Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camalicarera

późny związek, małżeństwo

Polecane posty

Gość Karola 77
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja pisalam tu w marcu 2015. W Wielkanoc 2014 zostawil mnie moj partner, z ktorym bylam blisko 10 lat. W czerwcu 2016 poznalam faceta.

Nadal jestem stara panna. Zareczyn brak. Dziecka brak.

A mialam jeszcze nadzieje :(

Zaraz, ale w końcu masz kogos tylko zaręczyn i dziecka brak tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Karola 77 napisał:

41 lat i nadal sama. Na dodatek złośliwa stara panna się ze mnie zrobiła  ( ale nic straconego, bo jak byłam młodziutka,  miła i grzeczna to też mnie żaden nie chcial).

Kota bym sobie wzięła albo i dwa, ale warunków lokalowych nie mam.

Ale wiem, że żyje,  mogę już być bezkarnie  sobą, bo i tak już żaden mnie nie zechce. 

Stara,  bardzo brzydka, bardzo głupia osoba ze mnie.

Co Ty gadasz? . 41 lat to jeszcze kawał życia przed Tobą. Wszystko się może zdarzyć. Ostatnie zdanie wykreśl z myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 77
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Co Ty gadasz? . 41 lat to jeszcze kawał życia przed Tobą. Wszystko się może zdarzyć. Ostatnie zdanie wykreśl z myśli.

Co się zdarzy? Będę coraz starsza i wszystko będzie się sypać.

Teraz to chcę tylko być zdrowa i tyle.

Ja naprawdę jestem brzydka i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem każdy się sypie tu i tam. Tego się nie uniknie. Dlaczego uważasz się za głupią? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Karola 77 napisał:

Zaraz, ale w końcu masz kogos tylko zaręczyn i dziecka brak tak?

Widzisz, wcześniej byłam w 2 długoletnich zwiazkach i tez zarecznyn i dziecka brak. I ten tez sie pewnie niebawem skonczy z tego powodu. To nie jest „tylko”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parsifal

Ludzie, nie ma co się samemu żywcem zakopywać w grobie. U mnie wszystko co najlepsze zaczęło się po 40. Nawet seks! 

Trzeba zacząć od zmiany nastawienia, kiedy człowiek nie ma porządku w głowie nie znajdzie partnera, bo niewerbalnie wysyła negatywne sygnały i odstrasza innych. Niby to oczywiste, ale w praktyce bardzo trudne.

Doprawdy, psychologia powinna być przedmiotem obowiązkowym w szkole i to od podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Ja 34 lata, stara panna, też zawsze byłam porzadna i nie szukalam nie wiadomo kogo. Mieszkam z facetem ale nie chcę ślubu ani dzieci, nigdy nie chciałam dzieci. Może to dlatego bo miałam trudne dzieciństwo: toksyczna matka, bicie za nic, darcie ryja, problemy w szkole przez nieśmiałość. Dziwnie się z tym czuje bo wszyscy rodzą dzieci, a ja nie chcę... Czy to niedojrzałość? W sumie związek z facetem to męka. Sama nie wiem czy nie lepiej byloby mi samej. Mój facet to pijaczek i ma grono kolegów. Wkurza mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttJHS
Dnia 29.03.2015 o 18:20, Gość camalicarerea napisał:

Paradoksalnie cieszę się ze do 30 nie wyszłam za mąż. POpełniłam mnóstwo błędów. Jak na ironię teraz wiem co zrobiłam źle, Nie wierzyłam w siebie. Lepiej późno niż wcale powiecie. mozliwe. Ale to już było. Dlatego założyłam wątek bo chciałam się dowiedzieć od osób nieco starszych jak to u nich jest z późniejszymi związkami. Dokujące jest, kiedy słyszy się, że wolni mężczyźni jacy pozostali to albo nieudacznicy albo tacy, KTórych interesuje jedynie luźna znajomość, A Ci normalni są dawno zajęci. Le jak już pisałam, wielu agresywnych mężczyzn, pijakow, samolubnych itd też już się pozenilo. Kobiet też to się tyczy. A może jak to się mówi trzeba trafić na swego?

ja poznałem swoja jak skonczyłem 34 lata i dziecko pierwsze w wieku 36 lat a drugie w wieku 42 lat (partnerka 5 lat młodsza) jestesmy non stop razem i najwaznejsza jest dla nas rodzina choc pokusy tez bywaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Hmm napisał:

Ja 34 lata, stara panna, też zawsze byłam porzadna i nie szukalam nie wiadomo kogo. Mieszkam z facetem ale nie chcę ślubu ani dzieci, nigdy nie chciałam dzieci. Może to dlatego bo miałam trudne dzieciństwo: toksyczna matka, bicie za nic, darcie ryja, problemy w szkole przez nieśmiałość. Dziwnie się z tym czuje bo wszyscy rodzą dzieci, a ja nie chcę... Czy to niedojrzałość? W sumie związek z facetem to męka. Sama nie wiem czy nie lepiej byloby mi samej. Mój facet to pijaczek i ma grono kolegów. Wkurza mnie to. 

Jak przytuli, pocałuje, pocieszy to nie taka męka 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.12.2018 o 21:13, Gość Karola 77 napisał:

Zaraz, ale w końcu masz kogos tylko zaręczyn i dziecka brak tak?

"Tylko"? Teraz już minął czerwiec 2019 i zaręczyn nadal brak. 3,5 roku razem. Dziecka już też nie będzie. Mam tyle lat, co Ty.

Faceta, który nie chce się żenić, zawsze znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja poznałam rok temu faceta. Teraz mamy po 25 i 33 lata, ja jestem starsza. Po 8 miesiącach znajomości się oświadczył. Ale ja nie chcę ślubu, nie chce zobowiązań. 

Znam kobietę która po 70tce piznalameza. wzięła ślub kościelny 🙂 i jest bardzo szczęśliwa, dużo podróżują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×