Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mavrica

Zauroczenie przez....sen?

Polecane posty

Gość Mavrica
Hehe no nie mam pojęcia czemu akurat ten o nim pojawił się bez powodu. Zagadka dla mnie nie do rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam . Moze nawet kilka razy. Nie zwracam na kogos wcale uwagi , a potem mam sen z tym mezczyzna w roli glownej i jestem zauroczona :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Moja znajoma miala chlopaka. On ja zawsze zwodzil i pewnie byla jedna z wielu dla niego. Nie lubialam go nawet. Widzialam go jeden raz w zyciu. Po kilku tygodniach on mi sie przysnil. W tym snie znalam go cale zycie, pojawily sie uczucia, bardzo przyjemne, ktorych nawet nie potrafie przywolac w zyciu rzeczywistym. Jednak pamietam je. Snil mi sie on i ,, nasza,, dwojka malutkich dzieci. Bylismy szczesliwi w tym snie. Jak sie obudzilam to poczulam silne rozczarowanie, chcialo mi sie plakac i pragnelam wrocic do tamtego zycia ze snow. To bylo cos niesamowitego. Zdarzylo sie to kilka lat temu. Znajoma ma juz innego chlopaka, a o tamtym juz nic nie wiem. Nigdy o niego nawet nie spytalam. Bardzo rzadko, ale wraca do mnie nieopisana i niewyobrazalna tesknota . Nie tyle za nim , co za tamtym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dodam, ze mam meza. I polaczylo mnie silne uczucie do niego. Bylam w nim zakochana ze wszystkimi mozliwymi objawami. Mielismy rozmowy do switu i spanie po 2 godziny na dobe. Jednak, gdybym miala porownac to ,,ziemskie,, szczescie, milosc i zakochanie do tego, czego doznalam w tamtym snie to bylyby to pewnie kilka % w stosunku do 100% niewyobrazalnego szczescia i spokoju z tamtego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Doskonale Cię rozumiem. Ciekawe czy takie uczucie możliwe jest tyko w snach? Zastanawia mnie to też on tej strony "technicznej" że tak powiem bo to oznacza że w czasie takiego snu nasz mózg produkuje chyba jakieś hormony odpowiadające za uczucie szczęścia. Ehhh dziwne to wszystko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim śnie nie jesteśmy szcześliwi my jako my, nie nasz rozum a dusza dlatego szczęścia ze snu nie da się porównać ze szczęściem realnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziwne i nie mam pojecia, czy w zyciu jest cos takiego mozliwe. Nawet silne zakochanie wydaje mi sie przyziemne w porownaniu z tym uczuciem ze snu. Ciekawe to , co gosc powyzej napisal, ze to nasza dusza odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w poprzednim zyciu byliscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim przyjmijcie do wiadomosci , ze to ze Wam sie cos snilo bynajmniej nie oznacza , ze tak bedzie w realu. Ci faceci moga sie okazac zupelnie innymi ludzmi niz w snach i cala znajomosc moze byc porazka. Ostatecznie sen to tylko sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Oczywiście że sen to tylko sen ja tego nie neguje zresztą pisałam wcześniej, że nie wierze w sny. A w coś takiego że byliśmy razem w poprzednim życiu nie wierzę bo nie wierzę reinkarnację :P ogólnie jestem sceptyczką jeśli o te wszystkie "nieprzyziemne" sprawy chodzi. A Wy wierzycie w takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makemefeel
a co myślicie o pokrewienstwie dusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz nie wierzyc ale reinkarnacja istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Jeśli w nią wierzysz to nie będę tego negować masz do tego prawo :) A myślisz że coś takiego jak porozumienie dusz istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to pokrewne dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Nie sądzę żeby można było być pokrewną duszą z kimś kogo się nie zna. Nie wiem jaki on jest naprawdę, co lubi, jak się zachowuje w różnych sytuacjach. Nie znam go, on mnie też nie zna. Myślę że się bliżej nie poznamy a ten sen to był tylko nic nie znaczący sen który przecież tylko ja miałam a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mial sen o wyposazonej blondynce i jej melonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Ja tez nie wierze w reinkarnacje, poniewaz zawsze sie boje, ze w nastepnym zyciu moge byc jakims narkomanem, albo zlym czlowiekiem. Dzisiaj na kafeterii lecial temat,, Czy przezyliscie cos niewytlumaczalnego...,, Cos na temat, bo zaczelam czytac te historie i w jednej sprzed kilku miesiecy dziewczyna opisala, ze przysnil jej sie chlopak, ktorego znala z widzenia, ale on jej sie nie podobal w realu. Tez opisala, ze w snie czula nieopisana radosc :))) Zagadala do tego chlopaka i do dzisiaj sa razem. Odszukam ppotem ten temat i tu wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na kafeterii : ,,Czy doswiadczyliscie czegos strasznego i niewytlumaczalnego ,, na stronie 84 . Data 2014 :12:16 godz: 7:06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala duze melony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
gośćtoja no fajna historia :P szkoda że dla mnie nierealna :P ja w tym śnie wiem że też byłam bardzo szczęśliwa będąc z nim i rozmawiając było bardzo miło i tak jakbyśmy znali się od 100 lat a nie tylko z widzenia fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Marvica - a jak wyglada Twoj real i zycie do tej pory? Bylas albo jestes z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Zuzanna Nie mam nikogo, jestem samotna i czuję się samotna. Przyzwyczajam się do tego stanu ale bardzo ciężko mi to idzie i powoli. Zdaję sobie sprawę że pewnie podświadomie chcę kogoś mieć i może dlatego miałam ten irracjonalny sen. Tak myślę że to dlatego i nie doszukuję się w tym głębszego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A dlaczego jestes sama? Czlowiek to zwierze stadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavrica
Pisałam wcześniej że nie jestem atrakcyjna i faceci nigdy nie zwracali na mnie uwagi, nigdy żaden się mną nie interesował więc jestem sama. A ja też nie chcę zabiegać o kogoś na siłę bo to bez sensu, nic na siłę nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie chcesz go poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To nie jest powod. Wyjdz na ulice i rozejrzyj sie. Wiele jest nieatrakcyjnych kobiet ktore nie sa same. Mnie jednak bardziej interesuje ten Twoj sen. Czy pamietasz okres w Twoim zyciu kiedy czulas sie szczesliwa i bezpieczna? Moze kiedys w dziecinstwie , niekoniecznie w zwiazku z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×