Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozrywkowy83

wstęp tylko dla myślącej

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
właśnie gorszy :( ja mam dziś masakryczny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie jestem kobietą myślącą, niektórzy twierdzą nawet że za bardzo. Jestem rozsądną, kulturalną i trzeźwo stąpającą po ziemi osobą ze sporą dozą dystansu do siebie i innych, z odrobiną romantyzmu i dużą szczyptą pikanterii. Wchodzę na to forum często i sama nie wiem czemu oczekuję od innych użytkowników stworzenia tematu, w który mogła bym się zagłębić razem z nimi, jakiejś ciekawej konwersacji... Nie ma dla mnie tematu tabu, ale niestety większość tematów jest po prostu nie warta mojej uwagi. Na prawdę zastanawiam się dziś czemu tu wracam... i czego szukam, skoro nie znajduję nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chętnie podyskutuję. Jakiż temat Pana interesuje ? Egzystencjalne bolączki, żarty mniej lub bardziej wybredne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie iż temat szanowny swą bytnością mizerną zniszczylam. Wszak celem mym dyskusja była, lecz wyszła ze mnie potwora nieskromna, co językiem tylko ruszy i zagłady dokona, chyląc głowę i skruche wyraziwszy oddalę się schyliwszy znikając ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
po pierwsze :dlatego że poniedziałek :( po drugie: miałem trudną rozmowę :( po trzecie: czuję się zawiedziony bardzo po tej rozmowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, chyba nie wszystkie poniedziałki są takie złe ;) ? Z resztą wychodzę z założenia, że takie kiepskie dni są po to byśmy bardziej doceniali te lepsze :). Życie było by nudne, gdyby zawsze wszystko było zgodne z naszymi oczekiwaniami. Choć niewątpliwie, nie znam tematu tej przykrej rozmowy i może nie wiem co piszę... Czasem można na prawdę mieć dość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no , można, i właśnie taki dzień mam dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 13.19 To rzeczywiście są przerywniki utrudniające konwersacje, ale myślę, że można je ominąć, jeśli pozostali uczestnicy mają coś ciekawego do powiedzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybszy- współczuję. Mam nadzieję, że im dalej od tej rozmowy będziesz, tym więcej pozytywów uda Ci się zauważyć. I dzień nie będzie taki kiepski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
o serniku to akurat byłem ja :( lubię sernik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dawno temu. I zawsze zastanawiam się czemu tu wracam, bo teraz jakoś nie mam satysfakcji. Błądzę po działach, tematach, czasem coś skrobnę, ale nie jest to to czego szukam... Co do sernika, też go lubię i często piekę. Delikatny, aksamitny, słodko-kwaśny z nutka wanilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam się , że o to zapytasz, bo nie znam odpowiedzi. Sama nie wiem czy szukam tematu, czy człowieka...po drugiej stronie sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja mam podobnie padło już tutaj dziś parę pytań o oczekiwania, a ja nie potrafię określić konkretów, pewne emocje sie po prostu budzą, nawet pod wpływem jednego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym gorzej sobie odpuścić kiedy sie wie, że te przyjemne emocje są tutaj możliwe :) tyle że trudniej o nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Zauważyłam te zmiany. Choć może to już od dawna tak było. Jeśli spotykasz tu kogoś, z kim fajnie się pisze, nie zwracasz uwagi na innych. To jest jakby poza granicami tego co Cię interesuje. Zatem, może zawsze tak było. Ja zniknęłam stąd jakiś czas temu, miałam inny nick. Po powrocie jakoś nie mogę się tu odnaleźć. niby to tylko takie głupawe forum, których wiele jest w necie. Ale wracam tu, bo wiążę z tym miejscem pozytywne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czyli jestem tutaj niepotrzebny ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jestem zmienna. Ale dzięki temu, jest ciekawiej, czasem zaskakująco. Relacje z kimś nieprzewidywalnym sprawiają, że życie jest bogatsze. Lubię stabilność, poukładane pewne sprawy, lubię planować, ale spontaniczność w działaniu sprawia, że żyję i się uśmiecham. Niektórych to męczy, bo lubią ludzi szufladkować. w tedy jest prościej, nie wiele trzeba myśleć. A ja się nie daję sklasyfikować i wrzucić do konkretnej półki z książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnie sie Ciebie czyta, zdroworozsądkowo podchodzisz do rzeczywistości :) a ciekawość wzbudza to jaka jesteś za drzwiami sypialni :) ja widzę potencjał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taka właśnie jestem. Chyba w każdym aspekcie swojego życia. To nie łatwe. Zwłaszcza w życiu osobistym. I nie rozumiem, czemu dla niektórych to jest takie trudne do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×