Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dzisiaj pierwszy raz od lat poczułam się jak prawdziwa kobieta

Polecane posty

Gość gość

kiedyś miałam straszne przeboje z chłopakiem. Myślałam, że pokochałam dobrego człowieka jednak po kilku miesiącach on stał się zupełnie inny. Zaczął mnie zaniedbywać, okłamywać, szydzić. To trwało może miesiąc. Tyle zdołałam wytrzymać i tyle zdołał mnie ugłaskać (w zasadzie chyba tylko po to, abym z nim była i służyła jako materiał do tworzenia zazdrości u jego byłej). Kiedy jednak podczas kłótni zaczął mnie podle obrażać, powiedziałam dość. Bardzo to przebolałam, płakałam, wyrzucałam sobie, że to moja wina, że byłą kochał i ją by nie skrzywdził. Potem dowiedziałam się, że kogoś ma. I wtedy na nowo się zaczęło. Rozczuliłam się na jakiś czas, że ją pewno traktuje jak księżniczkę, wszędzie zabiera. A mnie nie potrafił nawet szanować mimo iż miałam bardzo czyste intencje i byłam wobec niego uczciwa. To było jakieś 4 lata temu. Od tamtej pory stroniłam od mężczyzn, po prostu się ich bałam. Dzisiaj szłam z kolegą przez park. Wracaliśmy z pracy. W zasadzie to jedyny znajomy płci męskiej jakiego mam (smutne chociaż nie jestem potworem z charakteru i wyglądu). On jest inny, taki spokojny, szarmancki, zawsze grzeczny. Podczas drogi powrotnej lunął deszcz a ja szłam w szpilkach. Poczułam jego dłoń na swojej. Uśmiechnął się i powiedział, że nie pozwoli żebym się przewróciła. Pierwszy raz odkąd chyba pamiętam poczułam się wyjątkowo, jak kobieta. I byłam w końcu z tego powodu szczęśliwa. Do tej pory potrafiłam sobie to wyrzucać (chyba przez to co powiedział mi były). Potem dodał jeszcze, że mimo iż pada deszcz to ja promieniuję blaskiem i to mu wystarcza. Wiem też, że on jest taki dla innych kobiet. Po prostu tak ma, znam go dobrze. Wiem też, ze ma dziewczynę od dawna. I zdałam sobie sprawę, że tak bardzo brakuje mi czegoś takiego. Zainteresowania i ciepła mężczyzny ale tego dobrego, kochającego. Boję się, że to się nie stanie. W końcu od tylu lat już czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×