Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocławskie romanse ...

Polecane posty

Gość gość
Tak z. Wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkajmy się na Głównym pod zegarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która kobieta chętna na seks grupowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz widzę tu kogoś z W-wia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysie oczy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętna, ja ją :D No bo jak autora nie ma ale jest inny mężczyzna i parę kobiet ; to możemy coś zorganizować:) Tylko ile osób nas tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania dla Zony Wilka Najwazniejsze sa te 3 Funkcje: 1. Kochanka 2. Kaplanka domowego ogniska potrafiaca stworzyc dom pelen Milosci 3. Madra i czula Matka Z nich wynika cala reszta te 3 funkcje maja być dla Ciebie zawsze daleko przed praca zawodowa i wszystkim innym jeśli będziesz chciala pracowac. Dla Wilka najlepiej jakbys skupila się tylko na nich ale nie chce cie ograniczac jeśli masz taka potrzebe. Ale możesz pracowac o tyle o ile nie zaburza to wykonywania tych 3 najwazniejszych Funkcji dla Wilka. Ja stworze ci taki komfort finansowy ze luksusów nie bedzie ale nie musisz pracowac i nikt w domu glodny ani obdarty nie będzie chodzil. Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Kochanka Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Kaplanka domowego ogniska Masz stworzyc dom pelen miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Matka Masz być madra i czula Matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymmagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 lub 4 dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboje badania i zobaczymy jak jest. Sytuacja prywatna ; jasno uregulowana nie mieszkasz od 3 miesiecy ze swoim byłym facetem i naprawde zero mysli o powrocie do niego to ma być raz na zawsze zamkniety temat. Sam się rozwodziłem wiec wiem jak takie sprawy się ciagna wiec wystarczy zlozony WNIOSEK rozwodowy zreszta sobie wspolnie poradzimy. Dzieciaki ; możesz mieć pierwszego małżeństwa czy zwiazku będę traktowal jak wlasne nigdy nie zrobie roznicy. Im dzieci w domu wiecej tym weselej. Ja chciałbym miec 3 synow probojemy do 3 razy co Bog da to przyjmiemy z Miłością. To dla Wilka bardzo wazne ale jak w momencie jak się zwiążemy badania wykarza ze oboje możemy mieć dzieci a pozniej nie wyjdzie nigdy cie nie zostawie z tego powodu widocznie tak mialo być najwazniejsza będzie Milosc miedzy nami Twój majatek czyz dolność do zarabiania pieniędzy: Kochanie to dla Wilka nie ma zadnego znaczenia możesz przyjść boso i w jednej koszuli kompletnie bez znaczeniausmiech.gif Troche o Wilkuusmiech.gif Ja skonczylem nie dawno 43 lata 2 dzieci z pierwszego malzenstwa ktorez zakonczylo sie dobre kilka lat temu. Corki jedna nastolatka nie dlugo bedzie juz dorosla druga ma okolo 10 lat nie chce pisac dokladnie to juz w rozmowie telefonicznej wszystko szczerze powiem Sciezka do serca Wilka 1. Piszesz do mnie na maila od razu przechodzimy na rozmowe telefoniczna mozesz pytac o wszystko pelna szczerosc z obu strom. Po tej rozmowie zdecydujesz sie czy spotykasz sie ze mna juz w realu. 2. Spotkanie na kawe: to skrot myslowy. Widze to tak przyjezdzam w okolice Twojego miasta tam wynajmuje na 3 dni taka Bacowke jak wszyscy znaja jakie lubie. Ty musisz Sobie na wszelki wypadek zarezerowowac te 3 dni tylko dla mnie. Zaczynamy rzeczywiscie od spotnia na kawe. Jak zaiskrzy mozesz mnie spedzamy w tej Bacowce co Ja wynajalem. Po prostu spedzamy ze soba 3 dni dostaniesz osobna sypialnie Ja i tak spie przy kominku. Jak wyjdziesz sama z inicjatywa erotyczna odpowiem pozytywnie ale to musi byc Twoja inicjatywa. Dla mnie wazna jest u kobiety umiejestnosc jasnej zdecydowanej inicjatywy erotycznej. W trakcie tych 3 dni musi ona nastapic z Twojej strony inaczej kolejna tygodniowa Bacowka jest nie mozliwa. Jasli w ciagu tych 3 dni nie zdecydowalas sie taka jasna inicjatywa erotyczna i namietny seks decydujesz konczymy znajomosc milo bez zalu. Jasli pojawila sie miedzy nami namietnosc i seks decydujemy czy umawiamy sie na tygodniowy wyjazd do Bacowki. 