Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmarrra

VitaSlim Proactive HIT NA ODCHUDZANIE Prawda czy fałsz ?

Polecane posty

Gość gość
Jesli schudliscie dodajac do tego diete i ruch to jestescie naprawde zalosni i naiwni. Bo przeciez tabletka sama w sobie nic nie daje;p I zadajcie sobie pytanie: skoro to jest takie dobre to dlaczego nie sprzedaja tego w aptece? Dajecie sie nabrac przez te reklamy, pokazuja ludzi ktorzy zawsze byli szczupli. Ja juz nie moge patrzec na te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamstwo i nabieranie ludzi ,a jeśli chcesz złożyć reklamację to sobie odpuść bo wybierając numer i tak nikt cię nie wysłucha a wręcz będzie niemiły i przerwie połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro będzie o tym program na '' dwójce '' w "Ekspresie reporterów "'.Oglądajcie, bo może być ciekawie , widziałam urywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex z Wawy
Naiwni kupują . Jestem dietetykiem i powiem krótko - cudów nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tooma
Dobry bajer dla naiwnych - płać naiwniaku po 7 zeta za minutę połączenia w razie reklamacji. Towar to zwykłe tabletki które nie mają nic wspólnego z odchudzaniem - to po prostu zwykłe oszustwo. Ciekawe ile osób już się nabrało - i te komentarze od podstawionych "klientów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w takie cuda. Wolę postawić na zdrową dietę i odpowiednią dawkę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu VITA SLIM i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, Slimcea, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR LASKOWSKI
Vitaslim hit czy kit? Zdecydowanie HIT! Jestem, a raczej byłem osobą otyłą, borykałem się z problemem nadwagi przez 10 lat. Widziałem reklamę, zadzwoniłem, zapewniano mnie, że schudnę przynajmniej 10 kg , nic nie miałem do stracenia, więc zamówiłem. Zacząłem kuracje, po tygodniu czasu schudłem 2kg, wydawało mi się, że na obiecany efekt nie mam co liczyć! W drugim tygodniu 4kg,w miesiąc osiągnąłem efekt 14kg! Mam 26 lat i w tym momencie jestem na drugiej kuracji z vitaslim, mam nadzieje, że efekt się utrzyma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję dietę 1200kcal od 3 tygodni i biorę 2 razy dziennie tabletki Vita Slim, kończę drugie opakowanie i jestem zadowolona-jest 9 kilogramów mniej i dążę do celu, aby zgubić jeszcze 6 kilogramów przez kolejne dwa tygodnie. Polecam Drogie koleżanki i koledzy te tabletki. Co prawda na początku w to nie wierzyłam, ale jak widać są spektakularne efekty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super produkt! ;D nie dość, że schudłam 13 kg po 4 tyg to jeszcze zaczął zanikać cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę teraz 63 kilo a wazyłam 70 kilogramów. Schudłam 7 kilo w 3 tygodnie z tabletkami Vita Slimu. Polecam!!! Pani konsultantka była przemiła i pomogła mi dobrac odpowiednią kurację do mojego wieku i nadwagi, która miałam, chce zaznaczyć, że mam 1,54 więc miałam troszkę za dużo ciałka. Teraz jest lepiej, ale mam jeszcze ponad jedno opakowanie Vita Slimu i cxzekam na spektakularne efekty POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj odwieczny problem z waga zniknął! Mieszczę się w ubrania z czasów studiów, mimo, że jestem już po 40. Schudłam, czuje się lepiej. mam wrażenie, że jestem zdrowsza, poprawiła się moja cera i zniknął cellulit. Kupiłam już kurację dla mojej kolezanki na jej urodziny. Jestem pewna, że już po miesiącu bedzie równie szczęsliwa jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli chodzi o mnie-obecnie mam 42 lata i zawsze borykałem się z otyłością, ważyłem 134 kilogramy, a przy moim wzroście 1,75 wyglądałem komicznie-jak duża kluseczka. Zobaczyłem reklamę Vita Slim-u i zadzwoniłem. Pani konsultantka na Infolinii była bardzo sympatyczna i pomogła mi dobrać odpowiednią kurację dla mojej osoby. Wybraliśmy kurację 5-miesięczną i już teraz, czyli po 3 miesiącach kuracji zgubiłem 21 kilogramów! Zostały mi jeszcze 2 miesiące kuracji i jestem pewny, że w tym okresie zrzucę jeszcze przynajmniej 15kilo. Zastanawiam się czy dokupić jeszcze dodatkową kurację, bo jestem zadowolony z tak spektakularnych efektów!!!!! A wam jak przebiega kuracja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu VITA SLIM i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, Slimcea, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaGruba
Git VitaSlim ! I tak zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSKAZÓWKI dla osób oszukanych przez Piotra K. 1. W przypadku dokonania płatności jako przedpłaty za pośrednictwem PayPal lub Transferuj.pl (kanały płatności dostępne w sklepach internetowych Piotra K.) i nie otrzymania przesyłki lub innych nieprawidłowości należy wysłać e-maila do powyższych pośredników płatności, którzy po otrzymaniu takiego zgłoszenia są zobowiązani zablokować środki zgromadzone na koncie firm Piotra K. na rzecz ewentualnych przyszłych roszczeń pokrzywdzonych. W praktyce najlepsza metoda na otrzymanie przesyłki, bo już nie raz się zdarzało, że z powodu zgłoszeń 2 klientów Piotr K. nie mógł podjąć środków od pośrednika płatności co zmuszało go do nadania paczki. 