Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tak wyglądają początki ciąży?

Polecane posty

Gość mirabelka23
aaa wlasnie, wiecie co mi jeszcze dolega? straszne uczucie goraca na buzi. Rece mam zimne, a buzie jakby rozpalona... :o prosze o komentarz w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooolina
Ja najbliższej rodzinie już powiedziałam, dalszej i znajomym powiem kiedy będę na to gotowa. Mirabelka - ją mam tak z pieśniami,pochwy że czasami mam bardzo rozpalone , gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na początku po teście powiedzieliśmy tylko mojej mamie ( wtedy z nią jeszcze mieszkaliśmy) i siostrze. A reszcie rodziny i bliższym znajomym w 10 tygodniu. Dalsi znajomi dowiedzieli się pocztą pantoflową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooolina
nie wiem skąd wskoczylo mi słowo pochwy, sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was miała taki początek ciazy jak ja. A więc 13.01.2015 data ostatniej miesiączki. Luty czekam na @ a tutaj nic. Robie test 2 kresi jedna słaba ale jest. Idę do lekarza widać jeszcze maleńki pęcherzyk kolejna wizyta po 3 tygodniach a tu rozczarowianie, serduszka nie widać lekarz podejrzewa że zarodek przestał sie rozwić bądz też owulacja sie przesunęła i ciąża jest młodsza. Dostałam luteine 2xdziennie i kwas foliowy 5mg oraz zalecenie zrobienie bety. Zrąbiłam ją dzien po dniu bo nie mogłam w dwudniowym odstępie. pierwszy wynik 34518 a drugi 39909. wydawało mi sie ok aczkolwiek chyba za mały przyrost. po tygodniu postanowiłam dla samej siebie zrobic jeszcze raz czy cxzasem nie spada wynik 69907. Powiedzcie mi czy ten sprzyrost jest ok w środe mam kolejna wizyte i strasznie się boje że może byc coś nie wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się skoro beta rośnie to wydaje mi się, że wszystko jest ok. Jakby spadała to byłoby się czym dopiero martwić poczekaj do środy i wszystko się wyjaśni. Ja dla świętego spokoju wybrałabym sie jeszcze do innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Dziewczyny podpisujcie się nickiem, bo nie wiadomo o kogo się zwracać :P Co to ostatniego postu, to ja niestety nie znam się na przyroście bety. Nigdy jej nie robiłam. Mirabelka -ja od kilku dni odczuwam to co Ty, rozpalona buzia (ale nie non stop), a do tego rozpalona szyja i okolice dekoltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nad tym juz myślałam ale moj facet twierdzi że panikuje bo przecież nic złego nie nie dzieje. Beta rośnie, objawy takie jak od początku nadal są czyli bolące piersi i częste siku. Może faktycznie za bardzoo sie wczułam i tylko mi się wydaje ze cos jest nie tak. alę z bety wynika ze to dopiero 6/7 tydzień a powienien być 9 więc czy mogło byc tak ze az o 2 tyg owu sie przesuneła. Dodam że miewałam nieregularne cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro miałaś nieregularne cykle to jak najbardziej naturalne że nie wiadomo kiedy tak naprawdę była ta owulacja. Nie ma się czym stresować, bo to na pewno dzidzi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Jeśli masz nieregularne cykle, to owulacja mogła się przecież przesunąć. Pamiętaj, że teraz nie wolno Ci się denerwować. Trzymam za nas wszystkie kciuki :) Dziewczyny, a powiedzcie jeszcze, bo ciekawi mnie to otóż czy boli Was podbrzusze? Mnie bolało przez te dni, w których miał być @ a teraz praktycznie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
a ja mam odwrotnie niz wy, jest mi ciagle zimno, mam zimne dlonie i ogolnie czuje sie dobrze tylko wtedy gdy jestem w lozku. nikomu jeszcze nie mowilismy, czekamy na pierwsza wizyte u gina z nadzieja na usg... tyle sie juz naczytalam o poronieniach i pustych jajach ze na razie z nikim nie chce rozmawiac. tym bardziej ze ja sie leczylam i jest to ciaza "na wspomagaczach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch tez mnie praktycznie przestal bolec (chociaz w okolicach spodziewanej @ bolal). mysle ze to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Czyli nie jestem jedyna z tym przypadkiem. Ja dawałam sobie rękę odciąć, że @ przyjdzie. Choć ból był mniej intensywny niż przed okresem i w jego czasie. Zwykle w 1 dniu @ musiałam brać leki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój nick. jestem tą która o ta bete pytała i sie nie potrzebnie stresuje. co do podbrzusza powiem w ten sposób bolało w dniu w którym powinna być @ ale do tej pory czasami czuję takie ciągnięcie w pachwinach także wydaję mi się to norm alnym objawem. w końcu rośniemy od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
