Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytrysk kobiecy

Polecane posty

Gość gość
Masz rację już mnie bolą oczy od tego kompa :/ Teraz Miły Gościu to ja idę prysznic wziąć i coś wszamać ;) A jutro coś do ciebie skrobnę, także pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily gość
pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron11
i w ten oto sposób odbiegliśmy od tematu przewodniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Do Aaron Oj tam , oj tam, nikomu nic nie szkodzi, więc można ;) Dzisiaj to o wytryskach nie pogadam, chyba, ze ktoś podrzuci jakieś nowe info. Miałam w sumie się teraz zdrzemnąć, bo jakieś zmęczenie poczułam, ale postanowiłam zajrzeć na kaffee ;) Witam pana w moich skromnych progach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiloGwoździ
Gwiazdko- zakup sobie kulki gejszy do trenowania mięśni i wibrujące jajeczko na wieczorne zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do KiloGwoździ Kulki gejszy- ładnie brzmi :DDD, Kurrrcze, że też nie wiedziałam, że takie gadżety są, wibrator prosta rzecz;))) No cóż nie jestem stałą bywalczynią seks shopów, dobra przyznam się w ogóle w takowym nie byłam :P Mojego Fioletowego Pana kupił mi mój luby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie przywitałam , więc witam gościa KiloGwoźdźa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiloGwoździ
Nie musisz w sexshopie, na Alledrogo jest tego mnóstwo. Moja chodzi niekiedy z kulkami Geiszy i twierdzi, że są efekty. Jajko ja kupiłem i świetne jest do stymulacji łechtaczki w czasie stosunku. Wibratora nie potrzebujemy, bo ja mam wibrator w spodniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do KiloGwoździ Mówisz, ze ta twoja czasem chodzi z tymi kulkami :)) A tak się spytam, czy one są do stymulacji punktu G, czy po prostu do ćwiczeń mięśni kegla, czy ogólnie powodują uelastycznienie pochwy? Ps. wibratora używam, jak mojego lubego nie ma w pobliżu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiloGwoździ
Zależy od rozmiaru i ciężaru. Większe na pewno stymulują pkt. G przy ruszaniu się. Dlatego moja nosi mniejsze, ale cięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Witam, dawno nie zaglądałam do tematu...Nie ładnie się zachowałam w stosunku do osób tu piszących, przepraszam. Temat nie jest zamknięty, kto chce to może tu pisać, jak ma jeszcze jakieś ciekawostki na temat wytrysku kobiecego. Rzadko będę tu pisać, bo przecież to czego chcę,powinnam zrealizować w realu. Liczą się doświadczenia, a nie puste słowa ;) Przymierzam się do zakupu kulek gejszy, z jajeczka na razie zrezygnuję, może innym razem ;) Pozdrawiam, jeśli tu jeszcze ktoś zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×