2. Warto także wysyłać e-mailowe skargi do firmy kurierskiej SIÓDEMKA, która obsługuje wysyłkę przesyłek od Piotra K. 3. W przypadku zamówienia produktu u konsultanta i późniejszych problemow warto żebyście nagrywali swoje rozmowy z konsultantami na call center, którzy mają przyzwolenie na mówienie wszystkiego klientom i nawet na podszywanie się za lekarzy. Takie nagrania to cenny dowód w sprawie karnej i są legalne – nie musicie informować konsultanta-oszusta, że go nagrywacie, ponieważ takie nagrania stanowią dla was i policji potwierdzenie ustaleń jakie zostały dokonane w toku takiej rozmowy. 4. Dołączyć do grona osób oszukanych przez Piotra K. w sprawie prowadzonej przez prokuratora Agatę Kucharską w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Pamiętajcie, że przestępstwo oszustwa jest ścigane z urzędu, nawet jeśli Piotr K. naprawi szkodę po waszych bojach z nim i tak macie prawo żądać ukarania go bo to nie zmienia faktu, że przestępstwo już zostało dokonane, dotyczy to także osób które otrzymały pismo windykacyjne, a wpłaty nie dokonały. 5. Piszcie komentarze ostrzegające przyszłych klientów w internecie co może uchroni następnych przez wyłudzeniem 6. Skuteczną metodą jest także bezpośrednia wizyta przy ul. Podbipięty 27/1 w Warszawie z żądaniem zwrotu pieniędzy. W razie braku porozumienia należy zadzwonić na policje celem spisania protokołu ze zdarzenia. W praktyce bardzo skuteczna metoda, Piotr Kaszubski od razu zwraca pieniądze. 7. Wysyłajcie zawiadomienia do inspekcji Sanitarnej lub farmaceutycznej, UOKiK i Rzecznika Praw konsumentów. Produkty sprzedawane przez Kaszubskiego są niezarejestrowane i nie przebadane, a dołączone certyfikaty są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wierzy reklamom , nie ma cud tabletek na odchudzanie , tylko dieta i ćwiczenia , ruch . O vita slim jest reportaż w ekspresie reporterów , na yt jest urywek rozmowy reportera z konsultantem tej firmy . https://www.youtube.com/watch?v=qhe-R0PPalM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vita slim proactive NIE zadziałało! Obiecują darmowe opakowanie z kodem, a potem okazuje się, że trzeba zapłacić prawie 60 zł za przesyłkę! Telefon na reklamacje zablokowany! Ludzie na infolinii mili, jak się kupuje, a chamscy, gdy się zgłasza problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrzywdzeni, którzy wysłali zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów - wysyłajcie zawiadomienia wraz z pełnymi danymi adresowymi i kontaktowymi. Obecnie liczba pokrzywdzonych jest tak duża, zwłaszcza w związku z VITA SLIM, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów postanowiła złożyć wniosek o przejęcie spraw do dalszego prowadzenia przez Prokuraturę Okręgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam i nie schudłam,także chyba nie działa przynajmniej na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła 34 latka
Kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami African Mango http://nplink.net/btkjP7vM. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura powinna sprawdzić IP osób które wpisują pochwały tego produktu.Na 100 % są to ci oszuści ,którzy sprzedają produkty przez telefon.Dostałam pismo z ponagleniem płatności,zatrzymałam jako dowód w sprawie.Produktu nie odebrałam ,przeczytałam opinie na tej stronie i zrezygnowałam z zamówienia.Jednak pismo mimo to przysłali.Znam swoje prawa i mogą mnie cmoknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi szkoda czasu na większość preparatów. Nie wierz w reklamy hitów sezonu. Ja osobiście kupuje sobie naturalne soczki i tabletki wspomagające z tego sklepu: http://suplima.pl/97-otylosc i jestem zadowolona. Dobra cena i rabaty oraz szybka wysyłka. Czego chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra K. i jego firmy takie jak ESTINITY, BIOCARE, MPM Entertainment LLC, MPM LTD, WHITETIME Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), HAMILTON Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi K. Zgłaszajcie się bezpośrednio do Prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci. Pracownicy niech zgłaszają te firmę do US: uks.warszawa@mz.mofnet.gov.pl i ZUS: cot@zus.pl oraz do Inspekcji pracy: kancelaria@warszawa.pip.gov.pl . Oszukani klienci niech powiadamiają także Sanepid: sekretariat@pssewawa.pl oraz UOKiK: uokik@uokik.gov.pl Nagrywajcie swoje rozmowy telefoniczne z konsultantami. Tego typu nagrania stanowią dowód w sprawie i nie musicie informować konsultanta, że go nagrywacie. Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: VITA SLIM, Liposuction, Lipo-Cis, Whitetime, Vitalash, beverly smile, Thermasin, Liverine Detox, NTCF, Varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra, NeoRest, NikoEnd, młody jęczmień, Błonnik Pro, Phosphatix, Delipox, UreaCare, Aclear Jodine i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola52
przeszłam całą kuracje tak jak w instrukcji dokładnie i nie schudłam nawet pół kg takze wyrzucone pieniądze w błoto. Prawda jest taka ze nic tak nie działa na odchudzanie jak siłownia itp.VITA-SLIM to bujda jakich mało. Odradzam stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ściema,preparat nie działa,...chyba ,że na kieszeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×