Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiem dlaczego kobiety zdradzaja

Polecane posty

Gość gość

Bo sie zwyczajnie zaczynaja nudzic jednym kut/asem bo ile mozna skakac na jednym? Dlatego sa ciekawe innych i tak skacza z chu/ja na chu/ja... To tak jak z jedzeniem ile mozna jesc dzien w dzien na sniadanie obiad i kolacje w ciaz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ile mozna jesc dzien w dzien na sniadanie obiad i kolacje w ciaz to samo? " x x ja tak mam jak coś polubię to mogę jeść non stop co do zdradzania to nigdy tego nie zrozumiem nie chodzi mi tylko o kobiety ale i o mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja k***wska nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszystko odpowedzialna jest dopamina i jadro pollezace ktore jest osrodkiem przyjemnosci w mozgu. Gdy kobieta widzi cos atrakcyjnego dla niej (w tym wypadku jest to kut/as) to na jadro pollezace zaczyna dzialac dopamins przez co czujemy sie rozkosznie... Z tym ze na tym jadrze pollezacym sa receptory opiatowe ktore po jakims czasie lapia tolerancje na ta dopamine przez co przestaje ona stymulowac jadro pollezaco a co kobiety zaczynaja odczuwac jako nude. Ale wystarczy podstawic im nowego ch/uja pod pi/zde zeby jadrpolezace zalala nowa swierza dawka dopaminy i historia zatacza kolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszystko odpowedzialna jest dopamina i jadro pollezace ktore jest osrodkiem przyjemnosci w mozgu. Gdy kobieta widzi cos atrakcyjnego dla niej (w tym wypadku jest to kut/as) to na jadro pollezace zaczyna dzialac dopamins przez co czujemy sie rozkosznie... Z tym ze na tym jadrze pollezacym sa receptory opiatowe ktore po jakims czasie lapia tolerancje na ta dopamine przez co przestaje ona stymulowac jadro pollezaco a co kobiety zaczynaja odczuwac jako nude. Ale wystarczy podstawic im nowego ch/uja pod pi/zde zeby jadrpolezace zalala nowa swierza dawka dopaminy i historia zatacza kolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym ile mozna ciagnac szmal z jednego faceta? Lepiej z kilku jednoczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×