Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigrant z Polski a polskojęzyczny śmieć zwany UKiem

Polecane posty

Gość gość
Emigrant z Polski, to człowiek światły. Wie po co i dlaczego wybrał emigrację. Ma określone cele w życiu do których konsekwentnie dąży. . xxx Dokładnie wie po co ! Zeby nigdy nie rócic do PL ! Mieszkac w kraju , ktorym ma wieksze mozliwości na rozwoj i spokojne zycie. W kraju, który jest szanowany niezaleznie jaki rodzaj pracy wykonuje i gdzie rzad nie kradnie mu jego pensji , pozostawiajac nedzne ochlapy na przezycie :D W kraju w którym nic nie jest za darmo , ale praca i umiejetnościami mozna zapracowac sobie na ostatnie zycie, bez garba na plecach. I mozna by tak wymieniac , bez konca.. Powiedz mi, skoro z Pl wyjechal najgorszy sort polskiego spoleczenstwa.. dlaczego PL nie jest jeszcze cudowna kraina wiecznej szczęsliwości ? Przeciez zostały w niej jednostki najwyzszego sortu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkac w kraju , ktorym ma wieksze mozliwości na rozwoj i spokojne zycie. W kraju, który jest szanowany niezaleznie jaki rodzaj pracy wykonuje i gdzie rzad nie kradnie mu jego pensji , pozostawiajac nedzne ochlapy na przezycie smiech.gif <<<< k*****a hahahaha pośmiać się idzie :D ty denna istotko pasożytku rozwielitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet głupia pisdo nie chce mi się tobie, śmieciu tłumaczyć. Rząd brytyjski zabiera ci jeszcze więcej, tylko ty o tym nie wiesz, bo jesteś głupia jak but. Zwykle rzygi bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer bankowy to jest oficjalna nazwa zawodu, tylko posrance próbują dorabiać do tego jakias dope. Tak jak np dzisiaj na sprzedawcę mówi sie pracownik obsługi klienta, a przecież to jest zwyczajny sprzedawca hahahaha xx Tak ma twój znajomy na kontrakcie , czy wygoglowałeś ? Podpowiem ; owszem slowo kasjer jest ( nieodmienne ! ) , ale nie "bankowy " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty kurfo do mnie pyerdolisz. Posrało cie juz kompletnie czy jaki c****j? W kontrakcie sprzedacy tez masz napisane pracownk obsługi klienta ale nie zmienia to faktu, że dalej jestes sprzedawaca. Ty próbujesz udawac mądra z tego co widze, ale tak naprawde, to jestes głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto za bardzo generalizujesz :D Uki- co to znaczy ?Do czego to sie odnosi ? Skoro niby wiesz co oznacza termin United Kindom dlaczego twierdzisz , ze wszedzie sa tacy sami ludzie podobni do ciebie, ktorych tak namietnie opisujesz ? Wszedzie byłes i wszystko widzialeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co zna z United Kingdom. Wiem co znaczy United Kingdom :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet głupia pisdo nie chce mi się tobie, śmieciu tłumaczyć. Rząd brytyjski zabiera ci jeszcze więcej, tylko ty o tym nie wiesz, bo jesteś głupia jak but. Zwykle rzygi bleeeeee xx Nic mi nie zabiera , bo nie mieszkam w UK :D Ale jaku tak twierdzisz , to wymien co to niby mieszkancom UK zabiera rzad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co znaczy United Kindom miało być hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo a nawet więcej niż rząd w Polsce Polakom. Relatywne obciążenia pracy w UK, są wyższe niż w PL i nie phedol mi o kwocie wolnej o podatku, bo to jest populistyczna trik, który łyka ja takie bezmózgi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty kurfo do mnie pyerdolisz. Posrało cie juz kompletnie czy jaki c****j? W kontrakcie sprzedacy tez masz napisane pracownk obsługi klienta ale nie zmienia to faktu, że dalej jestes sprzedawaca. Ty próbujesz udawac mądra z tego co widze, ale tak naprawde, to jestes głupia jak but. xxx Och ,nie wiesz ! Wygoglowac sie nie da :d Kumpel tez nie powie ,bo nie istnieje :D Nic o tym nie wiesz, ale madrzyc sie umiesz, typowe dla polaczka po AWFie :P A po angielsku tez nie wiesz , moj erudyto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy ' relatywne ' ? Wiesz, nie skonczyłam AWFu i nic mi to nie mówi :( I nie mieszkam w Uk , więc.. Tak wiecej argumentów i faktów poprosze, a nie haselek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co zna z United Kingdom. Wiem co znaczy United Kingdom :d xx Bije sie w cycki : moja literówka :D Ale nie odpowiedziales na pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pytanie. Co znaczy relatywnie czy jak nazywa sie kasjer bankowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem gdzie mieszkasz w częsci nalezacej do UK ale nie w UK hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, na terytorium podległym Uk , ale nie w samym Uk.. Mówi ci cos termin ' dependencja ' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn gdzie? W roi? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprawdzisz termin "dependencja' to bedziesz wiedział :) I nie, nie w ROI , oni nie podlegaja królowej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedajna d***** ssij pale :D miernota, nauczyciel wfu, ktory sie sprzedal za funty. Zwykla ku wa jestes, a nie Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolała prawda polskojezycznych smieci, oj zabolala/ Zgnijecie w UKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolala? Hahahaha to ciebie poki co chyba leb boli. Sam zdechniesz w polsce za te 3 kafle ale zanim to nadejdzie zaplaczesz za tymi funtami przegrancu hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie możesz pomyślec o takiej kasie, bo w zyciu oprocz zmywania garów nic nie potrafisz robic, dlatego w UKu ciulu siedzisz i zakurfiasz za marne 900 funa na miech. Pieniądze dla żebraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ty takim zebrakiem jestes. Nie mieszkam w UK, co sie moze w twojej zakutej pale nie miescic. Wiem, ze poza fikolkami to malo cie nauczyli na tym awf, wiec znajomosc geografi u ciebie kuleje. Nie kazdy upada tak nisko zeby byc sprzedajna d****** w UK pchlarzu zasrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się geografii a nie geografi, wykształcony śmieciu z UKa. UKa , to nie kraj poza tym, tylko stan biedy w którym gnijecie "zagramanicą"-elita forum kafeteria.pl hahahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz nasrane w tym łbie, że aż boli. Pisałem ci, że UKa, to nie jest kraj, tylko stan w którym żyjecie. Jeszcze gamoń szczeka. Do szkoły idz, ortografii sie naucz, to może z UKa wreszcie wyjedziesz i zaczniesz żyć jak człowiek, garomyju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe smiac mi sie chce z tego idioty siedzi tu 24/h i produkuje jakues farmazony ... smieszne to jest zeby tracic polowe swojego zycia na tym forum druga poowe pewnieprzesypia i tak zycie ucieka ale to nawet lepiej zebys pieperzyl tu 3 po 3 niz podkladal ludziom swinie w realnym zyciu tylko tam mialys regularne klepanie tego pustego lba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty autorze zyjesz w tym stanie uka wlasnie. Przegrales zycie na zmywaku w tajskiej restauracji. Zona pewnie doprawia ci rogi, grzmoci sie z kim popadnie, zrob ty lepiej badania dna tego twojego bachorzyny. Pomiota diabelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to dopiero tracicie zycie w UKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×