Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaaa1111

Zapalenie pecherza pomocy

Polecane posty

Gość olaaa1111

mam wielki problem, od kilku miesięcy cierpię na zapalenia pecherza, od razu wspomnę ze zaczęło sie to po pierwszym stosunku i rozpoczęciu zycia seksualnego. Jest marzec, a juz 4 raz zmagam sie z pęcherzem, w tej chwili od niedzieli pecherz mnie drażni, biorę bactrim oraz neofuragine juz od wtorku, robie nasiadówki z rumianku i jest coraz gorzej, tylko teraz pecherz nie boli, raczej odczuwam masakryczny swiad u ujścia cewki moczowej, nie moge dosłownie wysiedzieć na czterech literach tak swędzi. Byłam dzisiaj u lekarza, zlecił mi po raz kolejny badanie ogólne moczu. Czy ktos miał taki przypadek i moze mi powiedzieć do czego to wszystko prowadzi i co najlepiej zrobic by nie przezywać tego co kilka tygodni? prosze o pomoc, bo kazdy przypadek o ktorym czytam w internecie troche sie różni, nie wiem tez czy bie robie zle biorąc te tabletki na raz tzn bactrim i neofuragine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś robiony wymaz z pochwy? Lepiej udaj się do ginekologa, bo może to wcale nie pęcherz tylko np. zapalenie pochwy. Jeśli to jednak pęcherz to spróbuj urofuraginum, mi pomogło po około tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza trzeba pójść ale urofuraginum też możesz wziąść. Ziołowe więc nie zaszkodzi, a może pomóc. Mi zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek zalozony DLA ZAREKLAMOWANIA urafurginu, ktory jest NIEBEZPIECZNY DLA ZDROWIA. jest takich watkow pozakladanych tysiace na kafeterii i dziwie sie, ze ktos nie robi z tym porzadku. do osob z problemami z pecherzem: wejdzcie na watek pt. "odmiedniczkowe zapalenie nerek" http://f.kafeteria.pl/temat/f2/odmiedniczkowe-zapalenie-nerek-p_6044620 w tym wtku dziewczyna po pieciu latach leczenia swinstwami reklamowanymi na tym forum typu urafurgin i innymi, potem antybiotykami doszla w koncu, czym mozna usunac zapalenie drog moczowych. urafurgin i inne badziewia NIE USUWAJA zapalenia, a dzialaja tylko doraznie, i o to chodzi sprzedajacym te trucizna. w ten sposob jak raz zdobeda klienta, tak go nie wypuszcza, bo infekcje beda NAWRACAC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu Adasiu!(2015 0708) Wszedzie weszysz podstepy nieuku bez podstawowej wiedzy. Radze tego ignoranta omijac szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny leczcie sie na pecherz, jesli nie jestescie przekonane to polecamwww.pecherz.pl tam sa dramatyczne historie leczonych i nie leczonych w pore pecherzy. Najlepiej unikac zapalenia pecherza, ale jak juz sie ma to czasami anybiotyk to wszystko co mozna zrobic. Pijcie duzo przed seksem, jest taka substancja cukier prosty, wyciag z owocow nazywa sie D Mannose, jesli masz klopoty pij 1 godzine przed seksem i zaraz po, to wyplukuj***akteria E coli jesli przedostana sie z ukladu pokarmowego do cewki. Nie ma polskiej strony o tym ale mozna o tym poczytac po angielsku nawww.waterfall-d-mannose.com albo na http://www.mercola.com/forms/dmannose.htm Ta substancja spowoduje ze juz nigdy nie bedziecie sie musialy meczyc z zapaleniem pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie łykajcie urofuraginum, furaginu, bo może zniszczyć nerki ja mam słabe nerki i lekarz zabronił mi brać , bo podobno bardzo obciąża nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
furaginum, urosept to substancje trujace i nie lecza jedyna skuteczna jest d-mannoza. nie zwracajcie uwagi na hamskie reklamy urafurginum i tym podobnych w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×