Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Krzysztof_P

Biuro

Polecane posty

Gość bigero

Biuro przede wszystkim powinno zostać solidnie wyposażone. Artykuły mają tutaj ogromne znaczenie. Od maszyn biurowych, po akcesoria, wszystko zakupiliśmy od Solal office. Posiadają niezwykle szeroki wybór artykułów tego typu, to dopiero jakość! Wszystko co potrzebne zawdzięczamy właśnie im. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bargenaut

A ja mam pytanie o laptopa do biura - chce sobie sprawić coś fajnego na czym będę mógł pracować "z godnością" tj. szybko, płynnie i bez zbędnego wieszania się aplikacji. Przeglądając sklep KorzystneIT.pl natknąłem się na 2 laptopy, które mnie zainteresowały, a mianowicie ThinkPad X1 Carbon 5 od Lenovo oraz HP ProBook 470 G5. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, który wybrać i jak już to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala811

Jeśli chcecie dopasować dany lokal do swoich potrzeb, to warto zdecydować się na realizacje fit out . Nie ma się co dziwić, że są coraz bardziej popularne. Dzięki temu można mieć idealne biuro. TotalSec z Warszawy oferuje tego typu rozwiązania. Warto się nad tym zastanowić. Super sprawa! Duża oszczędność czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacc

My większość rzeczy kupiliśmy  w  offishop.pl Dostaniecie tam tonery, tusze, papiery, segregatory, taśmy, gilotyny, zszywacze, niszczarki, drukarki, fotele biurowe, za dużo by wymieniać, lepiej sami sprawdźcie. Sklep działa internetowo, więc zakupy zrobicie szybko i łatwo a ceny mają całkiem przyjemne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym elementem wyposażenia każdego biura są wygodne fotele. Dzięki nim możemy siedzieć przed komputerem przez wiele godzin unikając problemów z kręgosłupem. Ja niedawno zamówiłam fotele Navigator z www.sitplus.pl i jesteśmy z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Fit out biura to ciekawa sprawa. Total Sec specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Można bowiem stworzyć w ten sposób biuro dopasowane typowo do swoich potrzeb. Warto się więc nad tym zastanowić, bo można wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka

My z kolei większość rzeczy nabyliśmy w www.tik.com.pl/1 Podkładki pod mysz i na biurko, segregatory, kalendarze i inne artykuły biurowe.Firma mieści się na Burakowskiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobis
Dnia 25.04.2019 o 21:45, Gość Marika napisał:

Fit out biura to ciekawa sprawa. Total Sec specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Można bowiem stworzyć w ten sposób biuro dopasowane typowo do swoich potrzeb. Warto się więc nad tym zastanowić, bo można wiele zyskać.

Chodzi Tobie o nich Totalsec.pl ? Właśnie widzę, że fit out jest coraz bardziej popularny. Na pewno wynika to z tego, że jest to mega wygodne. Jedna firma zajmuje się całym tematem. Taki kompleksowy remont, to dobre pomysł na duże zmiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest tych sklepów, które mają artykuły biurowe całkiem sporo więc jak ktoś będzie szukał to wyboru będzie sporo. Wydaje mi się, że można zerknąć między innymi do sklepu biurwa.pl, który ma ciekawą ofertę, dużo produktów i większość dostępnych od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście jak podskoczyły w ostatnim czasie ceny wynajmu nieruchomości. Szczególnie w dużych miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Centra szczególnie, gdzie na wynajem stać jedynie banki czy inne instytucje finansowe. 

Ze swojej strony polecam wynajem biura w Krakowie w tym biurowcu:

https://www.chb14.pl

Może jest to miejsce poza centrum, ale po pierwsze mamy tutaj dobry dojazd, po drugie bardzo dobry standard, po trzecie parkingi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivana

Jeżeli chcecie mieć funkcjonalne biuro, które również zapadnie w pamięci klientów, to warto zdecydować się na realizację fit out . Tutaj totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można sobie poczytać jakie prace chodzą w skład takiej realizacji. Szybko można dostosować każdy lokal do konkretnych potrzeb. Powierzchnia biurowa musi być bowiem profesjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Fajne artykuły do biura, segregatory itp mozna znalezc na stronie ezaopatrzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owo

Super zaopatrzenie biurowe oferuje firma Biurimex z Leszna www.biurimex.pl/ Kupicie tam wszystko co trzeba (m.in. drukarki, kopiarki, niszczarki, bindownice, materiały eksploatacyjne) i to od renomowanych producentów a do tego nie przepłacicie. Firma zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem, także są wszechstronni, dlatego warto sobie ich zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas do biura co chwilę trzeba zamawiać różne artykuły papiernicze, piśmiennicze i inne wyposażenie. Często wszystko zamawiane jest z jednego miejsca czyli z https://fairbee.pl/ albo ktoś na szybko leci do sklepu w mieście jeśli nagle nam czegoś zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×