Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panama33

czy facet może dostać erekcji na widok przeciętnej dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Bo kobieta która się bardzo podoba nie musi być wcale idealna,ma po prostu to coś wyjątkowego czego nie potrafię czasami określić.Jej widok sprawia że mój penis robi się natychmiast gruby i sztywny.Dzieje się to nawet w miejscach takich których bardzo chciałbym to ukryć i nie pokazać jej tego.Raz mi się zdarzyło nawet na plaży nudystów i 3 razy jak byłem w saunie.To musiało być bardzo wielkim obciachem :( .już myślałem że przyzwyczaiłem się do widoku nagich kobiet w takich miejscach.Muszę chyba częściej odwiedzać takie miejsca może wtedy mój penis się przyzwyczai do takich widoków i już nie będzie tak sterczał . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ostatnio tak samo,może niewiele kobiet przychodzi do tego klubu łaźnia w niedzielę,ale często trafiają się wyjątkowo śliczne kobiety i również mi bardzo trudno opanować erekcję.Wybrałem już nawet właśnie ten dzień bo są tylko 2 maksymalnie 4 kobiety na seansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tylko staje jak jest bardzo ładna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaczyna sterczeć tylko na widok kobiety która mi się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłem że w saunie czy na basenie staje mi tylko na widok ładnej nagiej kobiety którą pierwszy lub drugi raz widzę,potem już się przyzwyczajam do jej ładnego ciała i już mi nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może,dla jednego jest przeciętna a dla innego śliczna.Są różne gusta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na przykład w pociągu na przeciwko mnie jakaś małolatka tak namiętnie ssała i lizała dużego lizaka że czułem jak mój penis robi się wielki i sztywny po chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taką śliczna kobietę trafiłem co tak ssała lizaka i tak namiętnie oblizywała.Mam nadzieję że nie zauważyła że mój penis zrobił się w tym czasie gruby i sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdubuko Ukambe lubic bez gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak namiętnie i słodko lizała dużego lizaka to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panama! Chyba zafascynował go zarówno twój biust jak i intelekt. Mózg to ponoć największy z narządów płciowych, a mózg kobiety, to podniecająca zagadka. Spróbuj go użyć i zaplanuj jak wykorzystać tą spontaniczna erekcje dla zaspokojenia twoich potrzeb seksualnych (intelektualistki też je mają, tylko mocniej ukrywają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeśli mu się bardzo spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się facetowi spodoba i zobaczy ja nagą to na pewno dostanie erekcji.Niestety my mamy gorzej bo po chwili nam penis sterczy gdy nam się podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się zobaczy wyjątkowo ładną nagą kobietę to od razu pewna część ciała nam sterczy.Kobiety maj lepiej bo po nich tego nie widać gdy facet się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że niewiele kobiet przychodzi do sauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panama33
no coż, czyli jednak jak erekcja to choć troche musi sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podniecają te o dziwnej urodzie. Zawsze wyobrażam sobie, że taka jest bardzo niezaspokojona bo ma mniej adoratorów. Dlatego bym ja tak zaspokoił, że by oszalała ze szczęścia. Chciałbym zobaczyć jej radość i jej świadomość, że ma o wiele lepiej w seksie niż te piękności. Typowe ślicznotki wgl mnie nie kręcą. Sprawdzałem nie raz. Musi mieć coś charakterystycznego, coś innego. Za dużego lub za małego. Np długi nos, albo zbyt pociągła twarz. Dziwna cipka np z bardzo dużymi wargami. Do tego może być dziwna barwa głosu. Lub ogólna wyjątkowa przeciętność taka, że aż piękna. Zachwyca mnie inność. Od razu mi staje i często gapię się na takie kobiety. I o dziwo bardzo często odwzajemnieją uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
zależy jak bardzo przecietna jest ta dziewczyna Bo jesli ma urodę baby jagi to odpowiedz brzmi - wtedy nie ma żadnych szans dostac erekcji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już nic nie podnieca, bo za stary jestem! Rentę mam i sexu nie mogę uprawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
moze dostać jeśli wczesniej nie widział jej twarzy .. Tylko patrzy na wypiety tyłek https://www.youtube.com/watch?v=pQC-okHyOVk Facet hetrero moze dostac erekcji nawet na widok innego faceta .. Można to zauwać na tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzeba się cieszyć,że ma bo inni mają z tym podobno problem i nie jest to związane z twoją urodą ,ale seksapilem" .... identycznie jest u kobiet (u mnie)...musi mieć tzw. "to coś" (seksapil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam wzwodu i aktywności waszych facetów... Mój stał się niestety oziebly. Kiedyś mógł kilka razy pod rząd, a teraz już mu się znudzilam. Nie rozumiem tylko dlaczego nadal chce być ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na widok ślicznej zgrabnej nagiej kobiety to tak.Widać to czasami na plażach nudystów lub saunach gdy obok faceta który pierwszy raz się wybrał w takie miejsce,rozłoży się właśnie tak kobieta.Stali bywalcy są przyzwyczajeni do nagości i taki widok ich nie doprowadzi do erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok takiej która mu się podoba może :) w miescie na ulicy że tak powiem zdarzylo mi sie to raz , szedlem od autobusu do rynku , i akurat przede mna szły dwie wysokie blondyny w miniówkach... :) no cóż , chcąc nie chcą popatrzylem sie jak szedlem za nimi , jeszcze jedna w sandalach , paznokcie pomalowane ładnie , i jakos to mnie pobudzilo , były piękne , i jakos to pewnie tak wpłynęło... musialem to ukryc , w jeansach to ukryc mozna na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiszcie inne sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak zobaczyłem wysoką dziewczyne , ciemniejszej karnacji z szerokimi biodrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie raz mi się zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeżeli ma fajne cycki i/lub dooopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×