Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zaraził mnie HPV

Polecane posty

Gość gość
Kiedy sie jest 40-latką szukanie prawiczka w tym samym wieku zakrawa na chorobę, ale...psychiczną. Pewnych rzeczy nie da sie tak prosto rozwiązać, jak sie tobie gościu wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci przeszkadza mając 40 lat być z prawiczkiem? miesiąc dwa i mężczyzna się wyrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak partnera w tym wieku świadczy o problemach z życiem intymnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...albo i psychicznym. Albo ma blokadę, moze byl molestowany, moze jest impotentem i zamknął sie w sobie, wmówił sobie, ze to wiara nie pozwala mu na seks przed ślubem...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej mogło mu nie wychodzić a potem to trochę głupio zresztą wy same tu zaznaczacie, że chcecie jak najbardziej doświadczonego. Co w tym złego, że facet nie ma doświadczenia? Zrobi raz i po ptakach. Czepiacie się jakiś bzdur. nawet w temacie, w którym mowa o chorobach wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzdrowiej byłoby mieć tylko jednego partnera cale życie i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są bzdury. Jak dojrzejesz, to zrozumiesz. Może. Oczywiście, ze najlepiej byloby trafić na idealnego partnera za pierwszym razem i być (wzajemnie) swoimi pierwszymi na cale życie. Ale ilu osobom to się udaje? A reszcie pozostaje seks z...głową. Co niestety i tak w 100% nas nigdy nie zabezpieczy przed chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marigola
Moja koleżanka też chorowała na HPV, też ją facet zaraził, to był taki bawidamek, a ona głupio się w nim zakochała. W sumie nie byli w związku, ale ona bardzo na to liczyła. Do tego Jak już się nie spotykali, a okazało się, że dostała tych kłykcin, to kupiła dla obojga leki, to było dość drogie, kilka stów, a on, choć wiedział, że dziewczyna nie ma pracy i pieniędzy, to jej nawet za te leki nie oddal. Tak że różnie można trafić. Jak sobie chcecie poczytać o tych kłykcinach, to najlepiej na medycznej stronie http://klykcinyhpv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokładnie to samo.. byłam z chłopakiem prawie 4 lata, poszlam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne przy okazji zrobila mi Pani cytologie, bo ja zauwazylam klykciny..i jakies inne badania, okazalo sie ze mam wirusa HPV z chlopakiem sie rozstalam, bylam leczona, ale wirus samoistnie z czasem zniknal tak jak by go nie bylo, mimo to trzeba przynajmniej dwa razy w roku chodzic do ginekologa. Wirus moze powodowac raka szyjki macicy, nawet jak go nie ma, jest to troche skomplikowane trzeba sie badac, i uwazac na partnera, jest bardzo duzo osob ktore nie wiedza o tym ze sa nosicelami takiego wirusa i nie badaja sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz szybsza inicjacja seksualna oraz większa liczba partnerów seksualnych podczas życia, sprawiają że zakażenie wirusem HPV jest coraz bardziej powszechne. Zdarza się, że przebiega bezobjawowo, ale jeśli pojawią się kłykciny kończyste, lepiej zgłosić się do specjalisty dermatologa. W Polsce w Gdańsku jest Clinica Dermatologica - renomowana placówka. Pracują w niej największej klasy specjaliści. Podaję Wam namiary na tą klinikę http://klykcinyhpv.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób z siebie już takiej cnotki autorko nie gadaj ciągle, że to Twój pierwszy. Uprawiałaś seks z gościem, którego kompletnie nie znałaś czyli puściłaś się jak dyskotekowa niunia. Pierwszy, drugi czy setny liczba nieistotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie miema czego bać ludzie. Dopiero teraz na swiatlo dzienne wychodzą przekrety przemysłu medycznego. Leki to zło a wiele chorob zostalo wymyslonych na potrzeby robienia pieniędzy. To nieprawdopodobne jak ludzie zostali zmanipulowani. Rak czy nowotworu można w prosty sposób wyleczyć odpowiednią dietą. To samo jest z hpv, hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hpv ma conajmniej polowa ludzi, nie trzeba z nikim spac zeby miec hpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez gumki bym seksu nie uprawiała. Mam 31 lat i nigdy nie miałam seksu bez prezerwatywy, może dlatego jestem zdrowa :) A jak wy bierzecie te hormony a potem sex bez gumki no to co się dziwić? Aha dodam jeszcze że dla każdego mojego ex byłam pierwsza, tylko jeden ex miał jedną dziewczynę przede mną. Bym się brzydziła spać z kimś kto przede mną spał z wieloma nawet z gumką bym nie mogła. Trzeba znać przeszłość faceta, chodzi o