Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Drażnią mnie osoby posiadające instynkt obrońcy uciśnionych

Polecane posty

Napisałam temat w którym skrytykowałam ludzi o niewielkiej wiedzy ogólnej. Wydawałoby się że to w ogóle nie jest kontrowersyjne i spotka się z ogólnym poparciem. Ale nie, oczywiście jakaś laska musiała się oburzyć, ze smiem nie lubić głąbów i uwazać ich za mało inteligentnych i musiała stanąć w ich obronie - bo jak śmiem uwazać kogokolwiek za gorszego :D I musiała napisać, ze chwalenie się wiedzą to "dno metr mułu" :D :D :D Jak ja nie lubie takich ludzi, tacy ludzie przestępców pewnie też bronią, bo musza bronić każdego i żadna osoba nie może być uważana za gorszą, bo przeciez może się jej zrobić przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie drażni w Polsce to wymuszanie litości dla idiotów i kretynów, matek dupodajek z 10 dzieci, które wola wysrac kolejnego bachora niż iść do roboty, wymuszanie tolerancji i uwielbienia dla posłusznych imbecyli którzy nie myślą, nie wychylaja się i żyją zgodnie z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tacy ludzie przestępców pewnie też bronią" x A co jeśli niektórzy przestępcy są inteligentniejsi od całej reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak ochrona życia zwyrodnialców a nawet ochrona ich wizerunku wobec braku ochrony życia wobec uczciwych a biednych i tych najmniejszych wydaje mi się za wspaniałą zdobycz cywilizacji europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestes tez taka obronca ucisnionych i mam gdzies co ludzie sobie mysla. Potrzebni sa tacy i tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki odruch. Mnie też to drażni, ale zawsze mój mózg mi dyktuje jakieś potwornie łzawe historie, które z miejsca powodują utożsamianie się, co prowadzi do obrony. Oczywiście bez przesady, ale zdarza mi się częściej, niż bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×