Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zdezorientowany 2015

Zdezorientowany...

Polecane posty

Gość Zdezorientowany 2015

Witam. U mnie sytuacja wygląda podobnie jak u innych, mam fajną koleżankę, jest atrakcyjna, inteligentna, zabawna i zwariowana :D dla mnie ideał, nie dawno rozstała się z chłopakiem i nie wiem czy podbijać do niej bo nie chcę jej robić większego kotła w główce... jesteśmy do siebie bardzo podobni kiedy rozmawiamy to czasami gryzę się w język żeby nie pomyślała że się jej podlizuje "identyczne upodobania" często patrzy mi głęboko w oczy albo gdy jestem w koszulce to na klatkę "trenuję sporo i może ma na mnie ochotę ;)" problem wygląda też tak że z innymi koleżankami mogę flirtować i nie sprawia mi to problemu a gdy jestem z nią blokuje się... czasem wychodzę przez to na głupka, przy niej zachowuje się jak pipa.... zaczynam chyba świrować troszkę :P nigdy nie miałem problemów z poderwaniem dziewczyny a jej boje się jak ognia :/ i teraz odnoszę wrażenie że ona się odsunie ode mnie bo pomyśli że nie podoba mi się, albo nie wiem... na ostatniej imprezie flirtowałem z koleżanką a po jej wzroku i minie widziałem że chyba jest lekko zazdrosna i od tamtej pory już rzadziej się odzywa :/ mam ją pocałować ? bo już nie wiem co robić... i też nie wiem czy czasem nie jestem w błędzie i gdy np ją pocałuje to wszystko spierdolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×