Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złamanie diety

Polecane posty

Gość gość

Hej. Czy jak jestem na diecie i miałam jednorazowe załamanie i zjadłam np całą czekoladę! to przybędzie mi od razu ze dwa kilo, nastąpi zatrzymanie spadku wagi na jakiś czas czy nic się nie stanie jeśli to było jednorazowo? Pytam o wasze własne obserwacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz zjadlam czekolade bo juz nie moglam sie powstrzymac, i jadlam i jadlam i zobaczylam ze zjadlam, cala tabliczke :( nie wiedzialam co zrobic pobieglam szybko na kibelek i wszystko wypilam z kibla i to pomaga podobno ,przytylam na poczatku 10 kilo ale pozniej schudlam 20 +10-20= -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.11 ani to mądre, ani śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zobaczysz, w każdym razie wracaj do dietowania, nie jedz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie stało, dostarczyłaś jednorazowo wiecej kalorii i tyle :)teraz trzymaj sie diety i bron Boże nie opuszczaj posiłku zaplanowanego, bo organizm bardziej zgłupieje i nie będzie wiedział co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stanie, to przede wszystkim zależy od tego CO zjesz - im więcej w tym co zjesz będzie cukrów lub soli, tym skutki będą bardziej widoczne - ale nie jest powiedziane, że na gorsze. Jeżeli dieta jest skrajnie niskokaloryczna, to waga może się zatrzymać na kilka dni, lekko wzrosnąć, lub wzrosnąć nawet 2 kg. Z tym, ze w tym ostatnim wypadku nie będzie to tłuszcz a woda. Natomiast w przypadku diety zbilansowanej i sredniokalorycznej (takiej w okolicach 1400-1600kcl) taka jednorazowa bomba energetyczna może wręcz pomóc - to jest tzw "cheat day" lub "cheat meal" (w zależności, czy takie doładowanie kaloryczne obejmuje cały dzień, czy tylko jeden posiłek) i u niektórych osób (ale podkreślam, że u n i e k t o r y c h, nie jest to normą!) powoduje przyspieszenie spadku wagi przez następne kilka dni. Tak, że póki sama nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała jak to będzie wyglądać u C i e b i e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×