Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czytanie ze zrozumieniem to już zanikająca umiejętność

Polecane posty

Założyłam temat w którym skrytykowałam wasz pęd do wiedzy o zabobonach takich jak wróżki i znaki zodiaku i zapytałam czy posiadacie też podobny pęd do prawdziwej wiedzy, czerpanej m.in. z publikacji popularnonaukowych. I jaką odpowiedź otrzymałam? Otóż taką - "chyba troche mylisz wiedze popularno-naukowa z astrologia " Nie wyraziłam się w niejasny sposób. Astrologie opisałam jako zabobon, i przeciwstawilam astrologii prawdziwą wiedzę. Oto jakich zdań użyłam: 1."Widze ze bardzo dużo wiecie na temat wszelkiego rodzaju zabobonów, takich jak znaki zodiaku i dużo na ten temat dyskutujecie" - stwierdzenie waszej zabobonności. 2."Czy to wszystko, na co was stać, czy może poszerzacie też swoją PRAWDZIWĄ wiedze o otaczającym świecie przez czytanie publikacji popularnonaukowych" - uznanie wiedzy o zabobonach za wiedze mało wartościową, nieprawdziwą i przeciwstawienie jej wiedzy prawdziwej - popularnonaukowej. Więc jak można udzielić takiej odpowiedzi - "chyba troche mylisz wiedze popularno-naukowa z astrologia " - no jak?! Wiem, jestem złośliwa i nadmiernie analizuje coś niewartego analizy, ale takie łajzy nie potrafiące czytać irytują mnie jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie ktoś przeczytał i poprzedni temat też.Tak padają wszystkie sensowne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty nie wymagasz zbyt wiele jak na kafeterie dział: dyskusja ogólna, głownie o tym w jaki sposób można poznać dziewczynę/chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zbyt wiele?wszystko zależy od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze to wina ogromnej ilosci glupich prowokacji ktore zalozylas. Ludzie maja cie za idiotke i czytaja po lebkach albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie muldy mu porobiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mysle, ze to wina ogromnej ilosci glupich prowokacji ktore zalozylas. Ludzie maja cie za idiotke i czytaja po lebkach albo wcale. x Święte słowa Panie Konsyliarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, czytanie ze zrozumieniem zanika, zwłaszcza u ciebie. Tej osobie zapewne chodziło o to, że astrologia JEST nauką i żeby nie mylić jej z popularnonaukowym bełkotem dla kur domowych z kafe czy kogoś twojego pokroju. Nie ta gazetowa pseudo astrologia ze "znakami zodiaku", ale ta prawdziwa, praktykowana już na starożytnych dworach kolebek cywilizacji, studiowana razem z astronomią, ba! astronomia była nauką pomocniczą astrologii, o czym pisał sam Mikołaj Kopernik, nota bene kanonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz proszę wskaż uniwersytet, który prowadzi katedrę astrologii :D astrologia NIE JEST nauką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mają wykładać astrologię? Żeby ludzie za dużo wiedzieli? Idź lepiej poczytaj Pudelka albo obejrzyj powtórkę Klanu, twój mózg i tak nic bardziej skomplikowanego nie ogarnie, więc co ci tu, kmiotku, tłumaczyć astrologię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz proszę wskaż uniwersytet, który prowadzi katedrę astrologii Xxx Ja już wole nieszkodliwą astrologie niż gender studies, które sie produkuje na zachodnich uniwersytetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" że astrologia JEST nauką" Jest co najwyżej pseudonauką. Nie ma żadnych dowodów na prawdziwość astrologii :) Wow, jesteś taki alternatywny, masz taką "wiedze tajemną" której prawdziwości nic nie potwierdza :D "astronomia była nauką pomocniczą astrologii" Postęp technologiczny zweryfikował "wartośc " astrologii. Dziś nie jest już nauką, pogódź się z tym, albo dalej myśl że posiadłeś tajemną wiedze :D "A po co mają wykładać astrologię? Żeby ludzie za dużo wiedzieli?" Ale przecież wiedza o astrologii jest tak samo bezwartościowa jak każda inna pseudonauka, więc o co ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twój mózg i tak nic bardziej skomplikowanego nie ogarnie, więc co ci tu, kmiotku, tłumaczyć astrologię" Przecież to twój mózg nie ogarnia, skoro cechujesz się myśleniem magicznym i wierzysz w jakies czary mary dla zabobonnej ciemnoty, więc czemu obrażasz innych :) Jakoś inteligetniejsi od ciebie ludzie, naukowcy nie uznają astrologii za prawdziwą, no ale ty pewnie uwazasz się za mądrzejszego od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze zanika , nic nie kumam , a o chodzi z ta katedra , o której godzinie jest suma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idź lepiej poczytaj Pudelka albo obejrzyj powtórkę Klanu," swoją drogą dlaczego takie przygłupy jak ty, jako alternatywe dla swoich bzdur uwazaja czytanie pudelka? Przecież twoje zabobony są znacznie bliższe poziomowi "pudelka" niż prawdziwa wiedza, którą warto poznać, m.in. poprzez publikacje popularnonaukowe, które nazywasz bełkotem, bo nie pasują do twojej wizji świata. Szkoda tylko, że fakty i dowody nie stoją po twojej stronie, a jesli uważasz że jest inaczej to przytocz jakiekolwiek badania naukowe, które udowodniły prawdziwośc astrologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - kury domowe nie czytają artykułów popularnonaukowych, tylko horoskopy, czyli mają więcej z tobą wspólnego niż ci sie wydaje :D Więc strzelasz sobie w stope tym durnym argumentem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes dowodem na pomylke wszechswiata mialas sie urodzic kasjerką w biedronce a urodzilas sie metalurgiem w Nowej Hucie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że ktoś podjął polemike, a tu jakiś bełkot. Ide spać, jutro tu zajrzę z ciekawości co fan astrologii ma do powiedzenia. Nie mogę się doczekać twoich argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×