Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

chce takiego chłopaka!

Polecane posty

Gość gość

zakochałam się w chłopaku z interentu... która mieszka aż w belgii, poznałam go na facebooku na grupie tematycznej dokładnie dotyczącej old school rapu.. jest niesamowitym facetem, jest taki jak ja, lubi mrocze bity, mroczne fotografie, old school, trip hop, indie.. do tego maluje grafitti, co po prostu jest dla mnie niesamowicie fascynujące jeśli chodzi o faceta... uwelbiam jego spoób bycia...jak mi komentuje jakaś piosenke, to ciesze sie jak dziecko.. po prostu zauroczyłam sie w nim totalnie.. on mną tez jest bardzo zainteresownay, interesuje mnie moja mroczna natura, zadaje mi rózne pytanie ezgystencajlne.. do tego bardzo mi pomaga, otworzyłam soię przed nim w ostatnich rozmowach, i nikt nie dał mi takiej głębokiej i zarazem konkretnej rady jak on.. mógłby być moim psychologiem.. kazdym.. chociaż, jest 12 lat aż ode mnie, starszy to nie przeszkadza mi to.. ma taką sama wrażliwosć jak ja, taka sama skrywa gdzies głęboko mroczną stroną swojej natury.. ja to wiem. bo choć go nie znam to własnie czuje jakbym go znała... śledzilismy się od jakiuegoś czasu na interencie aż wreszcie on napisał... przegadaliśmy dwie noce.. jest niesamowity... ale, jeden szkopuł jest z Belgii. ja sie na nic nie nastawiam wiem, zę ta realcja znajać życie się urwie niedługo i dobrze. bo ja bym nie zniosła tej tesknoty.. za nim i nie chce robić sobie żdnych złudnych nadziei, nie wierze w powodzenie takich relacji na odległosć, juz nie raz sie na tym przejechała.. ale chce takiego faceta jak on... gdzie tacy są tutaj w polsce..? czy zna ktoś kogoś podobnego..? niesamowite jest to że kiedy spotykamy swój ideał, swoja bratnią duszę okazuje się, ze ten ktoś mieszka, na drugim końcu świata.. a wy co myślicie o tej historii? czy jest szansa by spotkam kogoś równie fascynującego jak on, tylko, że tutaj że tak powiem w realnym życiu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×