Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakzaufania2015

za kazdym razem trafiam zle

Polecane posty

Gość brakzaufania2015

kazdy facet chce byc,ale nie ze mna!ze mna chca zabawy sexu Ostatni facet byl wspanialy ,myslalam,ze w koncu trafilam :D bylam mega szczesliwa ,ale spotykal sie z kolezanka wspolne fotki juz wtedy czulam zagrozenie,a on zaproponowal mi otwarty zwiazek! bo nie jest gotowy bo juz byl w zwiazku,a ja myslalam ,ze mnietraktuje powaznie :(, strasznie mnie to zaboalo odmowilam!teraz spotyka sie z nia maja wspolne zdjecia byl u niej na slowacji,ze mna nie mial ani jednego zdjecia,a teraz co chce tym pokazac ,wrzuca jej fotki albo wspolne.ona zostaje tylko na rok , a ja czuje sie jak brudna szma.. rzucona w kat wykasowal mnie wszedzie a ja stracilam zaufanie do facetow i nie wiem co on teraz chce pokazac z nia pewnie bedzie w normalym zwiazku, a ja to co zamydlil mi oczy traktowal jak ksiezniczke ,aby potem powiedziec nie jestem gotowy i jeszcze przepraszal ,szkoda ze odrazu mi nie powiedzial o tym podeszlabym inaczej do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakzaufania2015
*bo juz byl kiedys w zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie iść do łóżka po miesiącu znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znowu??? Ile jeszcze zalozysz takich tematow. Facet byl palant i tyle. Po co to rozpamietywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×