nasze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha a Ty myslisz , ze wszystkie kobiety jak złapały wirusa to złapały bo uprawiały sex ? znalazła sie kolena kobieta co wierzy bezgranicznie mediom wszelkim i lekarzom :) nie wiesz tak naprawde czy nie masz wirusa , bo jak masz w fazie utajonej to zadne badanie go nie wykaze nie cytologia , nawet badanie kolposkopem , dopiero jak wirus pzrejdzie w 3 faze kliniczną to pojawiaja sie kłykciny , a co partner cie nie dotyka tam na dole rekami , nie całuje ? a rekami gumki nie zakłada , a czym ? wiec kochana twoje wiedza sprowadza sie do żadnej ! polcam www.kolposkopia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie nie wiesz ze wirus HPV to tez usta i gardło , zatem partnerzy cie nie całowali ? a wczesniej c****artnerzy nie lizali innych partnerek ? nie całowali sie z nimi ? one im loda nie robili ? jak widzisz transmisja wirusa jest szersza niz Ci sie wydaje prezerwatywa niczego nie zmienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmian wirusa HPV jest od groma, przynajmniej 50% ludzi go ma, HPV przenosi się nie tylko drogą płciową, ale również przez kontakt z samym naskórkiem. Jeśli ktoś miał kiedyś kurzajkę, to jest nosicielem tego wirusa. HPV na ogół nie jest wcale groźny, podobno sprzyja ryzyku zachorowania na raka macicy, czy gardła, ale za nowotwory odpowiada błąd genetyczny, jeśli błędu w genach nie ma, to na raka się nie zachoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
znowu pierodły ! i co z tego , ze ktos mial kurzajkę ? miał nie ma i wirusa tez nie ma ! hpv jest eliminowany całkowicie przez organizm ! ponownie zarazic sie zawsze jednak mozna , tego wirusa sie nie ma całe zycie , to nie wirus HSV tylko HPV !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawaw
Bardzo proszę o podanie lekarza z Warszawy od HPV .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawaw
"Tak przy" proszę o kontakt zauważyłem ze masz dużo wiedzy a potrzebuje paru informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta się puszcza to ma wiele partnerów seksualnych, zostaje samotną matką (ze szczególnym naciskiem na panny z dzieckiem), zostaje zarażona jakimś syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HPV mozesz się zarazić na basenie czy w toalecie publicznej, więc nie tragizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takim wyuzdaniu jakie teraz jest to i tak dziwi mnie, że tak mało ludzi choruje na choroby weneryczne; oni mają końskie zdrowe. Jak to jest że taka prostytutka 5 klientów dziennie i jest zdrowa, ja tego nie pojmuję... Cyborgi jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że jest zdrowa. Zdrowa kobieta takich rzeczy nie robi. Zdrowa kobieta na umyśle i ciele się szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ginekologa? Tak to sobie tłumaczą największe szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję :( Moja kuzynka miała podobną sytuację, tyle, że jej chłopak się puszczał z kimś kto był zarażony HIV. Potem jej powiedział, żeby się przebadała.. Nawet ze sobą nie spali ze sobą, no ale kontakty były innego rodzaju. Nie znoszę takich egoistycznych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj U ginekologa? Tak to sobie tłumaczą największe szmaty. 000000000000000 Nie będę Cię wyzywała jedynie napiszę, że jesteś kolejną kretynką kafeteryjną. Pierw się wyedukuj a potem praw morały bo HPV masz tyle odmian, że testy tylko określoną grupę wykazują. Ktoś wcześniej napisał, że HPV to tez kurzajki i miał racje bo powstają na skutek zakażenia HPV ale bardzo delikatną odmianą. Tym Panią, którym trudno w to uwierzyć to zachęcam do zaczerpnięcia wiedzy ale nie na kafeterii... Co do kwestii ginekologa to miej Pani mądra na uwadze, że dziewczyny, które nigdy nie współżyły również mają HPV bo choć sprzęt do badania ginekologicznego powinien być jednorazowy i steryny. Możliwe jest użycie sprzętu wielorazowego użytku tylko po jego uprzedniej każdorazowej sterylizacji. Niesterylny lub źle wysterylizowany sprzęt może być przyczyną różnych infekcji nie tylko HIV ale HBV, HCV, HSV, HPV i innych. I na koniec napisze to co już kiedyś pisałam jak badasz ,, c**e ''to nie znaczy, że w japie HPV nie masz Pani mądra a nie będziesz tutaj ludzi wyzywać jak masz mózg sikorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jak inne zarażone się puszczają a potem zwalają winę na mężczyzn. Przed wspólnym seksem zawsze robi się wspólnie badania na choroby weneryczne. Ja każdej mojej dziewczynie to mówię. Nie ma badań nie ma seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×