No dokładnie, mnie też czasem coś ukłuje, ewentualnie momentami, że tak powiem "czuję brzuch" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolało podbrzusze właśnie w tym czasie, w którym powinna nadejść @ to też jak najbardziej normalna sprawa. Dziewczyny nie panikujcie tak i nie wyszukujcie na siłę niepokojących symptomów, bo one tak naprawdę są tylko w waszej głowie. Jak przestaniecie się marwić zobaczycie, że wszystkie dziwne dolegliwości znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna22
Takie SA objawy w ciąży tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
mnie najbardziej wkurza to ze jestem ciagle spiaca i super zmeczona. nie moge sie na niczym skupic, zasypiam czasami o 19:00 (!) i potrafie tak spac do 6:00. mysle ze jak sie wymiotuje to przynajmniej ludzie widza to ze zle sie czujesz i staraja zrozumiec, a tak jak jest sie ciagle ospalym to raczej nie spotyka sie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Co do zmęczenia, którym piszesz, to ja wręcz przeciwnie - można powiedzieć, że tryskam energią :D Nie wiem dlaczego tak się dzieje, może to na wieść o dziecku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooolina
Dziewczyny jeśli chodzi o podbrzusze to odczuwam kilka razy dziennie takie klujace pociągnięcie, ale myślę że to nic strasznego. A możecie napisać ile macie lat i jak długo się straliscie ? Ją mam 24 i od pół roku nie zabezpieczamy się, sama jestem w szoku że udało się dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
mnie podbrzusze czasami tylko "zaciagnie" jak szybko wstaje. nie martwi mnie to wcale, bo wiele kobiet tak ma na tym etapie. mam 29 lat, to moja pierwsza ciaza, dosyc dlugo wyczekiwana (ponad rok staran), ale po wdrozeniu odpowiednich lekow udalo nam sie juz w 2 cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie może tak że na jeden dzień przestaja was bolec piersi? moze nie do konca ale zdecydowanie mniej niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę coś doradzić, a jestem w 20 tyg drugiej ciąży, to jak cię bolą piersi, śpij w bawełnianym staniku, to bardzo pomaga. A co do energii - prawdziwa energia przychodzi w drugim trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestescie senne??? bo ja tak jak Autorka23 mam mnostwo energii pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam może jeden tydzień mega senna zaraz na poczatku ale teraz wulkan energi z tym ze lekarz zalecił duzo odpoczywac bo jak juz wspomniałam wczesniej miał pewne obawy co do prawidłowego rozwoju maluszka więc sie oszczedzam i czekam do środy. modle sie o bijące serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroowka
mnie na poczatku piersi nie bolaly wcale, dopiero tak od tygodnia sutki robia mi sie bardziej wrazliwe ale nie jest to stale uczucie tylko pojawia sie i znika, najgorzej jest chyba pod wieczor, chociaz nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
asss14, trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze :) Mnie denerwuje to kłucie w pochwie, tak w okolicy szyjki. A, no i odcinek lędźwiowy też czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na poczatku były bardzo nabrzmiałe piersi i bolesne pózniej nagle zmiękły i były jeden dzien bez bólu. zaraz był strach ze cos nie tak jest. ale na nastepny dzień pojawił sie ból sutków i tak jest do tyej pory raz mniejszy raz wiekszy ale ciagle jest i tak jak mowisz wieczorem sie delikatnie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka23
Co do piersi rano czuję je najmniej, później w ciągu dnia ból i ich nabrzmienie się zwiększa. A wieczorem dolegliwość ta jest największa, ale nie aż tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka23 dzięki za słowa otuchy:) mam nadziję ze wszystko będzie u mnie ok i za was wszystkie tez 3mam kciuki :) a co do "ciągnących bóli" to znam je ale strasznie mnie cieża jeżeli tylko sa oznaka dobrego rozwoju maluszka :) a jak u was z brzuszkiem. u mnie o dziwo jest troszke zaokrąglowy juz nawet rodzina zayuwazyła ale wydaje mi sie ze to za wczesnie... teraz liczac byłby 8 tydzien wg wyników z bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×