3 . Tydzien w Bacowce Tam juz poznajemy sie we wszystkich wymiarach od samego poczatku rowniez erotycznym bo dla Mnie to podstawa bez tego nie wejde w zaden zwiazek juz raz w takim bylem w 1 malzenstwie i mam dosyc na cale zycie wiec z tego to wynika. Ale po prostu zyjemy razem jaka para przez tydzien rozmawiamy o wspolnej przyszlosci czy nasze wizje pasuja patrzymy jakimi ludzmi jestesmy naprawde poznajemy sie we wszystkich wymiarach to nie chodzi o tygodniowy sek bez zobowiazan tylko zobaczenie czy naprawde do siebie pasujemy. 4. 3 miesiace normalnego zwiazku przychodzisz do mnie albo Ja do Ciebie jak wolisz o Tym decydujesz z czy w to wchodzisz 6 dnia Bacowki tej tygodniowej Wynajmuje w Twoim miescie mieszkanie bede tam 2 do 4 dni w tygodniu tak sie bede staral nie zawsze wyjdzie ale na pewno 3. Zostawie ci klucze do tego mieszkania zawsze jak przyjade zyjemy razem jak normalne malzenstwo albo u cibie albo u mnie. 5. 3 miesiace mieszkania juz w wspolnym mieszkaniu. O tym decydujesz na 2 tygodnie przed zakonczeniem tych poprzednich 3 miesiecy. Teraz kochanie to juz wspolne mieszkanie a nie ze jestesmy u siebie w gosciach chyba najlpiej wynajac cos nowego zeby kazdy czul sie u Siebie. 6. N a 2 tygodnie przed zakonczeniem tych ostatnich 3 miesiecy jasna decyzja albo slub i od razu staramy sie o dziecko albo sie rozstajemy bez zalu do Siebie po prostu nie pasujemy do siebie. Pisze to wszystko w skrocie w rozmowie telefonicznej wszystko wyjasnie szczegolowousmiech.gif Wilk z Zona http://i.huffpost.com/gen/1034997/thumbs/o-VI KINGS-EPISODE-3-RAGNAR-LAGERTHA-facebook.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być 3 kobiety i ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być 3 kobiety i ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któryś pan by się rozwinął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk się rozwinął kur/wa nie zaśmiecać tematu , masz swój to go pilnuj. Ile tych kobiet tu jest? I na pewno jeden mężczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może panowie się policzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna jest:-) a kobiet ile/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
Zgłaszam się kobieta nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będzie ich więcej go idziemy w pojedynkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie się rozpierzchły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
A gdzie idziemy pod te zegar na głównym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszyly się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilka złego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś gotowa na nowe doznania w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
A jesteś w stanie zaspokoić potrzeby nimfomanki? Ktoś wyżej ma rację wilk swoim postem odstraszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli lubisz się bzykać bez końca to jesteś idealna kandydatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
A jesteś w stanie zaspokoić potrzeby nimfomanki? Ktoś wyżej ma rację wilk swoim postem odstraszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
Ile masz lat chłopczyk? ;) Masz doświadczenie bo wszystkiego w seksie juz chyba próbowałam i nie wiem czy dasz rade ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfomanka to idealna kobieta do bzykania:-*) spokojnie dam rade \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na słowo ci nie wierzę , zaraz się okaże że masz 18 lat ale bardzo duże doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 28 lat i spore doświadczenia:-) a ty ile masz lat? I skoro wszystkiego próbowałaś to co najbardziej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćknr1
29 lat wszystkiego w granicach rozsądku , nie obchodzi mnie jakieś sikanie na siebie itp Najbardziej brakuje mi kochanka z którym mogłabym robić TO całą noc . Do utraty tchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×