie wyjasni (to bedzie 6tydz5dz - chyba powinno juz byc widoczne bicie serca) nie spodziewam sie zmian w wygladzie do 10-12 tyg. bo dopiero wtedy brzuch sie delikatnie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
U mnie okazała się grypa, strasznie się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny!! gdzie wy?? :) co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×