Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozrywkowy83

wstęp tylko dla myślącej

Polecane posty

nad tym własnie chyba też nie warto sie zastanawiać, mnie wystarcza założenie że ludzie są różni, a jak ktoś ma coś przeciwko mnie to po prostu to ignoruję, zresztą nie mam ambicji dogodzić wszystkim w ich oczekiwaniach ale Ciebie z chęcią "wziąłbym gdzieś na stronę" by poznać lepiej, bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrowe podejście ( jeśli chodzi o "innch"). Czyżbyś znalazł okruch tego czego szukasz...tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agraffka zdecydowanie bardzo mądra kobieta :) Autorze ucz się od starego trolla technik manipulacyjnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tak naprawdę warto sie zastanawiać nad forum jeśli znajdujesz to czego potrzebujesz? zresztą każdy ma swoją ocenę tego forum, niby większość narzeka ale ktoś to jednak tworzy :) ja tam wolę swoją "małą ojczyznę" i kontakt prywatny bez publiczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały świat rozrywkowego - "lubie dominacje, może nie bdsm, ale krępowanie i wyżywanie sie już tak" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi publiczność nie przeszkadza. Oczywiście zależy co mam do "ujawnienia", ale raczej zawsze trzymam się zasady by nie zdradzać szczegółów po których ktoś może do mnie dojść. Nie zależnie od tematu rozmowy. Jeśli nas tutaj nikt nie zna, nie ma żadnych obaw przed resztą gapiów... Wiesz, czasem to dobrze działa na wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę racji masz, ale ja z kolei lubię swego rodzaju intymność, także w świecie wirtualnym :) wyrażanie emocji w towarzystwie ludzi, którzy pomylili się z wyborem tematu forum, nie do końca mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dość wygodny jest kontakt mailowy, na takie okazje mam nawet konto, dzięki któremu zachowuję anonimowość, bo na tym mi też zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wirtualnefantazje@ przetestuje Ci mądrość w każdej dziurce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agrafka nie pleć bzdur, siedzisz tu non stop tylko niki zmieniasz. Zawsze cię rozpoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×