Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dziecko jest opóźnione?

Polecane posty

Gość gość
Moje dziecko też nosi jeszcze pieluchę, smoczka nie chciał nigdy. Miał obniżone napięcie mięśniowe. Po rehabilitacji wszystko wróciło do normy. Nie mówi całymi zdaniami. Ma niedosłuch przewodzeniowy. Żaden lekarz w przychodni i w szpitalu nie powiedział nawet, że dziecko może być opóźnione. Myślę, że rodzice wiedzą więcej na temat swojego dziecka niż Ty. Zez też o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli jest opóźniony to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
był tu już taki temat i to matka opisywała sytuację że ma dziecko 2 letnie, które mam zeza i okulary , nosi pieluchy jeszcze oraz że jest nieśmiała i przy obcych się wstydzi mówic i ta matka żaliła się że szwagierka wyśmiewa jej dziecko i uważa za opóźnione w związku z cieżka ciąża i porodem z komplikacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszystko to składa się w całość na opóźnienie. Nie rozumiem tylko czemu to ukrywają." Ale co ukrywaja? Dziecko przeciez widujecie, prawda? W ciemnej komorce go nie trzymaja. A rozmawiac na temat swojego dziecka z toba ani z mamusia, nie musza :D Powiem jedno - masz bardzo madrego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy dzieciaczek przecież rozwija się inaczej także bez problemu... a jesli tak bardzo się obawiacie o jego rozwój to zawsze można się wybrać do specjalisty i np. spróbować terapii czaszkowej (http://neurostyk.pl/) jeżeli rzeczywiście twierdzicie, że to może być jakieś schorzenie. Ale ja bym się jeszcze wstrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wredna baba z ciebie. Fałszywa wredna suka. Zamiast pisać za plecami o najbliżej rodzinie zajmij się sobą. Ale pewnie nie masz życia swojego i jesteś sflustrowana baba która tylko czeka żeby komuś się przytrafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×